TS3 - Novinky

Novinky ze světa The Sims 3

16. dubna 2008 v 17:35 | Kells
Po delší době o sobě opět dává vědět The Sims 3, pozornost fanoušků si žádá novým malým obrázekem rodinky na pikniku. Obrázek byl zveřejněn v rámci pravidelného newsletteru oficiálních stránek. O třetím díle se v budoucnu jistě dozvíme mnoho zajímavých informací, nicméně nyní do vydání (rok 2009) zbývá ještě mnoho času. Nyní jsou zraky fanoušků upřeny především na připravovaný datadisk Apartment Life a kolekci IKEA Home.


větší verze již k dispozici

Aktualizováno: Oficiální stránky byly doplněny (thx Snooty) o větší verzi tohoto screenshotu, kterou si nyní můžete prohlédnout i u nás. Mimochodem všech 30 dostupných obrázků ze třetího dílu si můžete prohlédnout v galerii.

Další sada obrázků z The Sims 3 :-DD

4. března 2008 v 17:02 | Kells
Dopolední obrázky jsme doplnili spoustou nových zajimavých kousků. Kromě jiného můžete zpozorovat interiér domu, pohled na sousedství Pleasant Valley, střídání počasí nebo různé vybavení pokoje. Prohlédnout si můžete rovněž mnoho záběrů ze zmíněného sousedství, které budete moci (bez jakéhokoliv načítání) volně procházet. Všech 30 obrázků ve vysokém rozlišení si můžete projít v naší galerii (tip: pouzijte slideshow mód, stačí klikat na obrázek pro pohodlné prohlížení).

První screeny z THE SIMS 3!!

3. března 2008 v 16:52 | Kells
Kdo si počkal, ten se dočkal. Máme pro vás téměř dvacet oficiálních screenshotů z The Sims 3. Podrobné informace vám nabídneme ještě během dneška! Zůstaňte naladěni na Sims 3 vlně.

 
 

Reklama