TS2 - Novinky

The Sims slaví 100 milionů prodaných her

8. dubna 2008 v 17:37 | Kells
Každý opravdový fanoušek The Sims by měl tento týden otevřít šampaňské a oslavit velký milník v historii série. Ne, nelekejte se, Sims 3 ještě nevyšlo (jednu láhev si schovejte na příští rok :). EA oslavuje magickou hranici 100 miliónů prodaných kopií her značky The Sims. Jak si oslavu užili poláci můžetezkouknout na YouTube a můžete si přečíst celou řadu článků souvisejících s výročím - třeba na New York Times, Chicago Tribune nebo Joystiqu. Oslavuje se také na oficiálních stránkách. Pojďme se na úspěch simíků podívat trochu blíže.

"Co dělá z The Sims opravdu jedinečnou hru, je její atraktivita pro lidi všeho věku a obou pohlaví. Všichni mohou popustit uzdu své kreativitě a smyslu pro humor a žít Simí životy podle svého," dodává Nancy Smith, prezidentka The Sims divize. [...] A na závěr pár čísel pro pobavení: kdybychom seřadili 100 milionů prodaných krabic s hrou The Sims vedle sebe, dosáhly by z New Yorku až do Moskvy. [více na EA Czech]

The Sims za dobu své již osmileté existence oslovilo opravdu velké množství hráčů, respektive spíše a především zaujalo cílovou skupinu lidí, kteří se často o počítačové hry příliš nezajímají (chcete-li příležitostné hráče). Dalším důvodem, který jistě přispívá tak velké popularitě je věková a národnostní univerzálnost a velký zájem dívek a žen. Ostatně, kterou jinou PC hru nadšeně hrají jak mladí, tak zástupci starších generací? Jak ostatně připomíná Rob Humble ve svém dopise komunitě, velmi důležitým aspektem úspěchu jsou široké kreativní možnosti, jaké hra nabízí. Vždyť komunita kolem oficiálních stránek čítá úctyhodných 4,3 milionu aktivních uživatelů, kteří mimochodem nahráli na YouTube již více než 100 000 rozličných videí.


A závěrem jěště malá řeč čísel. Oslavovaných 100 miliónů prodaných kopií série zaznamenala napříč 60 státy v 22 jazykových mutacích. Hrubé příjmy celé série podle New Yourk Times činí $4 miliardy (cca 68 miliard korun), čímž Sims vstupuje mezi takové zlaté značky jako American Idol, Star Wars nebo Harry Potter. Mimochodem Sims hry z edice EA Mobile se překvapivě prodávají také velmi dobře (9 milionů), nicméně do celkového počtu zahrnuty nejsou (zahrnuty jsou první a druhý díl se všemi přídavky + konzolové odnože). Na konzolovém poli největší úspěch, zejména v Japonsku, zaznamenal titul MySims (dočkáme se tak nejednoho pokračování, včetně PC verze).

Kolekce koupelny a kuchyně se blíží!

8. dubna 2008 v 17:01 | Kells
Kolekce Koupelny a kuchyně interiérový design, která bude v prodeji již tento pátek 18. dubna (předprodej), se opět připomíná na čtveřici nových obrázků. Za 299 Kč si v online shopu Xzone můžete kolekci zamluvit vpředprodeji. Nejen čtveřici nových ukázek si můžete prohlédnout v naší slideshow galerii. Připomínám, že vedle obrázků a informací jsme vám již nabídli i český trailer. Mimochodem jeden šťastný majitel kolekce z Thaijska se vyfotil s krabicí hry, díky čemuž známe ikonku této kolekce.

Osmý datadisk s apartmány potvrzen!

4. dubna 2008 v 12:42 | Kells
To co jsme nedávno předvídali se stává skutečností. Osmý datadisk o životě simíků v apartmánech skutečně vzniká a vyjde letos na podzim (pravděpodobně v září). Zda je to poslední datadisk před příchodem (rok 2009) The Sims 3 není zatím jasné. K odhalení došlo skrz leták přikladáný k aktuální kompilaci The Sims 2: Double Deluxe. Tato edice obsahující rozšíření Noční život a Pojďme slavit se má, podle našich informací, mimochodem dostat také na evropský trh - tedy i k nám do Čech. A co máme očekávat od Sims 2: Apartment Life?

Vaši simové se stěhují do zcela nových apartmánů - jejich život již nikdy nebude stejný! Zábava a dramata čekají na simíky objevující bydlení na pronájem - od soužití s novými sousedy po dotěrné nájemníky. Vezměte své simíky z jejich klasického domku do přechodných apartmá.

Leták poutající na osmý datadisk Apartment Life

Obrázky z volného času

1. února 2008 v 13:20 | Kells
Server Gibbie Sims přišel s dalšími obrázky z datadisku Volný čas (FreeTime). Tentokrát jde o tři obrázky točící se okolo tance a hudby. Všimnout si tak můžete tančícího páru, baletky a hudebního vystoupení před publikem. Všechny doposud zveřejněné obrázky najdete pohromadě v naší galerii.

The sims 2 RO!

26. června 2007 v 17:11 | Kells
Ano, očekávané rozšíření Roční období (Seasons) vychází již příští týden - v zámoří již 27. února, u nás v sobotu 3. března. Odpočítávat můžete společně s námi na časomíře umístěné zde nad novinkami. Pokud zvažujete koupi datadisku, tak nezapomeňte včas předobjednat. Tiscali Gameshop bude mít pravděpodobně hru skladem dříve, aby stihl svým zákazníkům datadisky rozeslat do pátku. Připomeňme také exkluzivní předprodejní akci o zajímavé ceny, do které se zapojí každý kdo uskuteční objednávku prostřednictvím našeho serveru.

Ale pojďme se zaměřit na novinky, kterých se v posledních dnech vyrojilo více než dost. Zejména se objevilo několik obrázků ze hry a videí. Několik obrázků s novými objekty naleznete v této galerii na Yahoo! Dalších několik obrázků si můžete prohlédnout v tomto článku na německém SimsZone. Od kolegů jsme si vypůjčili obrázky nového sousedství Riverblossom Hills v různých fázích roku:


Závěrem se hodí upozornit ještě na nová videa. Jedno nepříliš zajímavé nabízí server Cynamite a další neoficiální nahrávku najdete také této italské stránce (v pravém menu). O poznání zajímavější je trojice videí uveřejněných v rámci kampaně "How do you play?". Všechny tři klipy jsou plné zajímavých momentů počínaje zmrznutím simíka přes pokus o vytvoření sněhového anděla v blátě až po "sněhulákové psycho".

ZDROJ:http://www.thesims2.cz/index.php?m=2&r=2007

Něco o nové kolekci

12. června 2007 v 19:43 | Kells
Nedávno oznámená kolekce H&M Móda pro The Sims 2 je nyní v předprodejiinternetového obchodu (X)zone. Zaměřte se na špičkovou módu. Navrhněte molo a uspořádejte módní přehlídku všech vašich oblíbených stylů od H&M. Vaši Simíci si nyní mohou vybrat ze špičkového pánského a dámského oblečení jako jsou šaty, džíny a další modely kompletně včetně doplňků - to vše podle skutečných modelů z nabídky H&M. Tento již pátý obsahový balíček očekávejte 8. června za velmi pěkných 299 Kč.


V souvislosti s tím jsme dnes napravili své resty v rubrice balíčků, kterou nyní najdete v levém menu přímo za aktuálním datadiskem. Přidány byly přehledy o předcházejícím Sims 2: Pojďme slavit a pochopitelně také souhrn o H&M Móda. Rovněž byly do každého přehledu doplněny trailery.

První recenze! (z roku 2004)

30. května 2007 v 17:10 | Kells
Nové číslo (117) herního časopisu Level se blýskne první českou recenzí na The Sims 2. Kromě detailní recenze nabídne také na své DVD příloze také video-rozhovor s producentem The Sims 2 Johnathanem Knightem z Maxisu, pořízený během nedávné pražské tiskovky. Uvnitř mimo jiné najdete několikastránkovou recenzi a také rozhovor s Leošem Marešem. Level 117 očekávejte jak v 3 CDa DVD verzi s odlišnými obálkami 3. září. Později bude k dispozici také levnější mini verze bez příloh. V souvislosti s recenzemi je vhodné zmínit první webovou anglickou recenzi na Gamesradar s hodnocením 8/10.

Pracovní objekty

12. května 2007 v 16:42 | Kells
Již na několika screenshotech se mohlo zdát, že v druhém díle budete moci doprovázet vaše Simy do práce či školy. To sice zatím nikdo nepotvrdil, ale jisté náznaky se tu objevují. Maxis uveřejnil informace o pracovních objektech:

"Pošlete vaše Simy do práce! The Sims 2 obsahuje daleko více cest k prozkoumávání kariér, budete mít více příležitostí vašich Simů k jejich oběvování. Jakmile váš Sim pokročí v jeho pomyslném pracovním žebříčku, bude přicházet v odlišném oblečení odvíjející se podle jeho pracovního umístění. Jestliže bude nejvýše, bude mít nejen nový styl, ale také se mu odemknou nové kariérové objekty. Používáním těchto cool objektů pomůže k budování jeho lepších vědomostí, nebo trénování jiných simů.".


Zda budete moci Simy doprovázet do jejich zaměstnání, nebo jim domů pořizovat vybavení na kterém by zdokonalovali své "pracovní" dovednosti není úplně jasné stejně jako plno otazníků vysících kolem otázky práce v Sims 2. Nezapomeňte si prohlédnout dva nové screenshoty právě s pracovní tématikou.

The sims 2 :)

1. května 2007 v 16:12 | Kells

Pokračování nejprodávanější PC hry všech dob!

Ve hře The Sims 2 řídíte své Simy po celý jejich život a mísíte jejich geny z jedné generace do druhé. Určujete svým Simům jejich životní cíle; popularitu, bohatství, rodinu, romanci nebo vědomosti. Poskytněte jim dlouhou, úspěšnou existenci nebo zanechte jejich život v troskách. Zaveďte je do extrémů, od zatčení po spatření ducha, od manželství s mimozemšťanem až po napsání skvělé knihy. Vypusťte svou kreativitu s novým Create-A-Sim, novými stavitelskými možnostmi a s novou herní kamerou. Připravte se smíchat jejich geny, naplnit jejich sny a zavést je do extrémů. Co chcete udělat se životem svých Simů?Smíchejte geny

Vaši Simové mají DNA a dědí fyzické a osobní vlastnosti. Proveďte své Simy nekonečným počtem generací, jak budete vyvíjet jejich rodokmen.Naplňte sny

Vaši Simové mají nyní životní náplň. Budou se snažit o život plný popularity, bohatství, rodiny, vědomostí nebo romance? Je to jen na vás, rozhodnout, zada budou milencem nebo ztracencem, králem nebo chuďasem, bláznem nebo géniem a mnoha dalšími volbami. Dejte jim co chtějí a oni povedou dlouhou, úspěšnou existenci; naplňte jejich obavy a riskujete, že zničíte jejich životy. Vše je ve vašich rukou.

Zažeňte je do extrémů

Budou vaši Simové zanecháni před oltářem s potřebou okamžité terapie, nebo zdědí bohatství a budou odporně bohatí? Buďte svědky okamžiků, které činí život každého Sima nezapomenutelným.

Neomezená kreativita

Vytvořnte si unikátní Simy s novým programem Create-A-Sim, nabitým rozsáhlým výběrem rysů obličeje, účesů a oblečení. Postavte si vysněné domovy a navrhněte sousedství s novými budovami, designem a vybavte vše nábytkem.

Revoluční tvorba filmů

Vytvořte si své vlastní Sim-filmy s novou možností tvorby filmů. Vytvořte obsazení, navrhněte plac, ovládejte kameru a zachyťte svůj vlastní scénář v pohybu. Přibližte obraz, abyste zachytili všechny detaily, jak se bude odvíjet váš simoidní sitcom.


 
 

Reklama