TS1 - Dodatky

The Sims 1 On Holiday

28. března 2007 v 1:14 | Kells
The sims 1 On Holiday..vezměte své simíky na dovolenou
Info:
Vezměte vaše Simy tam kde ještě nebyli - na rodinnou dovolenou. Ať už těžce pracovali nebo pařili, rozhodně si zaslouží odpočinek. Ostrov dovolených je plný různých prostředí - slunečná pláž, zasněžené hory i lesní tábor. Můžete jít na kolotoč nebo na sjezdovku, postavit sněhuláka nebo hrad z písku a přívézt si domů spoustu suvenýrů. Tak na co čekáte? Vemte svoji rodinu na životní dovolenou ve stylu Simů.
Obrázky:


The Sims 1 Makin Magic

7. března 2007 v 17:07 | Kells
The sims 1 Makin Magic .. Naučte se kouzlit!
Info:
Pozor! Využijte nadpřirozených sil a kouzlete hravými nebo škodolibými úmysly. S novými magickými schopnostmi dostanete ještě více jak 175 nových předmětů nové karnevalové prostředí a nové postavy. Tento datadisk je největší ze všech a přináší i další novinky. Pomocí kouzel můžete oslnit své přátele a milé, naštvat otravné sousedy a nebo si přikouzlit lásku oblíbeného sima. Ale pokud si nedáte pozor kouzlení se může obrátit proti vám.
Obrázky:


The Sims 1 Hot Date

7. března 2007 v 0:03 | Kells
The sims 1 Hot Date.. Jděte na rande
Info:
Hráči mohou poslat na rande své vlastní Simy nebo zkusit štěstí se seznamkou obsaženou ve hře. Domluvte si schůzku v centru města na vzrušujících a romantických místech, které si hráč může vyvořit. Je možné vše, od večeře při svíčkách, skleničky u baru až po rande v parku. Jakmile váš Sim potká ten pravý protějšek, začíná teprve ta správná konverzace. Simové mohou nyní flirtovat a koketovat v novém Simovském světě o nových a různorodých zájmech. To že je Sim zábavný a zařídí fascinující schůzku ho přiblíží k polibku na dobrou noc a možná ještě něčemu víc!
Obrázky:


The Sims 1 House Party

6. března 2007 v 22:44 | Kells
The sims 1 House Party..uspořádejte pořádnou párty!
Info:
Datadisk obsahuje 3 nové architektonické styly a tucty nových předmětů. Postavte si taneční parket pro Simáky a sledujte jak udržují rytmus, který jim pouští DJ. Najměte číšníky, kteří budou udržovat punčovou mísu a stůl s občerstvením plné. Kupte mechanického býka a pozorujte jak Simácí jezdí a padají. Nebo uspořádejte kostýmní bál s výběrem úchvatných nových šatů. Roztančí vaše párty Simáky nebo to bude totální propadák? Považujte to za oficiální pozvánku na House Party.
Obrázky:

The Sims 1 Superstar

22. prosince 2006 v 20:29 | Kells
The sims 1 Superstar..staňte se celebritou!
Info:
Nový datadisk k nejprodávanější hře na PC všech dob zavede Simíky na hvězdnou dráhu. Celebrity musí životní styl přizpůsobit své slávě - musí si najmout PR magažera, maskérku, dávat si pozor na paparazzi a občas vystupovat v televizi, aby byli pořád na očích veřejnosti. Město Studio Town, kam je hra zasazena, nabízí široké uplatnění ve světě filmu, hudby nebo módy. Věďte svého Sima za slávou, štěstím a bohatstvím. Nová lokace Studio Town je ideálním místem, kde Simové můžou zkoušet štěstí ve světě showbusinessu. Kláboste s ostatními hvězdami, dávejte si pozor na paparazzi a na šílené fanoušky. Vyzkoušejte si život slavných a bohatých. Opklopte se zaměstnanci a vybavte svůj domov luxusními předměty.
Obrázky:
Sehnala jsem jen tohle :(


The sims 1 Unleashed

22. prosince 2006 v 19:36 | Kells
Tak to je něco! Určitě si budete myslet že jsem dost pozadu, ale já jsem nevěděla že v TS1 jsou mazlíčci!!!Sice je to TS1 , ale zní to skvělě!
Info:
Přichází zábava, která Vašim Simíkům dosud chyběla - domácí mazlíčci. V nejnovějším datadisku The Sims Unleashed si můžete zaplnit domov nejrůznějšími domácími zvířátky. V okolí nechybí obchod s chovatelskými potřebami, kavárny, tržiště, a tak se Vaši chlupatí miláčci rozhodně nenudí a mají pořád co prozkoumávat. Hlavní rysy hry : domácí mazlíčci - naštivte obchod se zvířaty a kupte si domácí miláčky různých druhů včetně vybavení. Pořiďte si psíka, kočku, papouška, ještěrku,želvu nebo rybičky. Větší sousedství a nové lokace. 30 nových objektů: nové typy obytných domků, zelené parky, kavárny, obchody, farmářská tržiště. Simíci mohou venčit psa v parku nebo vzít kočku do kavárny a navazovat přátelství se sousedy zkrze své roztomilé domácí mazlíčky. Nové postavy. Najměte si trenéra, který vychová Vaše zvířátka. Přihlašte své psíky a kočky do zvířecí show. 5 nových typů kariéry. Připravte simíkům kariérů v 5 zajímavých oborech: móda, kulinářství, veterina, vzdělávání a cirkus. Zahrádkářství. Símíci mohou pěstovat zeleninu a rostliny koupené v místním zahradnictví. Vypěstovanou a sklizenou úrodu ukládají v nové spižírně. Pilná rodina může prodávat svou sklizeň a štastně žít s domácími zvířaty, která mohou pomoci proti škůdcům. 123 nových předmětů. Připravte dům na příchod mazlíčků. The Sims Unleashed obsahuje řadu nových předmětů pro lidi a zvířata. Bonusem je bydlení ve stylu Francozské čtvrti v New Orleans.
Obrázky:
 
 

Reklama