Se Sovětským svazem na věčné časy, volali mladí pionýři na festivalu Rock for People 2013, když zpíval Karel Gott

5. července 2013 v 12:12 | Václav Havel
Karel Gott, tradiční ikona komunistického režimu, vystoupil na hudebním festivalu Rock for People v Hradci Králové, kde ho bouřlivými ovacemi přivítaly stovky mladých pionýrů a pionýrek v modrých košilích s červenými šátky. Všichni nadšeně mávali sovětskými vlaječkami, někteří slavnostně zdvihali nad hlavy transparenty s podobiznou Vladimíra Ilijiče Lenina a přitom na zlatého slavíka volali hesla, která se nikdy neomrzí: Se Sovětským svazem na věčné časy a nikdy jinak! nebo Kdo nezpívá s námi, zpívá proti nám, zkrátka atmosféra jako stvořená pro rockový festival v roce 2013! Je skvělé, že i mladá generace nadále věří v myšlenky reálného socialismu, že jí není cizí poselství J. V. Stalina, že mladým v jejich oddaných srdcích stále hoří rudá záře Velké říjnové socialistické revoluce!

Na Karlově koncertě zazněly jeho největší hity: Hříšné boléro, Včelka Mája, Kdepak, ty ptáčku, hnízdo máš, Ať je jaká je (hlavně ať to není imperialistická špiónka) a na závěr Mistr zazpíval i svůj největší hit Zůstanu svůj, kterým jakoby vzkázal mladé generaci, že nikdy nezradí ideály, kterým věřil v roce 1977, když v Divadle hudby četl text tzv. Anticharty (Za nové tvůrčí činy ve jménu socialismu a míru), kterou také podepsal spolu s dalšími socialistickými umělci.

Organizátoři hudebního festivalu pro angažovanou mládež Rock for People jsou z úspěchu Karla Gotta nadšení a již dnes slibují, že příští ročník bude moderovat čtyřnásobný hrdina SSSR Leonid Brežněv spolu s nejznámější českou herečkou Jiřinou Švorcovou. Pozvánku k účasti na Rock for People 2014 dostal i prezident Československé socialistické republiky Gustáv Husák a jako bonus k zakoupené vstupence každý z platících účastníků festivalu obdrží zdarma jedno mávátko s červeno-modro-bílými stužkami! Rock for People 2014 se celý ponese v duchu oslav šestačtyřicátého výročí vstupu spřátelených vojsk Varšavské smlouvy na naše území, v jednání je průjezd alegorických vozů skrz festivalový areál a večer se zřejmě uskuteční i lampiónový průvod! Tak teda Karel Gott mit uns, vy debilové! 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 gueergott gueergott | 16. dubna 2014 v 21:24 | Reagovat

Proč zmizely z internetu protokoly ze zadržení soudruha Gotta, který si na tramvajových zastávkách v Brně před studentkami honil svého ,,malého Káju"?

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama