Krychlič Václav Kulhánek: Krátký dokumentární film o legendárním Pardubákovi

6. července 2013 v 21:43 | Václav Havel
Poté, co byl v roce 2008 na tomto blogu uveřejněn článek Kdo je tajemný Krychlič?, se strhla menší Krychličománie, nejslavnější Pardubák, pan Václav Kulhánek, známější pro svůj účes jako Krychlič, se stal objektem zájmu novinářů, dokonce prý byl pozván i do televizní talkshow, ale pozvání odmítl. V roce 2013 vznikl krátký dokumentární film Legenda z Pardubic, který amatérským a mírně chaotickým způsobem představuje veřejnosti tajemstvím a spekulacemi opředeného Krychliče. Forma dokumentu však není tak důležitá jako jeho obsah a ten rozhodně stojí za to!

Z dokumentu se mimo jiné dozvídáme, že Krychlič vystudoval 3 vysoké školy, že studoval přírodovědu a chemii, že rozdal stovky svých fotografií svým fanouškům a fanynkám, že na hlavě nosí paruku vyrobenou z jeho vlastních vlasů, že hrál vedlejší role asi v šesti filmech, že za komunismu neměl potřebu emigrovat, protože se v totalitním systému naučil žít, že má povědomí o skinheads i o motorkářích a že se v obou subkulturách vyskytuje ohromné množství homosexuálů, že měl za život zhruba 1500 sexuálních partnerů, že se sexem začal v šesti letech a že ho celý život přitahovali starší šediví pánové, že jeho nejdelší vztah trval 37 let, že 99% jeho sexuálních partnerů byli ženatí mužové, že pohrabáčem zmlátil zloděje, který se mu vloupal do domu a ukradl mu staré fotografie, že se narodil ve znamení Vodnáře a je mu 65 let, miluje léto a kapelu The Beatles a mnoho dalších informací. A jedno Krychličovo poselství na závěr, se kterým nelze nesouhlasit: Lidem dnes chybí skromnost! A proto buďte dobří, žijte dlouho a blaze a s pokorou se mrkněte na dokument Legenda z Pardubic.
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 LH LH | 8. září 2013 v 21:39 | Reagovat

Právě dnes jsem Krychliče zahlédl, jel na kole směrem z Nemošic. Byl to pro mne docela šok, naposledy jsem ho viděl před pětadvaceti lety. Šla se mnou matka a ta si na něj pamatuje ze svého mládí, z konce šedesátých let. Tehdy mu říkali Krychlička.

Je to vskutku legenda.

2 Michal Michal | 22. května 2014 v 15:44 | Reagovat

Odporné a zvrácené. Prototyp laureáta ceny obdržené od Havla.

3 Dzarda Dzarda | 14. listopadu 2014 v 20:26 | Reagovat

Originalni haircut. Krychlicz ma vice rozumu nez tadyhle Michal.

4 Michal Michal | 9. dubna 2016 v 21:20 | Reagovat

Haircut. Mlubte česky, když jste na českých stránkách. Tyhle anglicismy by zastánci Krychliče a podobných úchylů zajisté v rámci rozvratu tradičních hodnot zajisté ocenili.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama