Další skandál Policie ČR: Těžkooděnec nutil demonstranta k orálnímu sexu!

25. července 2013 v 0:49 | Václav Havel
O tom, že Všichni těžkooděnci jsou buzny, jsme psali již dříve. Podobně jako k hradní stráži, i do klubu těžkooděnců jsou vybíráni homosexuálové, zřejmě kvůli plnění povinných genderových kvót evropské unie pro začleňování homosexualních deviantů. A tam, kde se sejde větší množství deviantů, tam začíná úchylná párty! A přesně taková homopárty se konala v Českých Budějovicích jednu červencovou sobotu. Sešlo se na ní zhruba 350 těžkooděnců, asi 400 tajných policistů a nějakých 60 demonstrantů, kteří chtěli poklidně prostestovat proti narůstající kriminalitě v jejich městě.

Ale těžkooděnci zase všechno pokazili - do ampliónů pustili trýznivý song It's Raining Men od The Weather Girls a jako by toho nebylo dost, spustili ještě další ze svých ilegálních rolničkových kejklí, do které zapojili i nevinné a nicnetušící démonstranty. Nejohavnější ze všeho ale byla scénka, která se odehrála za panelákem v ulici Winstona Wolfa! Něco takového není k vidění ani na odporném pornografickém serveru pornhub.com! Jeden z těžkooděnců spustil svoje černé elasťáky proklatě nízko, chytil kolem krku nejblíže stojícího demonstranta a donutil ho k orálnímu sexu přímo před objektivy televizních kamer!

Nikdo z přítomných reportérů právě zneužívanému demonstrantovi nepomohl, všichni jen mačkali spouště svých japonských fotoaparátů při té nechutné honitbě za senzací a to zřejmě vyprovokovalo tajného policistu k tomu, aby vytasil svůj černý bzučivý vibrátor a za asistence dalšího přihřátého těžkooděnce ho zastrčil demonstrantovi...no však víte kam. A jestli nevíte, tak se podívejte na tu hrůznou scenérii vyobrazenou na vedlejší fotografii.
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama