Červenec 2013

Kdo je Marek Pluskal z Jeseníku?

25. července 2013 v 1:25 | Václav Havel
Jukněmež bratři a sestry společně na výše umístěnou fotografii. Jsou na ní zachyceni čtyři nebezpeční nacisté, kterak mučí nevinného démonstranta. Proti nacismu se však musí bojovat, proto je v zájmu bezpečnosti tohoto státu zjistit indetitu všech vyobrazených nacistů a jejich neodkladné předání orgánům činným v trestním řízení! Na demonstracích totiž mají za úkol rozpoutávat konflikty s policisty, provokovat klidné demonstranty k násilným činům a další ohavnosti.

Na asociálních sítích se objevila informace, že neonacista stojící na fotce druhý zprava se jmenuje Marek Pluskal a bydlí v Jeseníku, projevuje se jako mentálně zaostalý chovanec ústavu pro choromyslné, na internetu hraje hry určené pro dvanáctileté děti a má rád lízátka Chupa Chups. Kdo jsou ale další tři nebezpeční a nechutně plešatí neonacisté a kde bydlí? Poznáváte některého z nich? Pokud ano, napište o něm informace do komentářů. Za každé vodítko k jejich dopadení vám jménem Policie ČR předem děkuji! Váš policejní prezident.

Další skandál Policie ČR: Těžkooděnec nutil demonstranta k orálnímu sexu!

25. července 2013 v 0:49 | Václav Havel
O tom, že Všichni těžkooděnci jsou buzny, jsme psali již dříve. Podobně jako k hradní stráži, i do klubu těžkooděnců jsou vybíráni homosexuálové, zřejmě kvůli plnění povinných genderových kvót evropské unie pro začleňování homosexualních deviantů. A tam, kde se sejde větší množství deviantů, tam začíná úchylná párty! A přesně taková homopárty se konala v Českých Budějovicích jednu červencovou sobotu. Sešlo se na ní zhruba 350 těžkooděnců, asi 400 tajných policistů a nějakých 60 demonstrantů, kteří chtěli poklidně prostestovat proti narůstající kriminalitě v jejich městě.

Ale těžkooděnci zase všechno pokazili - do ampliónů pustili trýznivý song It's Raining Men od The Weather Girls a jako by toho nebylo dost, spustili ještě další ze svých ilegálních rolničkových kejklí, do které zapojili i nevinné a nicnetušící démonstranty. Nejohavnější ze všeho ale byla scénka, která se odehrála za panelákem v ulici Winstona Wolfa! Něco takového není k vidění ani na odporném pornografickém serveru pornhub.com! Jeden z těžkooděnců spustil svoje černé elasťáky proklatě nízko, chytil kolem krku nejblíže stojícího demonstranta a donutil ho k orálnímu sexu přímo před objektivy televizních kamer!

Nikdo z přítomných reportérů právě zneužívanému demonstrantovi nepomohl, všichni jen mačkali spouště svých japonských fotoaparátů při té nechutné honitbě za senzací a to zřejmě vyprovokovalo tajného policistu k tomu, aby vytasil svůj černý bzučivý vibrátor a za asistence dalšího přihřátého těžkooděnce ho zastrčil demonstrantovi...no však víte kam. A jestli nevíte, tak se podívejte na tu hrůznou scenérii vyobrazenou na vedlejší fotografii.

Hard Skin vydali nové album: Hard Skin on the Balls/Why do Birds suddenly appear

11. července 2013 v 15:25 | Václav Havel
Nejdrsnější současná britská Oi! kapela HARD SKIN vydala po mnoha letech další studiové album a aby toho nebylo málo, má tohle album dvě varianty, modrou s názvem Hard Skin on the Balls (Tvrdá kůže na koulích) pro pány a růžovou s názvem Why do Birds suddenly appear (Proč se najednou objevujou holky) pro dámy.

Před oslavnými ódami na samotné album je tu pro neznalé stručné představení kapely HARD SKIN. Kapela funguje od svého počátku jako trio, její původní složení v devadesátých letech bylo: Johnny Takeaway (vlastním jménem Ben Corrigan): kytara, zpěv, Fat Bob (vlastním jménem Sean Forbes): basa, zpěv, Nosher (vlastním jménem Chris Ackland): bicí, zpěv. Hard Skin se stali legendou hned po vydání svého prvního alba s názvem Hard Skin, Hard Nuts and Hard Cunts v roce 1996 a málokdo by tehdy očekával, že v budoucnu kvality svého debutu ještě překonají, ale povedlo se jim to, konkrétně v roce 2004, kdy vydali druhé studiové album s názvem Same Meat Different Gravy (Stejný maso, jiná omáčka). Druhé album vyneslo kapelu na samý vrchol popularity, písně z tohoto alba se staly pouličními hymnami, za všechny jmenujme alespoň hity Millwall Mark, Make My Tea, Skinhead, Copper Cunt.

Vraťme se ale ještě k samotným členům kapely, odkud přišli tihle nejdrsnější skinheadi současnosti? V rozhovorech pro různé internetové časopisy se členové kapely vyjadřují v tom smyslu, že pamatují koncerty legendárních kapel 4-Skins, Blitz, Cockney Rejects, Sham 69 a podobně a že v minulosti nehráli v žádné jiné kapele než v Hard Skin. Celé je to jen jedna velká mystifikace, protože všichni členové kapely hráli už od osmdesátých let v různých kapelách, převážně anarchistického ražení, např. Schwartzeneggar, Thatcher on Acid, Wat Tyler, The ´Tone, bubeník Nosher (Chris Ackland) se proslavil v britpopové kapele Lush, Hard Skin byli zřejmě jen jakousi odbočkou v jeho hudební kariéře. Zvláštností je, že se oběsil v domě svých rodičů krátce po vydání debutového alba kapely. Na jeho místo přišel druhý a zatím poslední bubeník kapely Hard Skin, Nipper (vlastním jménem Scott Stewart).

Johnny Takeaway provozuje eshop s produkty kapely Hard Skin na adrese www.jtclassics.co.uk a v minulosti nosil dready. Fat Bob je prodavačem v obchodě s hudebními nosiči Rough Trade v Londýně, v minulosti měl vlasy dlouhé až po ramena a s kapelou Wat Tyler nahrál v roce 1994 jednu skladbu na album Gay Pride, na kterém se objevila i skladba od dnes slavné kapely Chumbawamba. Nipper hraje na bicí v kapele Broccoli.

V březnu 2013 vydali Hard Skin třetí studiové album, o kterém vlastně měl být celý tenhle článek! Nebudeme se věnovat modrému CD, ale zaměříme se rovnou na zajímavější růžové, protože každou píseň na něm nazpívala jiná zpěvačka. Největším překvapením je, že Hard Skin pro song The Man who ran the Town získali harfenistku, klavíristku a zpěvačku něžných a zasněných písní Joannu Newsom, která "svou" písničku uvede slovy Fuckin´ Hell a ďábelským smíchem. Další povedenou skladbou je Council Estate v podání čistě a naivně znějících Marion Herbain a Roxanne Clifford z britské indie kapely Veronica Falls. Velmi zajímavě zní závěrečný popěvek Gipsy Hill, který dostala k nazpívání Alison Mosshart z The Kills, silně připomínající svým vzhledem Marlu Singer z Klubu rváčů. Perfektně ostře odzpívala svůj kus The Kids are Innocent i punková padesátnice Beki Bondage z Vice Squad, podobně drsně zní i song That´s Bollocks Mate v podání Beckie Chaos z kapely Chaos UK a za vypíchnutí stojí ještě jedna písnička, a to Two Bob Cunt od americké country zpěvačky Alely Diane - to slovo Cunt jako by vůbec nechtěla vyslovit!

Na albu je celkem dvanáct chytlavých skladeb, mnohé z nich mají šanci stát se dalšími klasickými hymnami kapely Hard Skin, navíc se kapela údajně zapíše do historie jakožto první skupina, která vydala album v úpravě pro pány a pro dámy. Pokud se "dámská nahrávka" dostane do rukou správných hudebních publicistů, může to kapele Hard Skin přinést celosvětový úspěch.

Krychlič Václav Kulhánek: Krátký dokumentární film o legendárním Pardubákovi

6. července 2013 v 21:43 | Václav Havel
Poté, co byl v roce 2008 na tomto blogu uveřejněn článek Kdo je tajemný Krychlič?, se strhla menší Krychličománie, nejslavnější Pardubák, pan Václav Kulhánek, známější pro svůj účes jako Krychlič, se stal objektem zájmu novinářů, dokonce prý byl pozván i do televizní talkshow, ale pozvání odmítl. V roce 2013 vznikl krátký dokumentární film Legenda z Pardubic, který amatérským a mírně chaotickým způsobem představuje veřejnosti tajemstvím a spekulacemi opředeného Krychliče. Forma dokumentu však není tak důležitá jako jeho obsah a ten rozhodně stojí za to!

Z dokumentu se mimo jiné dozvídáme, že Krychlič vystudoval 3 vysoké školy, že studoval přírodovědu a chemii, že rozdal stovky svých fotografií svým fanouškům a fanynkám, že na hlavě nosí paruku vyrobenou z jeho vlastních vlasů, že hrál vedlejší role asi v šesti filmech, že za komunismu neměl potřebu emigrovat, protože se v totalitním systému naučil žít, že má povědomí o skinheads i o motorkářích a že se v obou subkulturách vyskytuje ohromné množství homosexuálů, že měl za život zhruba 1500 sexuálních partnerů, že se sexem začal v šesti letech a že ho celý život přitahovali starší šediví pánové, že jeho nejdelší vztah trval 37 let, že 99% jeho sexuálních partnerů byli ženatí mužové, že pohrabáčem zmlátil zloděje, který se mu vloupal do domu a ukradl mu staré fotografie, že se narodil ve znamení Vodnáře a je mu 65 let, miluje léto a kapelu The Beatles a mnoho dalších informací. A jedno Krychličovo poselství na závěr, se kterým nelze nesouhlasit: Lidem dnes chybí skromnost! A proto buďte dobří, žijte dlouho a blaze a s pokorou se mrkněte na dokument Legenda z Pardubic.

Se Sovětským svazem na věčné časy, volali mladí pionýři na festivalu Rock for People 2013, když zpíval Karel Gott

5. července 2013 v 12:12 | Václav Havel
Karel Gott, tradiční ikona komunistického režimu, vystoupil na hudebním festivalu Rock for People v Hradci Králové, kde ho bouřlivými ovacemi přivítaly stovky mladých pionýrů a pionýrek v modrých košilích s červenými šátky. Všichni nadšeně mávali sovětskými vlaječkami, někteří slavnostně zdvihali nad hlavy transparenty s podobiznou Vladimíra Ilijiče Lenina a přitom na zlatého slavíka volali hesla, která se nikdy neomrzí: Se Sovětským svazem na věčné časy a nikdy jinak! nebo Kdo nezpívá s námi, zpívá proti nám, zkrátka atmosféra jako stvořená pro rockový festival v roce 2013! Je skvělé, že i mladá generace nadále věří v myšlenky reálného socialismu, že jí není cizí poselství J. V. Stalina, že mladým v jejich oddaných srdcích stále hoří rudá záře Velké říjnové socialistické revoluce!

Na Karlově koncertě zazněly jeho největší hity: Hříšné boléro, Včelka Mája, Kdepak, ty ptáčku, hnízdo máš, Ať je jaká je (hlavně ať to není imperialistická špiónka) a na závěr Mistr zazpíval i svůj největší hit Zůstanu svůj, kterým jakoby vzkázal mladé generaci, že nikdy nezradí ideály, kterým věřil v roce 1977, když v Divadle hudby četl text tzv. Anticharty (Za nové tvůrčí činy ve jménu socialismu a míru), kterou také podepsal spolu s dalšími socialistickými umělci.

Organizátoři hudebního festivalu pro angažovanou mládež Rock for People jsou z úspěchu Karla Gotta nadšení a již dnes slibují, že příští ročník bude moderovat čtyřnásobný hrdina SSSR Leonid Brežněv spolu s nejznámější českou herečkou Jiřinou Švorcovou. Pozvánku k účasti na Rock for People 2014 dostal i prezident Československé socialistické republiky Gustáv Husák a jako bonus k zakoupené vstupence každý z platících účastníků festivalu obdrží zdarma jedno mávátko s červeno-modro-bílými stužkami! Rock for People 2014 se celý ponese v duchu oslav šestačtyřicátého výročí vstupu spřátelených vojsk Varšavské smlouvy na naše území, v jednání je průjezd alegorických vozů skrz festivalový areál a večer se zřejmě uskuteční i lampiónový průvod! Tak teda Karel Gott mit uns, vy debilové!