Demonstrace v Českých Budějovicích: Zasahujícímu policistovi ztvrdl pendrek!

29. června 2013 v 22:23 | Václav Havel
Nevídané se opět stalo skutečným, tentokráte na demonstraci v Českých Budějovicích, na rozdělovací třídě mezi znepřátelenými sídlišti Máj a Šumava. Členové bílého sídliště Šumava šli poklidně zmlátit černé agresory ze sídliště Máj, ale do cesty se jim postavili policejní těžkooděnci, tradiční rušitelé veřejného pořádku. Vzduchem lítaly zápalné láhve, dělobuchy, koťata i kontejnery s tříděnými plasty, které někdo zapálil, takže zasahovali i místní nedobrovolní hasiči.

Potom, co byl zkrocen zlý červený kohout, se však stalo něco neočekávaného: zřejmě vlivem vedra v odpoledni červnového dne ztvrdl jednomu těžkooděnci jeho pendrek právě ve chvíli, kdy s ním lechtal po žebrech neposedného demonstranta. V důsledku ilegálního ztvrdnutí pendreku byl již krotký demonstrant probodnut jako sele těsně před grilovací párty! Přehnaný policejní zákrok naštěstí zachytili všudypřítomní fotoaparátčíci a záběr probodnutého demonstranta se stal během několika hodin hitem sociálních sítí, zejména Facebooku!

Těžkooděnci se ještě v zoufalém shonu snažili nenápadně zbavit těla zesnulého demostranta velmi prohnaným a lstivým způsobem - na demonstrantovo bezvládné tělo v rychlosti natáhli erární těžkooděneckou kombinézu a vypustili do éteru kachnu, že byl zraněn jeden jejich kolega, Jeroným Chlajna, kterého je nutné převézt do fakultní nemocnice k transplantaci slintavky břišní. Nikomu z přítomných novinářů nebylo divné, že si pro "raněného těžkooděnce" přijel černý taxík, hovorově pohřebák. Až investigativní žurnalisté ze slovutného Liquidatoru celou věc přivedli na pravou míru! Hanba prolhaným těžkooděncům!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama