Červen 2013

Demonstrace v Českých Budějovicích: Zasahujícímu policistovi ztvrdl pendrek!

29. června 2013 v 22:23 | Václav Havel
Nevídané se opět stalo skutečným, tentokráte na demonstraci v Českých Budějovicích, na rozdělovací třídě mezi znepřátelenými sídlišti Máj a Šumava. Členové bílého sídliště Šumava šli poklidně zmlátit černé agresory ze sídliště Máj, ale do cesty se jim postavili policejní těžkooděnci, tradiční rušitelé veřejného pořádku. Vzduchem lítaly zápalné láhve, dělobuchy, koťata i kontejnery s tříděnými plasty, které někdo zapálil, takže zasahovali i místní nedobrovolní hasiči.

Potom, co byl zkrocen zlý červený kohout, se však stalo něco neočekávaného: zřejmě vlivem vedra v odpoledni červnového dne ztvrdl jednomu těžkooděnci jeho pendrek právě ve chvíli, kdy s ním lechtal po žebrech neposedného demonstranta. V důsledku ilegálního ztvrdnutí pendreku byl již krotký demonstrant probodnut jako sele těsně před grilovací párty! Přehnaný policejní zákrok naštěstí zachytili všudypřítomní fotoaparátčíci a záběr probodnutého demonstranta se stal během několika hodin hitem sociálních sítí, zejména Facebooku!

Těžkooděnci se ještě v zoufalém shonu snažili nenápadně zbavit těla zesnulého demostranta velmi prohnaným a lstivým způsobem - na demonstrantovo bezvládné tělo v rychlosti natáhli erární těžkooděneckou kombinézu a vypustili do éteru kachnu, že byl zraněn jeden jejich kolega, Jeroným Chlajna, kterého je nutné převézt do fakultní nemocnice k transplantaci slintavky břišní. Nikomu z přítomných novinářů nebylo divné, že si pro "raněného těžkooděnce" přijel černý taxík, hovorově pohřebák. Až investigativní žurnalisté ze slovutného Liquidatoru celou věc přivedli na pravou míru! Hanba prolhaným těžkooděncům!