Hitler volí Schwarzenberga!

19. ledna 2013 v 12:22 | Václav Havel
Jak jsme již psali dříve, Adolf Hitler žije na Slovensku a daří se mu skvěle. Ještě z dob Protektorátu Böhmen und Mähren vlastní tento sexsymbol čtyřicátých let i české občanství a podle našeho zahraničního zpravodaje na Slovensku, Juraje Drevokocúra, půjde Hitler volit českého prezidenta a z nabídky kandidátů si vybral Karla von Schwarzenberga.

Karl von Schwarzenberg je aristokrat z německy mluvícího rodu, který se drží u koryta na českém území už od začátku 15. století. Samozřejmě se jedná o protičesky orientovanou knížecí rodinu, která se snažila urvat si z českého království pro sebe co největší majetek. Hned první představitel rodu Schwarzenbergů na našem území, Erkinger ze Seinsheimu na Schwarzenberku, bojoval na straně křižáků proti českým Husitům v letech 1420-1421. Jak již všichni víme, Husitům šlo o reformaci zkorumpované církve, o její očistu od zločinců, to znamená, že první Schwarzenberg na našem území bojoval na straně korupčníků a zločinců.

A na straně zločinců stál rod postupně degenerujících Schwarzenbergů i další staletí. V roce 1848 vypukla ve velké části Evropy revoluce poddaných, kteří se mimo jiné bouřili proti téměř otrokářskému systému, který zde panoval, v našich končinách se tomu říkalo zástupnými názvy robota a nevolnictví. Felix von Schwarzenberg patřil k zastáncům starého otrokářského systému a patřil k těm, kteří revoluci roku 1848 potlačili.

Na konci 19. století pobouřil celou českou veřejnost svým výrokem Karel IV. von Schwarzenberg, který veřejně označil Husity za zločince. Po roce 1918, po vytvoření samostatné Československé republiky nezávislé na Rakousku, byla půda a lesy z majetku vykořisťovatelského rodu Schwarzenbergů převedena do vlastnictví nové nezávislé republiky. Zde je nutné připomenout, že knížecí rod Schwarzenbergů se dostal k majetku v hodnotě mnoha miliónů korun zločineckým způsobem, totiž vykořisťováním poddaných (= otroků) na svých panstvích, která rod získal od zdegenerovaných Habsburků.

Za druhé světové války Hitlerovské Německo odmítlo nabídku spolupráce od Karla VI. Schwarzenberga, proto se tento začal profilovat jako bojovník proti nacismu. Majetek Schwarzenbergů byl v průběhu války nuceně spravován Němci, po válce byl zabaven komunisty. V roce 1990 získal majetek do svého vlastnictví Karl von Schwarzenberg, který nyní kandiduje na českého prezidenta.

Karel Schwarzenberg je navázán na kryptonacistické organizace, z nichž nejznámější je Sudetoněmecké krajanské sdružení (známější jen jako Landsmannschaft), jehož hlavním cílem je obsadit část území České republiky (tzv. Sudety) Němci a toto obsazení území posléze odtrhnout od České republiky a připojit ho k Německu. Cíle Landsmannschaftu jsou sepsány v tzv. DVACETI BODECH (dostupné na internetu), v nichž se tato organizace otevřeně hlásí k odkazu Adolfa Hitlera. Proto všichni Němci, Rakušané, staří i mladí nacisté, včetně Adolfa Hitlera, dají ve druhém kole prezidentské volby svůj hlas Karlu Schwarzenbergovi.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama