Leden 2013

Text nové české hymny dle Karla Schwarzenberga

21. ledna 2013 v 17:32 | Václav Havel
Česká média patří z převážné většiny do německých mediálních skupin, to znamená, že čeští zpravodajové musí plnit příkazy svých německy mluvících chlebodárců. Hlavním úkolem posledních dní je zostřit tlak na čtenáře, aby ve druhém kole prezidentských voleb šli dát svůj hlas muži, kterého si Němci i Rakušané přejí vidět na pomyslném českém trůně, landesfürstovi Karlu von Schwarzenbergovi. V zahraničních periodicích již koluje nový text české hymny a my ho se svolením zahraničních redakcí jako první otiskujeme zde na slovutném Liquidatoru:


Kte tomof muj?

Kte tomof muj,
kte tomof muj?
Foda chutschi po lutschinach,
bory schumi po skalinach,
v sate skfi se jara kfet,
semsky raj to na pochlet!
A to je ta krasna semje,
semje tscheska, tomof muj,
semje tscheska, tomof muj!

V roce 1977 podepsali ANTICHARTU, nyní volí SCHWARZENBERGA aneb seznam českých umělců, kteří podepsali Antichartu.

21. ledna 2013 v 13:35 | Václav Havel
V souvislosti s historicky první přímou volbou českého prezidenta se na nás ze všech stran valí mediální kampaň, která nám diktuje, že musíme volit Karla Schwarzenberga. Volit Karla je prý cool, podobně jako bylo v roce 1977 cool podepsat takzvanou Antichartu, která v podstatě znamenala souhlas s mučením a zabíjením politických vězňů a také souhlas se všeobecným pošlapáváním lidských práv komunistickým režimem.

Oficiální název Anticharty zní "Za nové tvůrčí činy ve jménu socialismu a míru" a její text, pod který se dobrovolně podepsalo velké množství českých celebrit, vychvaluje činnost Komunistické strany Československa. Umělci, kteří Antichartu podepsali, vyjádřili svou loajalitu komunistům a celému tehdejšímu zločineckému režimu.

Velkým překvapením pro mnohé, je fakt, že umělci, kteří tento dokument podepsali, nebyli nikdy za svůj čin potrestáni. Převážná většina z nich dokonce slaví úspěchy i dnes. Úplný seznam všech signatářů Anticharty naleznete pod tímto článkem, ale již nyní z něj vytáhneme dvě jména - Zdeněk Svěrák a Marie Rottrová. Ano, oba dva podepsali souhlas se všeobecným porušováním lidských práv v ČSSR. Dnes nám ale oba tito angažovaní umělci v rámci tzv. Druhé tříkrálové výzvy radí, abychom volili Karla Schwarzenberga prezidentem a připojují se k nim i ultralevicový angažovaný psycholog Slavomír Hubálek, ochránce romských zločinců Michael Kocáb nebo bratr posledního komunistického prezidenta Ivan Havel.

Proč se tyto osobnosti tak křečovitě angažují ve prospěch rakouského knížete, který je přímo napojen na nacistický spolek Witikobund, založený členy SdP, NSDAP, spolupracovníky Konráda Henleina i K. H. Franka? Co svým věrným kníže Schwarzenberg za jejich podporu slíbil? Tyto otázky ponecháme nezodpovězené.

A zde je již slíbený seznam celebrit, které v roce 1977 podepsaly na podporu komunistického režimu dokument lidově označovaný jako Anticharta. Sluší se připomenout, že umělcům za nepodepsání tohoto dokumentu nic nehrozilo, žádná likvidace, věznění nebo něco podobného, dokument podespali z vlastní vypočítavosti tito lidé:

Rudolf Hrušínský-----------Jan Hrušínský----------Radovan Lukavský
Oldřich Nový----------------Josef Bek---------------Vlastimil Brodský
Marie Rosůlková------------Vladimír Menšík-------Vlastimil Harapes
Ljuba Hermannová----------Miloslav Horníček-----Miroslav Zounar
Vítězslav Jandák------------Otakar Vávra------------Jan Werich
Karel Höger------------------Ladislav Pešek----------Bohumil Bezouška
Viktor Preiss-----------------Hana Maciuchová------Josef Vinklář
Josef Somr-------------------Stella Zázvorková-------Josef Zíma
Miloš Kopecký--------------Eva Hudečková---------František Filipovský
Luděk Kopřiva---------------Iva Janžurová-----------Petr Haničinec
Zdeněk Řehoř----------------Vladimír Brabec--------Jiří Vala
Jan Tříska---------------------František Němec-------Jiří Štěpnička
Václav Postránecký---------Svatopluk Beneš--------František Laurin
Věra Galatíková--------------Radoslav Brzobohatý--Jiřina Bohdalová
Ljuba Skořepová------------Jiří Adamec---------------Luděk Munzar
Jana Hlaváčová--------------Jaromír Hanzlík----------Jana Štěpánková
Otakar Brousek-------------Lubomír Lipský-----------Pavlína Filipovská
Boris Rösner-----------------Helena Růžičková--------Miroslav Moravec
Ladislav Frej-----------------Ladislav Chudík-----------Zdena Hadrbolcová
Jiří Bartoška-----------------Karel Heřmánek-----------Rudolf Pellar
Bronislav Poloczek---------Jiří Lábus-------------------Zdeněk Svěrák
Jan Přeučil-------------------Karel Augusta-------------Jan Kanyza
Oldřich Vlach---------------Jana Brejchová------------Jiřina Jirásková
Magda Vašáryová-----------Milan Kňažko------------Pavel Soukup
Daniela Kolářová------------Dagmar Veškrnová-------Josef Karlík
Ota Sklenčka----------------Jiří Adamíra---------------Jaroslav Drbohlav
Ladislav Potměšil------------Zdeněk Podskalský-----Tomáš Töpfer
Luděk Sobota----------------Miloslav Šiek--------------Marta Vančurová
Libuše Šafránková----------Petr Nárožný--------------Ladislav Rychman
Václav Vorlíček--------------František Vláčil----------Jaroslav Satoranský
Zdeněk Mahler-------------Jiří Hubač------------------Milan Lasica
Július Satinský---------------Stanislav Zindulka-------Jan Skopeček
Raoul Schránil---------------Jan Faltýnek---------------Josef Laufer
Hana Hegerová--------------František Ringo Čech-----Karel Gott
Yveta Simonová--------------Marie Rottrová-----------Jiří Korn
Petr Janda--------------------Karel Vágner---------------Felix Slováček
Ladislav Štaidl----------------Václav Neckář-------------Waldemar Matuška
Olga Blechová----------------Helena Vondráčková------Jiří Suchý
Jitka Molavcová--------------Eva Pilarová----------------Karel Černoch
Jaroslav Uhlíř-----------------Petr Eben-------------------Jan Klusák
…a mnoho dalších….

Hitler volí Schwarzenberga!

19. ledna 2013 v 12:22 | Václav Havel
Jak jsme již psali dříve, Adolf Hitler žije na Slovensku a daří se mu skvěle. Ještě z dob Protektorátu Böhmen und Mähren vlastní tento sexsymbol čtyřicátých let i české občanství a podle našeho zahraničního zpravodaje na Slovensku, Juraje Drevokocúra, půjde Hitler volit českého prezidenta a z nabídky kandidátů si vybral Karla von Schwarzenberga.

Karl von Schwarzenberg je aristokrat z německy mluvícího rodu, který se drží u koryta na českém území už od začátku 15. století. Samozřejmě se jedná o protičesky orientovanou knížecí rodinu, která se snažila urvat si z českého království pro sebe co největší majetek. Hned první představitel rodu Schwarzenbergů na našem území, Erkinger ze Seinsheimu na Schwarzenberku, bojoval na straně křižáků proti českým Husitům v letech 1420-1421. Jak již všichni víme, Husitům šlo o reformaci zkorumpované církve, o její očistu od zločinců, to znamená, že první Schwarzenberg na našem území bojoval na straně korupčníků a zločinců.

A na straně zločinců stál rod postupně degenerujících Schwarzenbergů i další staletí. V roce 1848 vypukla ve velké části Evropy revoluce poddaných, kteří se mimo jiné bouřili proti téměř otrokářskému systému, který zde panoval, v našich končinách se tomu říkalo zástupnými názvy robota a nevolnictví. Felix von Schwarzenberg patřil k zastáncům starého otrokářského systému a patřil k těm, kteří revoluci roku 1848 potlačili.

Na konci 19. století pobouřil celou českou veřejnost svým výrokem Karel IV. von Schwarzenberg, který veřejně označil Husity za zločince. Po roce 1918, po vytvoření samostatné Československé republiky nezávislé na Rakousku, byla půda a lesy z majetku vykořisťovatelského rodu Schwarzenbergů převedena do vlastnictví nové nezávislé republiky. Zde je nutné připomenout, že knížecí rod Schwarzenbergů se dostal k majetku v hodnotě mnoha miliónů korun zločineckým způsobem, totiž vykořisťováním poddaných (= otroků) na svých panstvích, která rod získal od zdegenerovaných Habsburků.

Za druhé světové války Hitlerovské Německo odmítlo nabídku spolupráce od Karla VI. Schwarzenberga, proto se tento začal profilovat jako bojovník proti nacismu. Majetek Schwarzenbergů byl v průběhu války nuceně spravován Němci, po válce byl zabaven komunisty. V roce 1990 získal majetek do svého vlastnictví Karl von Schwarzenberg, který nyní kandiduje na českého prezidenta.

Karel Schwarzenberg je navázán na kryptonacistické organizace, z nichž nejznámější je Sudetoněmecké krajanské sdružení (známější jen jako Landsmannschaft), jehož hlavním cílem je obsadit část území České republiky (tzv. Sudety) Němci a toto obsazení území posléze odtrhnout od České republiky a připojit ho k Německu. Cíle Landsmannschaftu jsou sepsány v tzv. DVACETI BODECH (dostupné na internetu), v nichž se tato organizace otevřeně hlásí k odkazu Adolfa Hitlera. Proto všichni Němci, Rakušané, staří i mladí nacisté, včetně Adolfa Hitlera, dají ve druhém kole prezidentské volby svůj hlas Karlu Schwarzenbergovi.