Červenec 2012

Tak dlouho se chodí do Studničky pro vodu, až se vědro utrhne aneb Soudce z kauzy žhářů z Vítkova Miloslav Studnička byl popraven

9. července 2012 v 20:37 | Václav Havel
Přísloví o tom, že boží mlýny melou pomalu, ale spravedlivě a že na každou svini čeká řezník, se opět vyplnila, zkorumpovaný soudce Miloslav Studnička, známý ve svém oboru jako Kat, byl objeven popravený ve své luxusní rezidenci ve Frenštátě pod Radhoštěm nebo, chcete-li, ve Frenu, jak říkají své obci místní. Miloslav Studnička byl typickým kariéristou a služebníkem neokomunistického režimu, který panuje v České republice přibližně od roku 1990, takže není divu, že tento bezcharakterní a bezpáteřní soudce poslal bez jakéhokoliv dlouhého přemýšlení čtyři mladé, trestně bezúhonné jinochy, kteří zapálili squat ve Vítkově, na téměř čtvrt století do kriminálu.

Kauza takzvaných žhářů z Vítkova se propírala v médiích dlouhé měsíce, z televizních obrazovek se tu šklebila matka nešťastně popálené Natálky, tam zase její otec, několikrát soudně trestaný recidivista, který se tak dlouho vyhýbal nástupu trestu, až ho nakonec osvobodil sám nejvyšší kleptoman Václav Klaus. Ve vítkovské kauze padly historicky nejvyšší tresty za žhářství a je až zarážející, že to nikomu z občanů České republiky nepřijde divné. Za snížení trestů odsouzených výtečníků se zatím nekonala snad jediná demonstrace. Čin čtyř mladíků je špatný, odsouzeníhodný, ale rozhodně se nejednalo o vraždu ve stádiu pokusu jak čin klasifikoval zaříznutý soudce Studnička.

Pokud soudce Miloslav Studnička postupoval ve všech svých kauzách vyloženě protiprávně a na politickou objednávku, není se čemu divit, že byl za svou ilegální činnost potrestán nějakým partyzánem, případně partyzánskou skupinou. Je skvělé, že zde konečně začíná vznikat čtvrtý odboj, složený z lidí, kterým není lhostejné bezpráví páchané všemocnými komunistickými pohrobky na bezbranných obyvatelích České republiky. Nyní jen můžeme vesele uzavírat sázky, kdo bude další? Kandidátů na popravu jsou v České republice mezi vlivnými bezpáteřními stvůrami stovky.

V zájmu zachování klidu bude celý případ popravy soudce Studničky prezentován v médiích jako sebevražda, o tom již teď není pochyb, bylo by totiž velmi netaktické pustit do světa zprávu o popravě vlivného soudce, protože by zde bylo riziko, že se spustí lavina dalších vražd, nicméně pandořina skříňka již byla otevřena…