Rasistický web Romea.cz má na kontě další skandál!

22. května 2012 v 17:45 | Václav Havel
Web plný rasistických lží Romea.cz se opět předvedl v celé své kráse, když 11.5.2012 zveřejnil článek o tom, že napadený a téměř k smrti ubitý patnáctiletý Petr z Břeclavi prodával marihuanu a ještě k tomu nekvalitní. Informaci z tohoto rasistického webu ihned převzala další extrémisticky zaměřená média, především MF Dnes, idnes.cz, novinky.cz a další servery šířící rasovou nesnášenlivost a ultralevicový extrémismus. Nyní se již některé potrefené servery začaly potichoučku omlouvat rodině téměř k smrti ubitého Petra za to, že nepravdivé informace o marihuaně vypustily do světa.

Omluvy, zveřejněné během dnešního dne na některých webech, jsou psané malým písmem a zapadnou mezi dalšími zprávami a jméno rodiny Zhyvachivských tak zůstane navždy pošpiněné hnusnou cikánskou pomluvou zveřejněnou i na televizních obrazovkách v hlavním vysílacím čase. Pomluvy o tom, že téměř zabitý chlapec Petr prodával marihuanu, šířil na televizních obrazovkách tlustý cikánský "podnikatel" Josef Polák z Břeclavi, který se živí lichvou, prodejem romských prostitutek a drobnými krádežemi. Vlastní živnostenský list, a tak má své řemeslo posvěcené naším zločineckým státem. Tento černý muž tlustý jako jateční vepř by se měl omlouvat jako první a do konce svého života by se měl napadenému Petrovi klanět kdykoliv ho v Břeclavi potká, stejně tak by měli činit prolhaní redaktoři rasistického serveru Romea.cz, kteří do světa lež o marihuaně vypustili.

Nejznámějším ortodoxním rasistou zaměstnaným jak na webu Romea.cz, tak i v MF Dnes, je Patrik Banga a zasvěceným už svítá - jde o jednoho z devatenácti černých bratrů cvičené opičky Radka Bangy alias Gipsyho.cz. Věřím, že prolhanému Bangovi brzy někdo vysvětlí, že lhát se nemá, poněvadž kdo lže, ten obvykle i krade a může také zabít.

Romea.cz by do budoucna měla vypouštět jen ověřené zprávy a ne vyložené smyšlenky a lži jak tomu činí dnes a denně a ostatní média by rozhodně neměla tupě a bezmyšlenkovitě přejímat rasistické lži z tohoto serveru, který je financován z daní "bílých sviní" proto, aby šířil rasovou nesnášenlivost.
 

5 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Rytíř Smil Rytíř Smil | 23. května 2012 v 18:48 | Reagovat

nejvíc lhal ten zmrd sám-všechno si to vymyslel,zranění si způsobil sám a my teď všichni vypadáme jak piče-ten by měl do smrti kouřit morglům péra,ten ukrajinec zasranej

2 f f | 15. června 2012 v 18:13 | Reagovat

agree

3 dezider cury dezider cury | 29. června 2013 v 20:39 | Reagovat

myslim sy ze tohle to vsechno,by mela resit  policie,a ne dospeli jedinci.pak se  vytvari dalsi rasismus.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama