Kdo lže víc, Petro Zhivachivsky nebo Policie ČR?

26. května 2012 v 0:27 | Václav Havel
Policie české republiky zázračně vyřešila případ napadení patnáctiletého Petra z Břeclavi. Chlapcova původní verze byla, že ho zbili Romové, Romové přišli s verzí, že prodával nekvalitní marihuanu a za to ho někdo zbil a Policie ČR včera přišla s úplně novou konečnou verzí, a to sice, že se Petro zranil sám při akrobacii na balkóně v osmém patře paneláku. Údajně spadl do sedmého patra a natloukl si ledvinu a játra. Romové jsou na koni a požadují změnu zákonů ve svůj prospěch, Češi jsou za idioty a novináři mají zase chvíli o čem psát.

Podívejme se ale podrobněji na rozuzlení celého případu. V policejní verzi je totiž ohromné množství do očí bijících trhlin a nesrovnalostí. Petro měl provozovat gymnastiku na balkónovém zábradlí v osmém patře paneláku, přičemž ho odspodu sledovali dvě jeho kamarádky a kamarád. Petro se podle policie zřítil na balkon o patro níž, kde si poranil ledvinu a játra. Kdo někdy v životě viděl panelák, ten ví, že balkóny jsou pod sebou v zákrytu, tudíž je extrémně nepravděpodobné, že by padající chlapec přistál na balkóně v nižším patře. Dobrá, možná se stal zázrak a Petro skutečně v letu zatočil a připlachtil si na balkón k sousedům v sedmém patře paneláku, kde se těžce zranil.

Jak je ale možné, že si jej sousedi na svém balkóně nevšimli? Jak se těžce zraněnému Petrovi podařilo nepozorovaně projít skrz byt sousedů ze sedmého patra? Jakto, že Petrův pád neviděli dvě jeho kamarádky a kamarád, kteří podle Policie ČR zespodu sledovali Petrovy cviky? Jak se těžce zraněný Petro dostal ze sedmého patra paneláku až před břeclavský shopping park, kde jej našla jeho matka? Opravdu by si těžce zraněného chlapce nikdo při jeho přesunu ze sedmého patra paneláku až před obchoďák nikdo nevšiml? Jsou všichni Břeclavané slepí nebo jen trpí záhadnou ztrátou paměti? Jak je možné, že Petrovy kamarádky a kamarád nezavolali záchranku a kam se vlastně všichni tři poděli, když se těžce raněný chlapec belhal ze sedmého patra paneláku před shopping park? Je možné, aby si člověk s utrženou ledvinou chladnokrevně a urychleně vymyslel lež o napadení Romy? Je Petro tajným agentem KGB se speciálním výcvikem a otupělostí vůči jakékoliv bolesti?

Policejní verze je krajně podezřelá a nezodpovězených otázek je velké množství, nejvíce zarážející je ovšem to, jak se zraněný Petro dostal z balkónu sousedů v sedmém patře tak, aby si ho majitelé bytu vůbec nevšimli a pokud si ho všimli, tak proč mu nezavolali pomoc nebo proč neinformovali Policii ČR o tom, jak se to všecko vlastně stalo?
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Daniel Gajdoš Daniel Gajdoš | 26. května 2012 v 2:44 | Reagovat

Teď seriozně. Nebyl na něho vytvořen tlak, aby změnil výpověď. Zločin musí nést spravedlivý trest a to je podstata právního systému. Jestliže ho někdo zastrašoval, tak by se to mělo potrestat. Jestliže ho nikdo nezastrašoval, je vinen z urážky na cti. :-D  :-D

2 haha haha | 19. února 2013 v 13:45 | Reagovat

ty si proste ultra-kokot

3 patrols patrols | Web | 18. června 2015 v 20:33 | Reagovat

půjčka online ostrov :-D

4 zbyszko zbyszko | Web | 28. září 2016 v 2:51 | Reagovat

nonstop pujcky praha 8-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama