Dnes zemřel údajně postřelený údajný zloděj údajně cikánského původu. Dobře mu tak!

5. května 2012 v 19:35 | Václav Havel
Česká média zvolila novou rasistickou taktiku jak informovat o útocích agresivních Cikánů na Čechy. Pokud Cikáni napadnou a téměř usmrtí někoho z českých občanů, média o jasně cikánských útočnících píší, že šlo o údajné Romy a že to byli údajní útočníci. Jakmile se v českých rasistických médiích objeví slovo "údajně", je jasné, že je řeč o nějakém tom cikánském agresorovi.

Tak třeba dneska rasisté z českých médií napsali slátaninu o tom, že zemřel údajný postřelený zloděj, kterému ještě nedávno trčel z hlavy třiceticentimetrový šíp z kuše perfektně mířícího Čecha Jaroslava Šebesty z Chotěbuze na Karvinsku. Pan Šebesta chránil svůj majetek před nájezdem cikánských zlodějů, kteří mu na jeho pozemek jezdili krást opakovaně, a nyní mu za ochranu svého majetku hrozí 16 let vězení. V civilizovaných demokratických zemích si občané mohou chránit svůj majetek i se zbraní v ruce, v České republice nikoliv. Toto je jasným důkazem, že Česká republika není zemí civilizovanou a už vůbec ne demokratickou.

O Cikánovi, který šel jakožto člen organizované skupiny krást, píší česká rasistická média jako o nevinné oběti, konkrétně se můžeme dočíst, že šlo o údajného zloděje, ale o panu Šebestovi česká rasistická média píší ihned jako o útočníkovi, není zde patrná žádná presumpce neviny - pan Jaroslav Šebesta byl rasistickými médii rovnou odsouzen, on není žádným "údajným" útočníkem, je zkrátka útočníkem a basta.

Podobně nedávno naše rasistická média informovala o případu téměř zabitého patnáctiletého Petra z Břeclavi, kterého prý napadli tři "údajní" Romové, kteří ho zmlátili takovým způsobem, že přišel o ledvinu a skoro i o játra, je to div, že přežil. Jednalo se o rasový útok, ale dneska už po Péťovi ani pes neštěkne, média jeho případ zametla pod koberec, zatímco jakési opálené Natálky byla plná televize několik měsíců každý den. O napadeném Péťovi média nakonec napsala, že má druhou ledvinu, a tak se mu vlastně nic nestalo a kdoví, jestli si to celé nevymyslel. Rasismus je v našich médiích na vzestupu a je proti němu třeba bojovat jakýmkoliv způsobem nebo zachvátí celou naši společnost jako mor!
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Hugh Keays-Byrne Hugh Keays-Byrne | 9. května 2012 v 22:15 | Reagovat

rád bych podepsal tu petici za jeho osvobození,jenže nevím kde...Jinak škoda,že je nepozabíjel všechny!!

2 unbiased unbiased | Web | 9. září 2016 v 10:50 | Reagovat

unicredit bank refinancování půjčky [:tired:]

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama