Květen 2012

Kdo lže víc, Petro Zhivachivsky nebo Policie ČR?

26. května 2012 v 0:27 | Václav Havel
Policie české republiky zázračně vyřešila případ napadení patnáctiletého Petra z Břeclavi. Chlapcova původní verze byla, že ho zbili Romové, Romové přišli s verzí, že prodával nekvalitní marihuanu a za to ho někdo zbil a Policie ČR včera přišla s úplně novou konečnou verzí, a to sice, že se Petro zranil sám při akrobacii na balkóně v osmém patře paneláku. Údajně spadl do sedmého patra a natloukl si ledvinu a játra. Romové jsou na koni a požadují změnu zákonů ve svůj prospěch, Češi jsou za idioty a novináři mají zase chvíli o čem psát.

Podívejme se ale podrobněji na rozuzlení celého případu. V policejní verzi je totiž ohromné množství do očí bijících trhlin a nesrovnalostí. Petro měl provozovat gymnastiku na balkónovém zábradlí v osmém patře paneláku, přičemž ho odspodu sledovali dvě jeho kamarádky a kamarád. Petro se podle policie zřítil na balkon o patro níž, kde si poranil ledvinu a játra. Kdo někdy v životě viděl panelák, ten ví, že balkóny jsou pod sebou v zákrytu, tudíž je extrémně nepravděpodobné, že by padající chlapec přistál na balkóně v nižším patře. Dobrá, možná se stal zázrak a Petro skutečně v letu zatočil a připlachtil si na balkón k sousedům v sedmém patře paneláku, kde se těžce zranil.

Jak je ale možné, že si jej sousedi na svém balkóně nevšimli? Jak se těžce zraněnému Petrovi podařilo nepozorovaně projít skrz byt sousedů ze sedmého patra? Jakto, že Petrův pád neviděli dvě jeho kamarádky a kamarád, kteří podle Policie ČR zespodu sledovali Petrovy cviky? Jak se těžce zraněný Petro dostal ze sedmého patra paneláku až před břeclavský shopping park, kde jej našla jeho matka? Opravdu by si těžce zraněného chlapce nikdo při jeho přesunu ze sedmého patra paneláku až před obchoďák nikdo nevšiml? Jsou všichni Břeclavané slepí nebo jen trpí záhadnou ztrátou paměti? Jak je možné, že Petrovy kamarádky a kamarád nezavolali záchranku a kam se vlastně všichni tři poděli, když se těžce raněný chlapec belhal ze sedmého patra paneláku před shopping park? Je možné, aby si člověk s utrženou ledvinou chladnokrevně a urychleně vymyslel lež o napadení Romy? Je Petro tajným agentem KGB se speciálním výcvikem a otupělostí vůči jakékoliv bolesti?

Policejní verze je krajně podezřelá a nezodpovězených otázek je velké množství, nejvíce zarážející je ovšem to, jak se zraněný Petro dostal z balkónu sousedů v sedmém patře tak, aby si ho majitelé bytu vůbec nevšimli a pokud si ho všimli, tak proč mu nezavolali pomoc nebo proč neinformovali Policii ČR o tom, jak se to všecko vlastně stalo?

Velmi zisková neziskovka Romea.cz, aneb 20 milionů od bílých sviní

22. května 2012 v 18:11 | Václav Havel
Romové, páchající rasisticky motivované trestné činy, často nadávají svým českým obětem do bílých sviní, případně jim vyhrožují, že s nimi udělají to, co Hitler dělal Cikánům. Policii to nezajímá, v podstatě to nezajímá nikoho, nejjednodušší je koukat se jinam a dělat, že se nic neděje, vždyť z cizího krev neteče a když se nic neděje mně a mým blízkým, tak přece o nic nejde. Rasismus páchaný ze strany Romů je v České republice na vzestupu a překvapivě si své násilníky platí samy oběti ze svých daní. Podívejme se nyní, jak si vede rasistická organizace Romea.cz, která v posledních několika letech úspěšně rozdmýchává rasovou nesnášenlivost a obhajuje pachatele romské trestné činnosti, vrahy, násilníky a zloděje.

Na stránkách České daňové správy je dostupný seznam dotací, které rasistický server Romea.cz dostal na svou protizákonnou činnost z kapes většinou zlých a bílých daňových poplatníků, stačí jen kliknout v levém menu na odkaz "Poskytnuté dotace" a poté zadat do pole IČ (správně má být IČO) identifikační číslo organizace Romea.cz - 26613573 a kliknout na tlačítko "Hledat". Objeví se dvoustránkový seznam "projektů", které byly financovány a za které "bílé svině" vyplázly něco přes 20 miliónů korun, konkrétně 20 318 400 Kč a to jde prosím o neziskovou organizaci!!! David Rath je se svými ubohými sedmi miliony ve srovnání s monstr tunelem Romea.cz jen směšný břídil. Není divu, že provozovatelé a redaktoři rasistického serveru Romea.cz si vozí své tlusté zadky v luxusních vozech a bydlí v přepychově zařízených vilách, vždyť ty "bílé svině", na které denně nadávají v článcích na svých stránkách, jim to zaplatí a dobrovolně.

Snad se jednou dočkáme dne, kdy v naší vytunelované a zkorumpované neokomunistické zemi zavládne demokracie a spravedlnost a všichni rasisté, zloději a tuneláři budou uklizeni tam, kam patří. Doufejme, že až ke změně poměrů dojde, nezůstane server Romea.cz bez povšimnutí tak, jako je tomu dosud.

Rasistický web Romea.cz má na kontě další skandál!

22. května 2012 v 17:45 | Václav Havel
Web plný rasistických lží Romea.cz se opět předvedl v celé své kráse, když 11.5.2012 zveřejnil článek o tom, že napadený a téměř k smrti ubitý patnáctiletý Petr z Břeclavi prodával marihuanu a ještě k tomu nekvalitní. Informaci z tohoto rasistického webu ihned převzala další extrémisticky zaměřená média, především MF Dnes, idnes.cz, novinky.cz a další servery šířící rasovou nesnášenlivost a ultralevicový extrémismus. Nyní se již některé potrefené servery začaly potichoučku omlouvat rodině téměř k smrti ubitého Petra za to, že nepravdivé informace o marihuaně vypustily do světa.

Omluvy, zveřejněné během dnešního dne na některých webech, jsou psané malým písmem a zapadnou mezi dalšími zprávami a jméno rodiny Zhyvachivských tak zůstane navždy pošpiněné hnusnou cikánskou pomluvou zveřejněnou i na televizních obrazovkách v hlavním vysílacím čase. Pomluvy o tom, že téměř zabitý chlapec Petr prodával marihuanu, šířil na televizních obrazovkách tlustý cikánský "podnikatel" Josef Polák z Břeclavi, který se živí lichvou, prodejem romských prostitutek a drobnými krádežemi. Vlastní živnostenský list, a tak má své řemeslo posvěcené naším zločineckým státem. Tento černý muž tlustý jako jateční vepř by se měl omlouvat jako první a do konce svého života by se měl napadenému Petrovi klanět kdykoliv ho v Břeclavi potká, stejně tak by měli činit prolhaní redaktoři rasistického serveru Romea.cz, kteří do světa lež o marihuaně vypustili.

Nejznámějším ortodoxním rasistou zaměstnaným jak na webu Romea.cz, tak i v MF Dnes, je Patrik Banga a zasvěceným už svítá - jde o jednoho z devatenácti černých bratrů cvičené opičky Radka Bangy alias Gipsyho.cz. Věřím, že prolhanému Bangovi brzy někdo vysvětlí, že lhát se nemá, poněvadž kdo lže, ten obvykle i krade a může také zabít.

Romea.cz by do budoucna měla vypouštět jen ověřené zprávy a ne vyložené smyšlenky a lži jak tomu činí dnes a denně a ostatní média by rozhodně neměla tupě a bezmyšlenkovitě přejímat rasistické lži z tohoto serveru, který je financován z daní "bílých sviní" proto, aby šířil rasovou nesnášenlivost.

Poklad z obce Horní Třešňovec a pár historických souvislostí z doby jeho ukrytí

6. května 2012 v 13:00 | Václav Havel
Každý, kdo se jen trochu zajímá o poklady, zaregistroval, že v roce 2010 vykopali hasiči z bývalé sudetské obce Horní Třešňovec (Ober Johnsdorf) poklad po jedné povedené sudetské rodince. Hasiči na poklad narazili při výkopových pracech pro nové základy boudy na uskladnění různého materiálu u jednoho z betonových podpěrných pilířů této boudy na pozemku hasičské zbrojnice. Jednalo se o sklenici nacpanou různými nacistickými legitimacemi a seznamy členů několika místních nacistických spolků, několika nacistickými odznaky, dále o trubku na koncích opatřenou improvizovanými olověnými zátkami, ve které bylo množství rakousko-uherských stříbrných mincí a stříbrných nacistických dvou a pěti marek, lahev plnou střelného prachu a druhou sklenici, která byla plná drobných mincí.

Nálezci pokladů jsou nabádáni, aby nález neprodleně ohlásili a odevzdali příslušným orgánům, neboť jen ony orgány mohou rozluštit tajemství, které každý poklad ukrývá. Uplynuly dva roky od doby, kdy hornotřešňovští hasiči poklad čestně odevzdali, ale příslušné orgány zatím nepřišly s žádným odhaleným tajemstvím, proto ho nyní veřejně a jako první odhalí slovutný Liquidator Blog! Horké zboží, jak bychom celý poklad mohli nazvat, do země na konci druhé světové války zakopal někdo ze sudetoněmecké rodiny Schwabů, zřejmě Ing. Reinhard Schwab, kterému patří nejvíc z nalezených dokladů.

Udělejme nyní střih a přenesme se do devadesátých let, kdy nejen v ČR, ale i v Americe a jinde ve světě líčí zoufalá chudinka Hermine Hausner (rozená Schwab) otřesný příběh své rodiny, kterou pobili ti krutí a zlí Čechové. Její příběh hodně připomíná námět z filmu Habermannův mlýn. Otec Hermíny Hausnerové, Robert Schwab, byl v květnu roku 1945 zmlácen zlými partyzány tak, že mu oči vypadly z hlavy a poté byl pověšen na kandelábr. Strýc Hausnerové, Reinhard Schwab, byl partyzány zmlácen a vhozen do kašny, kde se utopil. Vypravěčka Hermina Hausnerová sklízela se svým příběhem soucit, obdiv a potlesk všude, kde jej vyprávěla. Sluší se dodat, že v květnu roku 1945 jí bylo pouhých 11 let a všechny své pobité příbuzné vnímala jako zcela nevinné oběti vraždících českých bestií.

Střih, podívejme se na legitimace a dokumenty, vykopané v Horním Třešňovci, jedná se o seznam sedmdesáti členek nacistické organizace NS Frauenschaft, která měla za úkol vychovávat politicky a ideologicky spolehlivé ženy, to znamená ženy oddané Třetí říši a Adolfu Hitlerovi. Není žádným překvapením, že na seznamu nechybí Hermine Schwab starší (matka vypravěčky Hermíny Hausnerové) a Maria Schwab (zřejmě teta Hausnerové). Maria Schwab byla dokonce místní vedoucí tohoto ženského spolku, členkou SdP (Sudetoněmecké strany) a členkou organizace Reichsluftschutzbund - polovojenského Říšského ochranného leteckého sboru podřízeného Luftwaffe. Strýc Reinhard Schwab byl členem nacistické NSDAP, dále pak členem přidružené organizace k této straně, která se jmenovala NS Volkswohlfahrt. Nalezené odznáčky přímo korespondují s těmito nacistickými organizacemi a stranami. O tom, jak byli příbuzní Hermíny Hausnerové nevinní, si jistě každý čtenář udělá obrázek sám. Poklad, vykopaný v Horním Třešňovci, je částečně nafocen ZDE.

Film Habermannův mlýn otevřeně propaguje nacistickou ideologii

6. května 2012 v 11:30 | Václav Havel
Minulý týden odvysílala TV Nova s velkou slávou film Habermannův mlýn, film z období druhé světové války, který zcela propagandisticky líčí všechny tehdejší Čechy jako kolaboranty, ožraly, zbabělce a vrahy a na druhou stranu všechny Němce jako hodné a charakterní ochránce Čechů, případně jako zcela nevinné oběti běsnících českých bestií. Jak je možné, že tak otřesný film může někdo natočit a jak je možné, že ho televize legálně odvysílá bez toho, aby byl režisér odsouzen za podporu a propagaci hnutí směřujících k potlačení práv a svobod člověka? Je to proto, že režisérem filmu je Žid Juraj Herz, který na konci války projel koncentrákem a takového Žida přece nikdo nemůže odsoudit za "propagaci", protože by to bylo absurdní.

Film Habermannův mlýn vznikl díky finanční podpoře Němců a Rakušanů, zřejmě nějakým eurem přispěl i Berndt Posselt, mluvčí Landsmannschaftu, protože celý film je vyloženě pronacistický a proněmecký a zároveň ostře protičeský, navíc totálně překrucuje historická fakta podobně jako komunistický seriál Třicet případů majora Zemana. Ve filmu se objevují postavy, které v obci Bludov skutečně žily - mlynář Habermann, který byl ve skutečnosti omylem zastřelen svým opilým kamarádem nebo slizký ředitel lázní, kterého ve filmu hraje Jan Hrušínský. Ve skutečnosti byl ředitel Léčebných lázní Bludov, Zdeněk Pospíšil, charakterním odbojářem, který v roce 1948 skončil po vykonstruovaném procesu v komunistickém kriminále a lázně převzal jeho řidič, komunista Riedel.

Film Habermannův mlýn zapomíná na ostrý protičeský postoj převážné většiny sudetských Němců, na to, jak již od konce 19. století zakládali nacionalistické protičeské spolky, např. Deutsches Schulverein, jak se sdružovali do SdP (Sudetendeutsche Partei), jak dobrovolně vstupovali do teroristických oddílů Freikorps a škodili Čechům, zkrátka film Habermannův mlýn vykládá historii po svém. Jedná se v podstatě o smyšlený sci-fi příběh s několika reálnými postavami, jejichž osudy byly ale opět upraveny pro propagandistické účely tohoto nacistického filmu. Film díky propracované formě propagandy jistě zapůsobil na citlivé mladé pseudointelektuály, kteří nevědí nic o historii a kteří již zaplavili server CSFD.cz svými pseudovědeckými recenzemi v tom smyslu, že jde o skvělý pravdivý film, který si zaslouží Oskara. Jde pouze o další doklad toho, jak jsou občané České republiky nevzdělaní a lehce zmanipulovatelní, film vlastně splnil své propagandistické poslání na jedničku a o to autorům a představitelům Landsmannschaftu právě šlo.

Naprosto otřesný product placement v českém filmu Probudím se včera (2011)

5. května 2012 v 20:21 | Václav Havel
Před nějakou dobou běžela v kinech česká sci-fi komedie Probudím se včera, jejíž děj je o tom, jak se jeden profesor češtiny nechá přenést zpátky do roku 1989 kvůli své tehdejší spolužačce, kterou chce sbalit. Samotný děj je celkem zábavný, scény z léta 1989 jsou natočené opravdu poutavě, komunisté jsou ve filmu zachyceni jakožto zapálení soudruzi, zkrátka přesně tak, jak to tehdy bylo.

Co se ale v tomto filmu zásadně nepovedlo, je product placement - umístění reklamy na produkty výrobců, kteří si tuto jakoby skrytou reklamu zaplatí. Téměř v každém záběru se vyskytují žvýkačky značky Orbit, v jedné scéně se o ně ve školních lavicích dokonce študentíci přetahují jako by to byl zlatý poklad. Dále je film přecpaný trapně okatou reklamou na pivo Lobkowicz - ve filmu v hospodách nemají žádné jiné pivo, přitom ve skutečnosti tuto neznámou značku téměř nikde neprodávají.

Film je ještě přecpaný reklamou na vozy Volkswagen, některé záběry na jedoucí VW Golf trvají nekonečně dlouho, kamera zabírá dlouhé vteřiny otáčející se kolo vozu, v jehož středu je znak automobilky, na parkovištích stojí jen samé Volkswageny a docela se divím, že tato auta tvůrci nenacpali i do dějových linií, které se odehrávají v roce 1989, vždyť třeba takový žlutobíle natřený VW Passat s modrým majáčkem na střeše by vypadal skvěle jakožto služební vozidlo Veřejné bezpečnosti a z dnešních tupých teenagerů stejně nikdo netuší, jaká auta tady tehdy jezdila. Reklama tak mohla být ještě o něco směšnější a trapnější.

Zajímavostí je, jak tvůrci zachytili postup zapáleného komunistického soudruha učitele, který po revoluci místo trestu ještě povýší až na ředitele gymnázia, je to trochu jako v tomhle vtipu: Babička přijde v roce 1948 na Národní výbor, divoce předpaží a pozdraví: "Heil Hitler!" Předseda povídá: "Babičko, to jste si trochu spletla dobu, ne?" A babička odpoví: "Dobu možná jo, ale vás určitě ne!" Film Probudím se včera se v rámci možností povedl, ale product placement je v něm naprosto katastrofální, trapný a do očí bijící. Orbitky ani pivo Lobkowicz si určitě nikdy nekoupím, Volkswagem možná jo, ale určitě ne díky reklamě v tomto filmu.

Dnes zemřel údajně postřelený údajný zloděj údajně cikánského původu. Dobře mu tak!

5. května 2012 v 19:35 | Václav Havel
Česká média zvolila novou rasistickou taktiku jak informovat o útocích agresivních Cikánů na Čechy. Pokud Cikáni napadnou a téměř usmrtí někoho z českých občanů, média o jasně cikánských útočnících píší, že šlo o údajné Romy a že to byli údajní útočníci. Jakmile se v českých rasistických médiích objeví slovo "údajně", je jasné, že je řeč o nějakém tom cikánském agresorovi.

Tak třeba dneska rasisté z českých médií napsali slátaninu o tom, že zemřel údajný postřelený zloděj, kterému ještě nedávno trčel z hlavy třiceticentimetrový šíp z kuše perfektně mířícího Čecha Jaroslava Šebesty z Chotěbuze na Karvinsku. Pan Šebesta chránil svůj majetek před nájezdem cikánských zlodějů, kteří mu na jeho pozemek jezdili krást opakovaně, a nyní mu za ochranu svého majetku hrozí 16 let vězení. V civilizovaných demokratických zemích si občané mohou chránit svůj majetek i se zbraní v ruce, v České republice nikoliv. Toto je jasným důkazem, že Česká republika není zemí civilizovanou a už vůbec ne demokratickou.

O Cikánovi, který šel jakožto člen organizované skupiny krást, píší česká rasistická média jako o nevinné oběti, konkrétně se můžeme dočíst, že šlo o údajného zloděje, ale o panu Šebestovi česká rasistická média píší ihned jako o útočníkovi, není zde patrná žádná presumpce neviny - pan Jaroslav Šebesta byl rasistickými médii rovnou odsouzen, on není žádným "údajným" útočníkem, je zkrátka útočníkem a basta.

Podobně nedávno naše rasistická média informovala o případu téměř zabitého patnáctiletého Petra z Břeclavi, kterého prý napadli tři "údajní" Romové, kteří ho zmlátili takovým způsobem, že přišel o ledvinu a skoro i o játra, je to div, že přežil. Jednalo se o rasový útok, ale dneska už po Péťovi ani pes neštěkne, média jeho případ zametla pod koberec, zatímco jakési opálené Natálky byla plná televize několik měsíců každý den. O napadeném Péťovi média nakonec napsala, že má druhou ledvinu, a tak se mu vlastně nic nestalo a kdoví, jestli si to celé nevymyslel. Rasismus je v našich médiích na vzestupu a je proti němu třeba bojovat jakýmkoliv způsobem nebo zachvátí celou naši společnost jako mor!