Žena, která ve Varnsdorfu zemřela po útoku Romů, bude pohřbena do anonymního hrobu

4. února 2012 v 21:44 | Václav Havel
Romové hromadně útočili na Nový rok po celé České republice. O útoku v Tanvaldu jsme již psali, ve stejnou dobu, tedy 1.1.2012, se ale odehrál další otřesný rasistický útok Romů na Čechy, tentokrát ve Varnsdorfu u ubytovny Sport, kterou obývají romští recidivisté. Pětičlená romská tlupa napadla kolemjdoucí českou rodinku, strhla se menší mela, odnesla to starší žena. Manžel napadené ženy vystřelil do vzduchu plynovou pistolí, na jejíž držení není nutný zbrojní průkaz, nikomu z útočících Romů se nic nestalo.

Napadená česká žena, která spolu se svým manželem doprovázela syna na taxi, byla následně převezena do nemocnice, kde 18. ledna 2012 zemřela. Její mrtvé tělo bylo z neznámých důvodů vykucháno a lékaři poté prohlásili do médií, že žena nezemřela na následky útoku Romů. Proč tedy žena zemřela? To nikdo neví. Je jasné, že tato napadená Češka zemřela v důsledku stresu, který zažila při samotném napadení, ale hlavně pak při mediální smršti lží, korunovaných výroky místostarosty Varnsdorfu Karla Dubského, který mimo jiné uvedl, že se žádný rasistický útok ve Varnsdorfu neodehrál a že si napadení Čechové všechno vymysleli. Po takové otřesné a zavrženíhodné lži by asi každého staršího napadeného člověka trefil šlak.

Napadená žena je mrtvá, novináři měli pár dní o čem psát, dalo by se říct, že to skončilo happyendem - novináři a reportéři mají vyděláno, smrt jde dneska nejvíc na dračku, ale to ještě není všechno. Do případu se vložili aktivisté z romského sdružení Romea a označili mrtvou ženu za rasistku. "Tím, že si dovolila tato žena v předdůchodovém věku zemřít, okradla všechny Romy, kteří netrpělivě čekali na sociální dávky z jejího platu, je tedy jasné, že tato žena byla nacistkou, fašistkou a rasistkou," uvedl všemocný romský aktivista Karel Holomek.

Holomek jakožto nejvyšší romský samosoudce uznal zemřelou ženu vinnou z rasismu nejvyššího stupně a odsoudil jí im memoriam k zahrabání do neoznačeného hrobu, probití srdce kůlem, k propadnutí poloviny majetku a zbytek její rodiny ke ztrátě cti na sedm dalších generací. A co na to česká většina? Nic.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama