Chlumec nad Cidlinou zažil šok: ráno tam byl spatřen YETTI!!!

4. února 2012 v 22:11 | Václav Havel
Humanoidní entita zvaná Yetti, o jejíž existenci se do dnešního dne jen spekulovalo, byla konečně vyfotografována z dostatečně krátké vzdálenosti na to, aby mohla být prozatím alespoň z fotografií vědecky prozkoumána. Co je však zarážející, fotografie nepocházejí z Himalájí, kde se prý Yetti nejčastěji pohybuje, ale z českého maloměsta, které se jmenuje Chlumec nad Cidlinou!

Zajímalo nás, jak je možné, že Yetti působí v České republice, oslovili jsme proto toho nejpovolanějšího, děkana přírodovědecké fakulty Mendelovy univerzity, Jana Řehoře, který se domnívá, že Yetti dorazil do Čech v důsledku globálního oteplování, díky kterému je v Himalájích vedro jak na Kanárech, zatímco v České republice mrzne jak v Rusku.

Řehoř dále uvedl, že Yetti může být nebezpečný, přestože není ozbrojený! V neobydlených Himalájích se totiž spokojil s tím, že sem tam sežral nějakého horolezce i se šerpou, tenzingem a cepínem, kdežto v Čechách se najednou Yetti ocitl v gurmánském ráji - všude je mnoho vypasených tučných lidí a tuk je to, co Yetti potřebuje pro svou ochranu před mrazy, proto se potuluje hlavně po českých maloměstech, která se tučnými maloměšťáky jen hemží.

Na závěr se sluší dodat, že fotografie pochází z fotoaparátu, který byl nalezen nedaleko chlumecké návsi náhodným kolemjdoucím, tudíž je jasné, jak skončil samotný fotograf: s největší pravděpodobností byl zuřícím Yettim rozsápán, vykoštěn a sežrán. Na odstřel Yettiho se již chystají členové chlumeckého mysliveckého sdružení Lov, kteří budou v obci hlídkovat dnem i nocí do doby než se Yetti znovu ukáže, poté prý bude skolen a jeho hlava přibitá na prkýnko ozdobí zeď domu předsedy myslivcekého sdružení Lov, Dana Vidiečana.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama