Únor 2012

Advokátka Klára Samková se zbláznila?

4. února 2012 v 22:45 | Václav Havel
Klára Samková je právnička a politička, která sem tam vyplodí celkem rozumnou myšlenku, proto je celkem překvapivé, že se nyní pustila do boje za osvobození pachatelů brutálního mačetového útoku na hosty baru Pivní pomoc v Novém Boru. Útočníci byli Romové, kteří mačetami posekali překvapené české pivaře ve výše uvedeném baru, jeden z nich si odnesl z tohoto nerovného "boje" doživotní následky v podobě odseknuté části lebky.

Klára Samková nyní prohlašuje, že celý útok je smyšlený, že jde o politickou objednávku a podobné nesmysly. Jak je možné, že Klára Samková takhle blbne, to neví ani její ošetřující lékař, ale otočíme-li se za Klářiným životem, zjistíme, že je podobných "kopanců" plný. Klára Samková byla 17 let vdaná za romského aktivistu Ivana Veselého, který mimo jiné tvrdí, že většina Romů žije podle zákonů, případně vyhrožuje, že svou exmanželku zabije. Zřejmě pod vlivem Veselého se stala Klára Samková v devadesátých letech poslankyní za Romskou občanskou iniciativu (ROI), o které složila rasistická kapela Braník legrační písničku "Oi! na ROI!". Poté Samková přeběhla k ODS, aby ještě o něco později posílila řady TOP 09.

Kdoví, možná se dočkáme dne, kdy Klára Samková vstoupí do Dělnické strany SS a začne bojovat za práva odsouzených žhářů z Vítkova, jejichž kauza byla opravdu nechutným politickým monstrprocesem, který si rozhodně zaslouží přezkoumání, neboť výše trestů, uložených pachatelům za zapálení domu, který měl být prázdný, je v tomto případě skutečně přehnaná a neúnosná!

Chlumec nad Cidlinou zažil šok: ráno tam byl spatřen YETTI!!!

4. února 2012 v 22:11 | Václav Havel
Humanoidní entita zvaná Yetti, o jejíž existenci se do dnešního dne jen spekulovalo, byla konečně vyfotografována z dostatečně krátké vzdálenosti na to, aby mohla být prozatím alespoň z fotografií vědecky prozkoumána. Co je však zarážející, fotografie nepocházejí z Himalájí, kde se prý Yetti nejčastěji pohybuje, ale z českého maloměsta, které se jmenuje Chlumec nad Cidlinou!

Zajímalo nás, jak je možné, že Yetti působí v České republice, oslovili jsme proto toho nejpovolanějšího, děkana přírodovědecké fakulty Mendelovy univerzity, Jana Řehoře, který se domnívá, že Yetti dorazil do Čech v důsledku globálního oteplování, díky kterému je v Himalájích vedro jak na Kanárech, zatímco v České republice mrzne jak v Rusku.

Řehoř dále uvedl, že Yetti může být nebezpečný, přestože není ozbrojený! V neobydlených Himalájích se totiž spokojil s tím, že sem tam sežral nějakého horolezce i se šerpou, tenzingem a cepínem, kdežto v Čechách se najednou Yetti ocitl v gurmánském ráji - všude je mnoho vypasených tučných lidí a tuk je to, co Yetti potřebuje pro svou ochranu před mrazy, proto se potuluje hlavně po českých maloměstech, která se tučnými maloměšťáky jen hemží.

Na závěr se sluší dodat, že fotografie pochází z fotoaparátu, který byl nalezen nedaleko chlumecké návsi náhodným kolemjdoucím, tudíž je jasné, jak skončil samotný fotograf: s největší pravděpodobností byl zuřícím Yettim rozsápán, vykoštěn a sežrán. Na odstřel Yettiho se již chystají členové chlumeckého mysliveckého sdružení Lov, kteří budou v obci hlídkovat dnem i nocí do doby než se Yetti znovu ukáže, poté prý bude skolen a jeho hlava přibitá na prkýnko ozdobí zeď domu předsedy myslivcekého sdružení Lov, Dana Vidiečana.

Žena, která ve Varnsdorfu zemřela po útoku Romů, bude pohřbena do anonymního hrobu

4. února 2012 v 21:44 | Václav Havel
Romové hromadně útočili na Nový rok po celé České republice. O útoku v Tanvaldu jsme již psali, ve stejnou dobu, tedy 1.1.2012, se ale odehrál další otřesný rasistický útok Romů na Čechy, tentokrát ve Varnsdorfu u ubytovny Sport, kterou obývají romští recidivisté. Pětičlená romská tlupa napadla kolemjdoucí českou rodinku, strhla se menší mela, odnesla to starší žena. Manžel napadené ženy vystřelil do vzduchu plynovou pistolí, na jejíž držení není nutný zbrojní průkaz, nikomu z útočících Romů se nic nestalo.

Napadená česká žena, která spolu se svým manželem doprovázela syna na taxi, byla následně převezena do nemocnice, kde 18. ledna 2012 zemřela. Její mrtvé tělo bylo z neznámých důvodů vykucháno a lékaři poté prohlásili do médií, že žena nezemřela na následky útoku Romů. Proč tedy žena zemřela? To nikdo neví. Je jasné, že tato napadená Češka zemřela v důsledku stresu, který zažila při samotném napadení, ale hlavně pak při mediální smršti lží, korunovaných výroky místostarosty Varnsdorfu Karla Dubského, který mimo jiné uvedl, že se žádný rasistický útok ve Varnsdorfu neodehrál a že si napadení Čechové všechno vymysleli. Po takové otřesné a zavrženíhodné lži by asi každého staršího napadeného člověka trefil šlak.

Napadená žena je mrtvá, novináři měli pár dní o čem psát, dalo by se říct, že to skončilo happyendem - novináři a reportéři mají vyděláno, smrt jde dneska nejvíc na dračku, ale to ještě není všechno. Do případu se vložili aktivisté z romského sdružení Romea a označili mrtvou ženu za rasistku. "Tím, že si dovolila tato žena v předdůchodovém věku zemřít, okradla všechny Romy, kteří netrpělivě čekali na sociální dávky z jejího platu, je tedy jasné, že tato žena byla nacistkou, fašistkou a rasistkou," uvedl všemocný romský aktivista Karel Holomek.

Holomek jakožto nejvyšší romský samosoudce uznal zemřelou ženu vinnou z rasismu nejvyššího stupně a odsoudil jí im memoriam k zahrabání do neoznačeného hrobu, probití srdce kůlem, k propadnutí poloviny majetku a zbytek její rodiny ke ztrátě cti na sedm dalších generací. A co na to česká většina? Nic.