Zemřel Václav Havel, poslední komunistický prezident aneb Přejmenujte Gottwaldov na Havlov!

10. ledna 2012 v 14:27 | Václav Havel
Tak nám pohřbili Ferdinanda! Ferdinanda Vaňka, známějšího pod jménem Václav Havel! Celý slavnostní pohřeb tohohle kašpárka ve službách komunistů velmi silně připomínal pohřby nejvyšších komunistických funkcionářů, např. Kim-Čong-Ila nebo J. V. Stalina, kdy v Korei a SSSR zavládla stejná hysterie jako u nás. Lidé truchlili na ulicích, zapalovali tisíce svíček a já se ptám, proč? Je to jednoduché - mediální propaganda zase jednou dokonale zapůsobila na tupé stádo nemyslících oveček.

Všichni truchlící svorně vyprávěli, že odešel největší Čech od dob Karla IV., mimochodem Karel IV. pocházel z rodu Lucemburků (Limburků), takže vlastně ani Čechem moc nebyl. Všichni, na které dopadl objektiv kamery, také ihned tvrdili, že Václav Havel toho pro Českou republiku hodně udělal, ale nikdo nebyl konkrétní, a to z toho důvodu, že ten slavný občan Havel pro Českou republiku neudělal nic, jen nám v zahraničí dělal ostudu - např. české soudy jsou v zahraničí pověstné tím, že je řídí komunistická mafie a díky Havlovi jsme jedinou postkomunistickou zemí, ve které dál beztrestně funguje zločinecká komunistická strana. Navíc komunističtí vrazi nebyli dodnes za své zločiny potrestáni. Tohle jsou hlavní Havlovy zásluhy.

V nadpisu článku se objevuje drzé tvrzení, že Havel byl posledním komunistickým prezidentem České republiky, no to už je snad vážně moc, ne? Ale ne, je to pravda. Kdo jednohlasně zvolil Václava Havla prezidentem? No přece Federální shromáždění Československé socialistické republiky. A kdo tvořil Federální shromáždění? Asi se budete divit, ale byli to komunističtí zločinci, pardon poslanci. Za to, že Havla zvolili prezidentem, se jim od něho na oplátku dostalo beztrestnosti. Nikdo z komunistických vrahů nebyl potrestán s výjimkou jedné staré soudružky, která kdysi poslala na smrt Dr. Miladu Horákovou.

Václav Havel byl kolaborant, spolupracoval s komunisty do posledního dechu. Možná jste zaregistrovali v médiích zprávy o tom, že církvím nebyl 22 let od revoluce navrácen majetek. Pomiňme fakt, že církve (a šlechtické rody) získaly svůj majetek za peníze svých poddaných. Důležité je, že církvím (a šlechticům) ukradli jejich majetky komunisté - provedli takzvané znárodnění. Po roce 1989 si Václav Havel zařídil pro sebe a svou rodinu restituci ohromného majetku po svých předcích, zvláštní však je, že ten samý Vávlav Havel ostře protestoval proti navrácení majetku církvím. Havel však protestoval i proti navrácení majetku některým prvorepublikovým velkopodnikatelům, kterým dodnes jejich továrny nikdo nevrátil, což je jasně protiprávní.

Za to, že Václav Havel věrně sloužil komunistům až do smrti, bychom po něm v dnešním neokomunistickém režimu měli něco pojmenovat, tak se to přece vždycky dělávalo, vzpomeňme například přejmenování Zlína na Gottwaldov podle komunistického prezidenta Klementa Gottwalda, který se v Sovětském svazu od tamních bolševiků naučil, jak zakroutit rozvratným živlům krkem. Důstojné by proto bylo přejmenovat třeba ten Gottwaldov na Havlov.
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Hugh-Keays Byrne Hugh-Keays Byrne | 17. ledna 2012 v 18:49 | Reagovat

ten zrzavej zmrd byl všechno možný,jen né slušný člověk-nějak jsi zapoměl zmínit jeho amnestie,omluvy sudetským germošům a v podobným duchu by se dalo pokračovat dál..V zahraničí nám opravdu dělal jen ostudu,hlavně z důvodu,že kamkoliv vlezl,tak se vožral jak to prase...

2 Rutha Rutha | 5. března 2013 v 1:18 | Reagovat

Ale ZŠ jste vyšli že ? :-D  :-D  :-D  :-D

3 Ota Ota | 21. ledna 2014 v 14:25 | Reagovat

Nejsem zastáncem tehdejšího komunistického teroru, ale s tímto článkem plně souhlasím. Říká se, že nic není černé a nic není bílé. Ale tak, jak propagují Václava Havla média a většina politických zlatokopů, mně připadá, že byl pan Havel bílý, jak okvětí bílé lilie. Ani Vizír nevypere prádlo tak čistě a bíle, jako byla duše a myšlenky tohoto pána. Pokud by byl jen nominován na Nobelovu cenu, tak by tato cena okamžitě ztratila svou hodnotu. Od napsání tohoto článku uběhla nějaká doba a dnes už víme, že zmíněný Havlov už skutečně existuje. Je jím "Letiště Václava Havla". Ani komunističtí ditátoři se za své vlády nedopustili takovéto zrůdnosti. Mrzí mě, že i Wikipedie je stejně prolhaná, jako všechny ostatní média. Havel ze sebe udělat svatého a více než boha a média se toho stritkně drží, protože jsou k tomu nuceny a bojí se říkat pravdu. Strýc V. Havla Miloš Havel kolaboroval s nacisty a po válce, aby nebyl souzen za kolaboraci, aktivně spolupracoval s tehdejší STB. Bohužel některá média tvrdí, že byl donucen nacisty k prodeji akcií z Barrandovských ateliérů a že byl obětí nacistického režimu. Pokud nacisti někomu chtěli zabavit majetek, tak ho zabavili. V případě Miloše Havla je to více než jasné, že byl aktivním a uctivým posluhovačem nacistů. Můj názor: Václav Havel zasel sémě lži a nenávisti!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama