Pavel Rychetský – amorální komunista v čele Ústavního soudu

10. ledna 2012 v 13:01 | Václav Havel
Sem tam se v novinách objeví jméno JUDr. Pavla Rychetského, předsedy Ústavního soudu ČR. Kdo je ve skutečnosti tento vlivný pán, pardon soudruh? Je to starý kovaný komunista a jeho jméno oprávněně figuruje i na seznamu komunistických soudců. Pro připomínku - komunistická strana je stranou zločineckou, teroristickou a zavrženíhodnou, stranou, která nechala popravit stovky nevinných lidí, jen v letech 1948-1960 bylo komunisty popraveno 244 nevinných osob, další oběti následovaly. Přibližně v těchto letech bylo komunisty neprávem uvězněno přes 20 000 lidí do komunistických koncentračních táborů, z nichž nejznámější jsou Vojna u Příbrami a Jáchymov.

Komunistická strana je také stranou zlodějskou, protože okradla každého, kdo něco vlastnil, ať už šlo o pozemky (pole, lesy, louky) nebo nemovitosti. Je prokázáno, že komunistická strana kradla nejvíce v české historii, i známé pobělohorské konfiskace postihly jen některé tehdejší občany, stejně tak konfiskace za nacistické okupace. Takže si to shrňme, komunistická strana byla a je stranou vrahů a zločinců. Zločineckou ideologii komunistické strany přímo podporoval JUDr. Pavel Rychetský tím, že do této odsouzeníhodné strany vstoupil v době, kdy nás okupovala vojska Varšavské smlouvy.

Pavel Rychetský si zaslouží za svou podporu zločinecké komunistické strany a za služby v její prospěch přinejmenším vězení, v lepším případě by bylo vhodné pro bývalé komunistické soudce obnovit trest smrti. Vždyť například na konci druhé světové války fungoval v Norimberku tribunál, který úspěšně odsoudil množství nacistických zločinců. Proč podobný tribunál nefungoval a stále nefunguje u nás? Protože bývalí vlivní komunisté stále sedí na svých místech a je to i případ komunistického přisluhovače Pavla Rychetského, který by měl být potrestán dokud je ještě čas, to znamená ještě za svého života.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 vestec vestec | Web | 13. ledna 2012 v 6:18 | Reagovat

Dobry clanek, hezky blog, podivas se na muj webik?

2 Jan B. Jan B. | E-mail | 2. března 2013 v 12:08 | Reagovat

Jedna zasádní nesrovnalost!!: žádáš trest smrti a chceš aby byl postaven před něco, jako norimberský tribunál?? Nacističtí pohlaváři byly souzeni za ty nejbrutálnější zločiny, které kdy lidstvo zažilo, přesto jich bylo odsouzeno pouze 12! Silně proto pochybuji, že by někdo z KSČ byl popraven, protože 2 ze 4 soudců norimberského tribunálu byli zásadními odpůrci trestu smrti a hlavní generální žalobce pan Jackson byl taktéž odpůrce trestu smrti!! :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama