Michal Mazel exkluzivně pro LIQUIDATOR Blog – máme jeho posudek na Lucii Šlégrovou!

13. ledna 2012 v 21:15 | Václav Havel
Michal Mazel je známý ultralevicový znalec pravicového extrémismu, spekuluje se i o tom, že je Žid. Veškeré spekulace se dají lehce potvrdit nebo vyvrátit, stačí Mazelovi sundat tanga a podívat se, jestli má nebo nemá obřízku, není přece nutné kolem jeho příslušnosti k Mossadu dělat takový humbuk. Michal Mazel se proslavil tím, že jakožto správný inkvizitor najde na každém, kdo je podezřelý z čarodějnictví, ďáblovo znamení - signum diabolicum. Jindřich František Boblig z Edelstadtu má v Michalu Mazelovi svého nástupce, dokonce by se dalo říct, že Mazel svého učitele Bobliga v mnohém předstihl. Je pro svou práci zapálený a jakožto správný psychopat vidí čarodějnici v každém, na pomyslné hranici proto může skončit naprosto kdokoliv, na koho Michal Mazel napíše svůj usvědčující posudek, na jehož základě soud vynese smrtící rozsudek bez ohledu na to, jestli je souzený člověk vinen nebo nevinen.

Michal Mazel dostal od Ministerstva vnitra zakázku najít ďáblovo znamení na Lucii Šlégrové, člence Dělnické strany sociální spravedlnosti. Mazel dostal předem zaplaceno, aby to nějak zfouknul, vždyť v tom přece umí chodit, konkrétně na vyhotovení očerňujícího posudku na Šlégrovou dostal 300 000 Kč. Celý text Mazelova odborného inkvizitorského posudku na čarodějnici Šlégrovou jako jediní na internetu zveřejňujeme v necenzurované podobě:

"Lucie Šlégrová je vinna, zatím nevím z čeho, ale však já už si na ní něco najdu. Je vinna, protože je žena a ženy mnou opovrhují, proto za to zaplatí a když už né všechny, tak aspoň tahle jedna. Je žena a má vlastní názor a to je špatné, protože ženy nesmějí mít vlastní názor, nikdo v České republice nesmí mít vlastní názor, tak pravila Svatá inkvizice a kdo se protiví výnosům Svaté inkvizice, je kacíř a bude náležitě potrestán. Lucie Šlégrová nosí černé oblečení a černá je barva noci, v níž temné síly pohltily jí do své moci a nešťastnici této již nikterak není možné pomoci najít cestu ku světlu. Lucii Šlégrovou nutno je vysvléci a prohlédnout její nahé tělo, zda se na něm nenachází signum diabolicum, toto posvátné hledání znamení ďáblova smí vykonat jen prokurátor Svaté inkvizice a tím jsem tady jenom já, Michal Mazel. Navrhuji obviněnou zbičovat a na záda jí vypálit cejch jako důkaz jejího spolčení s šelmou, poté ji celou očistit ohněm, neboť jen oheň může z té nešťastnice ďábla vypuditi. Z jejích očí plane temný žár pekelného vládce, její hlas řinčení řetězů pekelných silně mi připomíná. Důkazů její viny jest nyní již dost, tímto jí vydávám soudu inkvizičnímu na milost či nemilost."
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Tom Tom | 14. ledna 2012 v 14:24 | Reagovat

Potíž je v tom, že na Lucii Šlégrové není potřeba cokoli hledat. Ona se jako neonacistka projevuje. Souhlasím s tím, co řekl Michal Mazel. Není potřeba každé rozhodnutí v podobných kauzách přehazovat na soudní znalce, odpovědnost za rozsudek si mají ponechat soudy.

2 Michal Mazel Michal Mazel | 25. ledna 2012 v 22:42 | Reagovat

Za posudek za lucka jsem dostal 4 tisíce, popletli jste to! ale jinak to máte hezký!!!:) Michal Mazel

3 Jean Jean | E-mail | 21. února 2012 v 14:26 | Reagovat

Odborník na extrémismus je snad ještě hnusnější povolání než kurva. Vlastně kurva ta to sice dělá taky za peníze jako Mezel ale alespoň přináší svým klientům fyzické potěšení. I když .. Vlastně i Mazel přináší svým ideovým zadavatelům potešení .. Takže Kurva ? No jistě .. :-D

4 siggy siggy | 7. dubna 2012 v 15:45 | Reagovat

ganz recht!!

5 HAROLD HAROLD | Web | 22. června 2015 v 4:14 | Reagovat

pujcka kratkodoba :-x

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama