Jak jsem helfnul cikánské rodince aneb Není Cikán jako Cikán!

13. ledna 2012 v 21:58 | Václav Havel
Říká se, že né všichni Cikáni a né všichni politici kradou, ale věřím tomu, že jen málokdo by si pustil nějakého Cikána blíž k tělu. Jakožto pokrokový občan banánové České republiky jsem jednoho dne pomohl cikánské rodině, které by zřejmě nikdo jiný nepomohl. Zaparkoval jsem v jednom maloměstě a když už jsem si zamykal auto, přihnal se ke mně Cikán s Cikánkou a oba spustili jeden přes druhého: "Páne, páne, potřebujeme pomoct, nám nikdo nechce pomoct, protože jsme Cikáni. Došel nám benzín, jedeme domů do Prahy, potřebujeme hodit někam na benzínku, máme tady děti, nám nikdo nezastaví."

Omrknul jsem je, zdálo se, že nelžou, proto jsem souhlasil, že jim pomůžu. Cikána jsem vzal sebou, Cikánka s dětmi hlídali jejich auto s vyschlou nádrží. Dojeli jsme na benzínku, ale jako na potvoru u ní byla přenosná cedule zákaz vjezdu. Doplňovali zrovna podzemní cisterny s palivem a znovu otevřít měli až za hodinu. Říkám Cikánovi: "Tak co teď?" a on na mě, že ten benzín potřebuje, že mu nikdo nezastaví a že musíme najít jinou benzínku, a tak jsme se vydali na dvacetikilometrovou projížďku (jedna cesta 10 km).

Po cestě jsme se samozřejmě přátelsky bavili a z Cikána mimo jiné vylezlo, že pracuje jako taxikář v Praze. Sice se říká, že pražští taxikáři kradou, ale třeba né úplně všichni. Dojeli jsme na benzínku, Cikán si natankoval do malého kanystru nějakých 5 litrů benzínu a hned jsme to točili zpátky k jejich odstavenému autu. Celá cikánská rodinka mi děkovala, že jsem je zachránil a Cikán mi za odměnu dal 100 Kč. Samozřejmě jsem mu peníze hned vrátil s tím ať si je nechá na ten benzín, ale on mi je vecpal skoro násilím, ať prej vidím, že né všichni Cikáni jsou svině. Co k tomu ještě dodat? Snad je to jeho tvrzení pravda.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 bulavavava bulavavava | 2. listopadu 2013 v 18:28 | Reagovat

O_O

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama