Ivo Svoboda: Radikálové používají želé, luxfery a slinění!

15. ledna 2012 v 17:31 | Václav Havel
Ivo Svoboda je po Martinu Mazlovi další samozvaný soudní znalec na pravicový extrémismus, který má být podle stránek DSSS odklizen do inkvizitorského důchodu. Ivo Svoboda totiž patří ke skupině znalců, kteří za pár korun udělají neonacistu nebo extrémistu z každého prostřednictvím vyfabulovaného posudku, opatřeného znaleckým razítkem. Na druhou stranu ale Ivo Svoboda brání levicové extrémisty. Celkem zajímavý je posudek, ve kterém Ivo Svoboda společně s Michalem Mazlem, Petrem Uhlem a Miroslavem Marešem společně bojují proti zákazu Komunistické strany Čech a Moravy. Strana, která na našem území po čtyřicet let vraždila občany, kteří se jí znelíbili, zavírala je do komunistických koncentračních táborů a kradla jejich majetky, prý podle samozvaných soudních znalců není extrémistická a už vůbec prý není nebezpečná. Kdo by měl být víc nebezpečný než vrazi?

Ivo Svoboda v tom má jasno, nebezpečný je každý, kdo má v dnešní době vlastní názor a zároveň dodává, že za vlastní názory budou brzo hrozit plynové komory! Lidí, kteří se dnes nebojí mít vlastní názor, není mnoho, ale někteří jsou ochotni za právo na svůj názor bojovat. Ivo Svoboda tvrdí, že je denně těmi deprivantskými hovady napadán, prý bojují nekonvenčními zbraněmi, často mu na jeho luxfery lepí různé želé včetně gumových medvídků, ale co je nejhorší - dopouštějí se prý i slinění!

"To už se vážně nedá dál vydržet, když vás dvakrát denně nějaký deprivant celého od hlavy k patě nasliní," stěžuje si Ivo Svoboda. Slinivé útoky na jeho osobu se prý navíc stále stupňují ode dne, kdy na svých webových stránkách vyvěsil svou fotografii pro své fanynky a jiné nanynky. "Moje luxfery jsou celé polepené želatinovými výrobky, kdo to má stále umývat? Ze všeho nejhorší jsou gumoví medvídci, protože ti nejdou z luxferového povrchu vůbec odlepit. Nejvíc mě ale dopálí, když přijde skupinka teenagerů, kteří mě obestoupí, začnou společně slinit a následně mě již celého kompletně zasliní, a to se opakuje každý den včetně sobot a nedělí, státních svátků a Vánoc" vypráví notně nazlobený Svoboda. Co na to říct? Snad jen že je to opravdu smutné!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Milan Milan | 14. března 2014 v 15:20 | Reagovat

Zdraví,
nyní jsem byl odsouzen k podmínce za proppagaci nacismu, díky znaleckému posudku mého eshopu Ivo Svobodou. tento člověk je naprosto nekompetentní osobou co koli znalcovat. Jsem prodejcem military celého světa, odznaků, medailí atd.. a to včetně nacistického německa. Na svém eshopu mám uveřejněny veškéré právní věci, které jsou pro tento prodej potřeba. Bohužel jsem napsal v době, kdy jsem ještě tento eshop neměl v jedné diskuzi tuto větu a byla napsána stejně jako nyní v uvozovkách " Dokud v této republice nebudou hořet vládní budovy, pak se nic nezmění" Nikdy jsem neurážel nebo jinak nepoškozoval jinou osobu s jakímkoli naboženským vyznáním. Bohužel tento geniální ne-znalec Ivo Svoboda označil mé zboží, že se vážeje až na malé vyjímky k jednotkám SS a NSDAP, což je naprostá hloupost, jelikož převážná část Německých odznaků až na malé vyjímky je určená naprosto legitimní německé armádě Wehrmacht. Dnes mi přišel z čistého nebe po 9 měsících vyšetřování rozsudek vinen a odsouzen podmínkou na 1 rok na dva roky. Podotým, že jsem nikdy v žádné skupině nových nacistu nebyl, nikdy jsem žádného nového ani starého nacistu nepotkal a nikdy jsem nezvedl pravou ruku k hajlování. Co je na to zabavné, že mě obvinila a nechala odsoudit státní zástupkyně Jindra Janáčová, která před rokem 89 stejně dobře sloužila i pro bolševickou stranu, tudíž zločineckou, tak od cinkání klíči, jsme se dostali k tomu, že nás odsuzuje bolševik. :-x

2 losh losh | Web | 22. června 2015 v 20:31 | Reagovat

osobni pujcka az do domu :-?

3 pavla pavla | Web | 15. ledna 2016 v 15:05 | Reagovat

pujcky online ihned stříbro :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama