Cikáni v Tanvaldu zaútočili na důchodce, ten jednoho z nich sejmul

4. ledna 2012 v 20:53
A je to tady zas - na severu našeho, opakuji našeho = českého území se schyluje k další rasové válce, kterou stejně jako ve Šluknově vyprovokovali Cikání. Co se stalo v Tanvaldu, který je okupován početnou cikánskou komunitou? V noci po Silvestru přepadli dva ožralí Cikáni na první pohled bezbranného důchodce. Napadli ho s noži v rukách, svalili ho na zem a chtěli ho okrást. Důchodce byl však "chlapík", nečekal ani sekundu, pochopil, že je v krajní nouzi, a tak následovala nutná obrana. Napadený muž, kterému šlo nejen o peníze, ale i o holý život, vytáhl svou legálně drženou zbraň a jednoho Cikána na místě odstřelil tak, jako myslivci střílejí v lesích škodnou. Druhého bohužel trefil jen do břicha. Ano, muž měl na střelnici lépe trénovat, to už je dnes všem jasné, bohužel však není jasné, jestli tento napadený důchodce nebude za svůj čin odsouzen. Bránil se totiž Cikánům a to se v České republice nesmí.

Co následovalo na místě činu poté, co brutálně napadený důchodce ukončil střelbu? Postřelený Cikán se dal na zběsilý útěk, čímž si bohužel zachránil svůj bídný život. Sluší se dodat, že útočíci Cikáni byli bratři. Postřelený Cikán tudíž nechal svého bratra na místě chcípnout a ani se nesnažil poskytnout mu jakoukoliv pomoc. Napadený důchodce se zachoval jako velký filantrop, když sejmutému Cikánovi poskytl první pomoc a posléze i poslední pomazání rybičkovou pomazánkou.

Přeživšímu cikánskému útočníkovi a jeho rodině dala prostor televize v hlavním vysílacím čase. Z úst agresorů zazněly výroky typu "smrt za smrt", případně Cikáni hovořili o tom, že šlo o popravu. Za takové výroky by měli být sami popraveni nebo alespoň odsouzeni - to však pouze v případě, že by v naší banánové republice fungovala justice. Justice u nás nefunguje, a tak bude odsouzen napadený důchodce, který bránil svůj ubohý život místo toho, aby pokorně odevzdal své peníze ozbrojeným Cikánům.

Cikánské sdružení Romea chystá do Tanvaldu demonstraci na podporu agresivních útočníků. Myslím, že by se na tuto demonstraci měli dostavit všichni slušní Čechové a vysvětlit zúčastněným Romům, jak se mají chovat v cizí zemi, ve které jsou jen na návštěvě jakožto nezvaní hosté.
 

4 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 vestec vestec | Web | 13. ledna 2012 v 6:18 | Reagovat

Dobry clanek, hezky blog, podivas se na muj webik?

2 Hugh-Keays Byrne Hugh-Keays Byrne | 17. ledna 2012 v 18:05 | Reagovat

paráda,konečně ňáký nový články-doufám,že budou tak dobrý,jako ty starý..Jinak,fakt škoda,že nezabil aji toho druhýho morgla..:-(

3 Ajatolah. Hitler Ajatolah. Hitler | 16. dubna 2012 v 20:35 | Reagovat

:-D

4 Ajatolah. Hitler Ajatolah. Hitler | 16. dubna 2012 v 20:37 | Reagovat

Fakt můžu napsat co si myslím? No, myslím si, že rok 1945 měl přijít tak o 5 let později. Bylo by čisto...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama