Leden 2012

Jan Budař: Tanvaldská báseň

17. ledna 2012 v 12:55 | Václav Havel
Věříme, že málokdo ze čtenářů tuší, kdo je to Jan Budař, patrně to netuší ani on sám, poněvadž se stále hledá, nedávno se převlékl za Borata, ale slávu mu to nepřineslo, předtím ho skoro rozplakala Brambora Tachecí ve svém pořadu, ale Jenda se stále nevzdává. Největší slávu mu přinesla jeho árijská árie Brožurka a Jenda se na svou zašlou slávu prokletého básníka nyní snaží navázat v souvislosti s útokem Romů na důchodce v Tanvaldu. Jan Budař je proslulý svou divokou nenávistí k Romům, černochům včetně Karla Černocha a Vietnamcům. A tak zde otiskujeme plnou verzi rasistické básně, kterou Jan Budař složil exkluzivně pro protirasistický LIQUIDATOR Blog!

JAN BUDAŘ - TANVALDSKÁ BÁSEŇ

Nad hlavou metr hlíny
na sobě černej frak
ne, nepotkal jsi skiny
... ne, nesrazil tě vlak.

Tak v Tanvaldu se platí
když z cizího chceš brát
to někdy plány zhatí
když začneš místní srát.

Tak mlely boží mlýny
kvér v rukou důchodce
a teď máš palác z hlíny
pár frází ve svodce.

Máš prostě co ti patří
tak netřeba mít zlost
co týče se tvých bratří
tak munice je dost.

Ivo Svoboda: Radikálové používají želé, luxfery a slinění!

15. ledna 2012 v 17:31 | Václav Havel
Ivo Svoboda je po Martinu Mazlovi další samozvaný soudní znalec na pravicový extrémismus, který má být podle stránek DSSS odklizen do inkvizitorského důchodu. Ivo Svoboda totiž patří ke skupině znalců, kteří za pár korun udělají neonacistu nebo extrémistu z každého prostřednictvím vyfabulovaného posudku, opatřeného znaleckým razítkem. Na druhou stranu ale Ivo Svoboda brání levicové extrémisty. Celkem zajímavý je posudek, ve kterém Ivo Svoboda společně s Michalem Mazlem, Petrem Uhlem a Miroslavem Marešem společně bojují proti zákazu Komunistické strany Čech a Moravy. Strana, která na našem území po čtyřicet let vraždila občany, kteří se jí znelíbili, zavírala je do komunistických koncentračních táborů a kradla jejich majetky, prý podle samozvaných soudních znalců není extrémistická a už vůbec prý není nebezpečná. Kdo by měl být víc nebezpečný než vrazi?

Ivo Svoboda v tom má jasno, nebezpečný je každý, kdo má v dnešní době vlastní názor a zároveň dodává, že za vlastní názory budou brzo hrozit plynové komory! Lidí, kteří se dnes nebojí mít vlastní názor, není mnoho, ale někteří jsou ochotni za právo na svůj názor bojovat. Ivo Svoboda tvrdí, že je denně těmi deprivantskými hovady napadán, prý bojují nekonvenčními zbraněmi, často mu na jeho luxfery lepí různé želé včetně gumových medvídků, ale co je nejhorší - dopouštějí se prý i slinění!

"To už se vážně nedá dál vydržet, když vás dvakrát denně nějaký deprivant celého od hlavy k patě nasliní," stěžuje si Ivo Svoboda. Slinivé útoky na jeho osobu se prý navíc stále stupňují ode dne, kdy na svých webových stránkách vyvěsil svou fotografii pro své fanynky a jiné nanynky. "Moje luxfery jsou celé polepené želatinovými výrobky, kdo to má stále umývat? Ze všeho nejhorší jsou gumoví medvídci, protože ti nejdou z luxferového povrchu vůbec odlepit. Nejvíc mě ale dopálí, když přijde skupinka teenagerů, kteří mě obestoupí, začnou společně slinit a následně mě již celého kompletně zasliní, a to se opakuje každý den včetně sobot a nedělí, státních svátků a Vánoc" vypráví notně nazlobený Svoboda. Co na to říct? Snad jen že je to opravdu smutné!

Zakažte server Romea.cz, rozdmýchává rasovou nesnášenlivost!

14. ledna 2012 v 12:19 | Václav Havel
V souvislosti s rasovými útoky Romů na Čechy se často v článcích mainstreamových médií objevují odkazy na romský server Romea.cz. Tento server dostává od státu ročně na svůj provoz 13 milionů korun, konkrétně ho sponzoruje Ministerstvo financí, Úřad vlády ČR, množství nadačních fondů Evropské unie a kdoví kdo ještě. Ještě je nutné dodat, že Romea.cz je nezisková organizace. Jak je však možné, že má neziskovka tak ohromné zisky? Třináct milionů ročně přece není tak málo. Znáte nějakou další neziskovou organizaci, která by dostávala od státu tak vysoké kapesné? Pochybuji.

Stát financuje neziskovku Romea.cz proto, aby rozdmýchávala rasovou nesnášenlivost, server Romea.cz otevřeně obhajuje romské útočníky všech rasových útoků, které se v České republice udály. Známý je brutální mačetový útok Romů na hosty restaurace v Novém Boru, o kterém Romea.cz informovala v tom stylu, že Romové si nesli domů mačety a v tom k nim přiběhli gadžové a začali na ostří mačet nesmyslně narážet hlavami. Stejným způsobem Romea.cz informovala i o nedávném incidentu v Tanvaldu, kdy dva romští bratři napadli s noži českého důchodce, který se však útočníkům bránil svou legálně drženou pistolí a jednoho Roma zastřelil. Romea.cz psala o tom, že napadený se měl nechat zabít, vždyť gadžů je v Čechách dost, ale Romů je všude málo a když už chtěl důchodce ze své zbraně střílet, tak měl mířit do vzduchu nebo měl po útočnících rovnou hodit jen petardu nebo svou peněženku.

A tak je to na Romea.cz pořád dokola, útočící chladnokrevní Romové jsou ti dobří, Čechové, kteří si brání svůj život, jsou ti špatní. Podle Romea.cz je každý Čech rasista už od narození. Perličkou na závěr je fakt, že rasistická společnost Romea.cz spolupracuje s Ministerstvem vnitra a dokonce mu diktuje podmínky spolupráce. Ministerstvo vnitra prý musí prostřednictvím Policie ČR měsíčně posílat do vězení nejméně 100 Čechů za to, že jsou rasisti, jinak Romea.cz odmítne s tímto ministerstvem další spolupráci. V České republice je možné opravdu všechno!

Máme tu novou Miladu Horákovou, jmenuje se Lucie Šlégrová

14. ledna 2012 v 11:33 | Václav Havel
Lucie Šlégrová je členkou Dělnické strany sociální spravedlnosti (DSSS), tato strana je určitě extrémistická, stejně tak je ale extrémistická i Komunistická strana Čech a Moravy (KSČM). Zatímco DSSS nikdy nikoho nezabila, u KSČM je situace poněkud jiná. Její členové ještě nedávno vraždili politické odpůrce, stříleli na hranicích každého, kdo se z komunistického ráje snažil utéct na Západ, zabavovali majetek každému, kdo nějaký majetek vlastnil. Komunisté sedí v parlamentu a na tomto faktu se nic nezmění. Členové DSSS jsou vystaveni neustálému teroru ze strany represivních složek neokomunistického režimu, jsou zatýkáni, vyslýcháni, souzeni za své projevy, zatím dostávají jen podmínečné tresty. Ještě jednou se sluší zopakovat, že nikdy nikoho nezabili na rozdíl od členů KSČM, kteří na vraždách svých opdpůrců přímo staví svou politiku.

Ti samí komunisté, kteří sedí v parlamentu České republiky, nechali popravit JUDr. Miladu Horákovou za to, že byla představitelkou České strany národně sociální. JUDr. Milada Horáková byla zastánkyní národního socialismu a za své názory byla komunisty popravena. Komunisté dál sedí v parlamentu a nikdy nebudou za své zločiny potrestáni, jejich strana nebude zřejmě ani nikdy zakázána. Lucie Šlégrová také mluví o národním socialismu, i když ten současný je dost rozdílný od toho, který propagovala JUDr. Horáková. Česká republika se navenek prezentuje jako demokratická země, ale v demokratické zemi by lidé neměli být souzeni za své názory, každý by měl mít na svůj názor právo, což bohužel v ČR možné není. Je jen otázkou času, kdy budou členové DSSS posláni za své názory do plynové komory.

Jak jsem helfnul cikánské rodince aneb Není Cikán jako Cikán!

13. ledna 2012 v 21:58 | Václav Havel
Říká se, že né všichni Cikáni a né všichni politici kradou, ale věřím tomu, že jen málokdo by si pustil nějakého Cikána blíž k tělu. Jakožto pokrokový občan banánové České republiky jsem jednoho dne pomohl cikánské rodině, které by zřejmě nikdo jiný nepomohl. Zaparkoval jsem v jednom maloměstě a když už jsem si zamykal auto, přihnal se ke mně Cikán s Cikánkou a oba spustili jeden přes druhého: "Páne, páne, potřebujeme pomoct, nám nikdo nechce pomoct, protože jsme Cikáni. Došel nám benzín, jedeme domů do Prahy, potřebujeme hodit někam na benzínku, máme tady děti, nám nikdo nezastaví."

Omrknul jsem je, zdálo se, že nelžou, proto jsem souhlasil, že jim pomůžu. Cikána jsem vzal sebou, Cikánka s dětmi hlídali jejich auto s vyschlou nádrží. Dojeli jsme na benzínku, ale jako na potvoru u ní byla přenosná cedule zákaz vjezdu. Doplňovali zrovna podzemní cisterny s palivem a znovu otevřít měli až za hodinu. Říkám Cikánovi: "Tak co teď?" a on na mě, že ten benzín potřebuje, že mu nikdo nezastaví a že musíme najít jinou benzínku, a tak jsme se vydali na dvacetikilometrovou projížďku (jedna cesta 10 km).

Po cestě jsme se samozřejmě přátelsky bavili a z Cikána mimo jiné vylezlo, že pracuje jako taxikář v Praze. Sice se říká, že pražští taxikáři kradou, ale třeba né úplně všichni. Dojeli jsme na benzínku, Cikán si natankoval do malého kanystru nějakých 5 litrů benzínu a hned jsme to točili zpátky k jejich odstavenému autu. Celá cikánská rodinka mi děkovala, že jsem je zachránil a Cikán mi za odměnu dal 100 Kč. Samozřejmě jsem mu peníze hned vrátil s tím ať si je nechá na ten benzín, ale on mi je vecpal skoro násilím, ať prej vidím, že né všichni Cikáni jsou svině. Co k tomu ještě dodat? Snad je to jeho tvrzení pravda.

Česká republika v roce 2012: Občané zde budou zavíráni do vězení za své názory

13. ledna 2012 v 21:35 | Václav Havel
Kolem roku 1950 to byla v České republice (tehdy Československo) zcela běžná praxe - kdo se znelíbil zločineckému komunistickému režimu, ten byl ve vykonstruovaném soudním procesu odsouzen za velezradu a poslán do uranových dolů jakožto MUKL - Muž Určený K Likvidaci. V uranových dolech s ním bylo zacházeno tak, aby co nejdříve zemřel. V padesátých letech bylo naprosto běžné, že občané tehdejšího Československa byli posíláni do kriminálu za to, že měli názor odlišný od toho, který jim diktovala KSČM (tehdy jen KSČ).

Střih, máme tady rok 2012, to je nějakých 22 let po takzvaném svržení totalitního komunistického režimu, ale kde se stala chyba? Lidé jsou zde stále zavíráni do vězení za to, že mají vlastní názor. Jak je tohle možné? Žijeme vůbec v demokratické zemi? Odpověď je zcela jednoduchá - žádná demokracie tady není, žijeme v neokomunistickém režimu, který stále uklízí nepohodlné občany do kriminálu jen za to, že mají vlastní názor. O skutečné demokracii si můžeme nechat jen zdát v těch nejdivočejších snech. Lidé s vlastním názorem jsou kriminalizováni a posíláni do vězení a komunističtí vrazi se jen smějí, jak mistrně od sebe dokázali odpoutat pozornost tupého stáda nemyslících zmanipulovaných oveček, ať žije Československá socialistická republika v roce 2012!

Michal Mazel exkluzivně pro LIQUIDATOR Blog – máme jeho posudek na Lucii Šlégrovou!

13. ledna 2012 v 21:15 | Václav Havel
Michal Mazel je známý ultralevicový znalec pravicového extrémismu, spekuluje se i o tom, že je Žid. Veškeré spekulace se dají lehce potvrdit nebo vyvrátit, stačí Mazelovi sundat tanga a podívat se, jestli má nebo nemá obřízku, není přece nutné kolem jeho příslušnosti k Mossadu dělat takový humbuk. Michal Mazel se proslavil tím, že jakožto správný inkvizitor najde na každém, kdo je podezřelý z čarodějnictví, ďáblovo znamení - signum diabolicum. Jindřich František Boblig z Edelstadtu má v Michalu Mazelovi svého nástupce, dokonce by se dalo říct, že Mazel svého učitele Bobliga v mnohém předstihl. Je pro svou práci zapálený a jakožto správný psychopat vidí čarodějnici v každém, na pomyslné hranici proto může skončit naprosto kdokoliv, na koho Michal Mazel napíše svůj usvědčující posudek, na jehož základě soud vynese smrtící rozsudek bez ohledu na to, jestli je souzený člověk vinen nebo nevinen.

Michal Mazel dostal od Ministerstva vnitra zakázku najít ďáblovo znamení na Lucii Šlégrové, člence Dělnické strany sociální spravedlnosti. Mazel dostal předem zaplaceno, aby to nějak zfouknul, vždyť v tom přece umí chodit, konkrétně na vyhotovení očerňujícího posudku na Šlégrovou dostal 300 000 Kč. Celý text Mazelova odborného inkvizitorského posudku na čarodějnici Šlégrovou jako jediní na internetu zveřejňujeme v necenzurované podobě:

"Lucie Šlégrová je vinna, zatím nevím z čeho, ale však já už si na ní něco najdu. Je vinna, protože je žena a ženy mnou opovrhují, proto za to zaplatí a když už né všechny, tak aspoň tahle jedna. Je žena a má vlastní názor a to je špatné, protože ženy nesmějí mít vlastní názor, nikdo v České republice nesmí mít vlastní názor, tak pravila Svatá inkvizice a kdo se protiví výnosům Svaté inkvizice, je kacíř a bude náležitě potrestán. Lucie Šlégrová nosí černé oblečení a černá je barva noci, v níž temné síly pohltily jí do své moci a nešťastnici této již nikterak není možné pomoci najít cestu ku světlu. Lucii Šlégrovou nutno je vysvléci a prohlédnout její nahé tělo, zda se na něm nenachází signum diabolicum, toto posvátné hledání znamení ďáblova smí vykonat jen prokurátor Svaté inkvizice a tím jsem tady jenom já, Michal Mazel. Navrhuji obviněnou zbičovat a na záda jí vypálit cejch jako důkaz jejího spolčení s šelmou, poté ji celou očistit ohněm, neboť jen oheň může z té nešťastnice ďábla vypuditi. Z jejích očí plane temný žár pekelného vládce, její hlas řinčení řetězů pekelných silně mi připomíná. Důkazů její viny jest nyní již dost, tímto jí vydávám soudu inkvizičnímu na milost či nemilost."

Zemřel Václav Havel, poslední komunistický prezident aneb Přejmenujte Gottwaldov na Havlov!

10. ledna 2012 v 14:27 | Václav Havel
Tak nám pohřbili Ferdinanda! Ferdinanda Vaňka, známějšího pod jménem Václav Havel! Celý slavnostní pohřeb tohohle kašpárka ve službách komunistů velmi silně připomínal pohřby nejvyšších komunistických funkcionářů, např. Kim-Čong-Ila nebo J. V. Stalina, kdy v Korei a SSSR zavládla stejná hysterie jako u nás. Lidé truchlili na ulicích, zapalovali tisíce svíček a já se ptám, proč? Je to jednoduché - mediální propaganda zase jednou dokonale zapůsobila na tupé stádo nemyslících oveček.

Všichni truchlící svorně vyprávěli, že odešel největší Čech od dob Karla IV., mimochodem Karel IV. pocházel z rodu Lucemburků (Limburků), takže vlastně ani Čechem moc nebyl. Všichni, na které dopadl objektiv kamery, také ihned tvrdili, že Václav Havel toho pro Českou republiku hodně udělal, ale nikdo nebyl konkrétní, a to z toho důvodu, že ten slavný občan Havel pro Českou republiku neudělal nic, jen nám v zahraničí dělal ostudu - např. české soudy jsou v zahraničí pověstné tím, že je řídí komunistická mafie a díky Havlovi jsme jedinou postkomunistickou zemí, ve které dál beztrestně funguje zločinecká komunistická strana. Navíc komunističtí vrazi nebyli dodnes za své zločiny potrestáni. Tohle jsou hlavní Havlovy zásluhy.

V nadpisu článku se objevuje drzé tvrzení, že Havel byl posledním komunistickým prezidentem České republiky, no to už je snad vážně moc, ne? Ale ne, je to pravda. Kdo jednohlasně zvolil Václava Havla prezidentem? No přece Federální shromáždění Československé socialistické republiky. A kdo tvořil Federální shromáždění? Asi se budete divit, ale byli to komunističtí zločinci, pardon poslanci. Za to, že Havla zvolili prezidentem, se jim od něho na oplátku dostalo beztrestnosti. Nikdo z komunistických vrahů nebyl potrestán s výjimkou jedné staré soudružky, která kdysi poslala na smrt Dr. Miladu Horákovou.

Václav Havel byl kolaborant, spolupracoval s komunisty do posledního dechu. Možná jste zaregistrovali v médiích zprávy o tom, že církvím nebyl 22 let od revoluce navrácen majetek. Pomiňme fakt, že církve (a šlechtické rody) získaly svůj majetek za peníze svých poddaných. Důležité je, že církvím (a šlechticům) ukradli jejich majetky komunisté - provedli takzvané znárodnění. Po roce 1989 si Václav Havel zařídil pro sebe a svou rodinu restituci ohromného majetku po svých předcích, zvláštní však je, že ten samý Vávlav Havel ostře protestoval proti navrácení majetku církvím. Havel však protestoval i proti navrácení majetku některým prvorepublikovým velkopodnikatelům, kterým dodnes jejich továrny nikdo nevrátil, což je jasně protiprávní.

Za to, že Václav Havel věrně sloužil komunistům až do smrti, bychom po něm v dnešním neokomunistickém režimu měli něco pojmenovat, tak se to přece vždycky dělávalo, vzpomeňme například přejmenování Zlína na Gottwaldov podle komunistického prezidenta Klementa Gottwalda, který se v Sovětském svazu od tamních bolševiků naučil, jak zakroutit rozvratným živlům krkem. Důstojné by proto bylo přejmenovat třeba ten Gottwaldov na Havlov.

Justiční mafie vládne Česku aneb šiřte dál Seznam komunistických soudců

10. ledna 2012 v 13:30 | Václav Havel
V listopadu uplynulo již 22 let od té takzvané sametové revoluce, kdy staří kovaní komunisté předali moc komunistům umírněným, sdruženým okolo Charty 77 (většina jejích autorů jsou bývalí komunisté). Je 22 let po revoluci a Česká republika připomíná potápějící se Titanik. Čím to je? Je to tím, že u moci zůstali komunisté, kteří už za minulého režimu věděli, jak okrást národ. Tito zločinci svou starou naučenou taktiku ještě zdokonalili, takže pokud byli za komunismu milionáři, tak dnes jsou miliardáři. Nejedná se však pouze o dobře viditelné členy KSČM, ale i o bývalé komunisty, kteří se sdružili do ČSSD, ODS, Věcí Veřejných a do dalších stran.

V Německu na konci války fungoval Norimberský tribunál, který odsoudil k trestu smrti a k trestu odnětí svobody ohromné množství nacistických zločinců. Nezdá se vám divné, že takový tribunál nevznikl u nás po sametové revoluci? Vždyť komunistických zločinců zde byly desetitisíce. Jen příslušníků komunistických lidových milic zde bylo přes 80 000!!! Lidové milice byly sborem ozbrojených zločinců, který má paralelu v nacistickém Německu, kde fungoval stejný sbor nazvaný Sturmabteilung, zkráceně jen SA. Další desetitisíce odhodlaných komunistických ozbrojenců pracovaly u tajné policie (StB), případně u oficiální policie (SNB). Nikdo z nich nebyl za své zločiny potrestán.

Situace je stejná i u komunistických straníků, vězeňských dozorců (bachařů) a soudců. Většina bývalých komunistických zločinců zastává svůj úřad dodnes. Nedávno se protikomunistickým bojovníkům konečně po mnoha letech práce podařilo dát dohromady seznam komunistických soudců, kteří nadále vykonávají svou práci, za kterou berou nehorázně vysoké platy. Tito soudcové patří všichni svorně do kriminálu, když už ne rovnou na šibenici (schválně volím tento komunistický výraz). V dohledné době by bylo velmi vhodné v České republice vytvořit obdobu Norimberského tribunálu, který by odsoudil všechny komunistické zločince. Bývalí soudci totiž spolu s býalými příslušníky Stb a SNB vytvořili v ČR perfektně fungující justiční mafii, to znamená, že každý, kdo se této všemocné mafii znelíbí může být uklizen do kriminálu, případně popraven nájemnými vrahy, se kterými justiční mafie spolupracuje. Seznam zločineckých komunistických soudců naleznete ZDE, případně ZDE. Tyto seznamy prosím šiřte všude, kde je to možné - na sociálních sítích, na internetových stránkách, v novinách, na firemních nástěnkách, atd.

Pavel Rychetský – amorální komunista v čele Ústavního soudu

10. ledna 2012 v 13:01 | Václav Havel
Sem tam se v novinách objeví jméno JUDr. Pavla Rychetského, předsedy Ústavního soudu ČR. Kdo je ve skutečnosti tento vlivný pán, pardon soudruh? Je to starý kovaný komunista a jeho jméno oprávněně figuruje i na seznamu komunistických soudců. Pro připomínku - komunistická strana je stranou zločineckou, teroristickou a zavrženíhodnou, stranou, která nechala popravit stovky nevinných lidí, jen v letech 1948-1960 bylo komunisty popraveno 244 nevinných osob, další oběti následovaly. Přibližně v těchto letech bylo komunisty neprávem uvězněno přes 20 000 lidí do komunistických koncentračních táborů, z nichž nejznámější jsou Vojna u Příbrami a Jáchymov.

Komunistická strana je také stranou zlodějskou, protože okradla každého, kdo něco vlastnil, ať už šlo o pozemky (pole, lesy, louky) nebo nemovitosti. Je prokázáno, že komunistická strana kradla nejvíce v české historii, i známé pobělohorské konfiskace postihly jen některé tehdejší občany, stejně tak konfiskace za nacistické okupace. Takže si to shrňme, komunistická strana byla a je stranou vrahů a zločinců. Zločineckou ideologii komunistické strany přímo podporoval JUDr. Pavel Rychetský tím, že do této odsouzeníhodné strany vstoupil v době, kdy nás okupovala vojska Varšavské smlouvy.

Pavel Rychetský si zaslouží za svou podporu zločinecké komunistické strany a za služby v její prospěch přinejmenším vězení, v lepším případě by bylo vhodné pro bývalé komunistické soudce obnovit trest smrti. Vždyť například na konci druhé světové války fungoval v Norimberku tribunál, který úspěšně odsoudil množství nacistických zločinců. Proč podobný tribunál nefungoval a stále nefunguje u nás? Protože bývalí vlivní komunisté stále sedí na svých místech a je to i případ komunistického přisluhovače Pavla Rychetského, který by měl být potrestán dokud je ještě čas, to znamená ještě za svého života.