Uslintaní policejní pokakánci zlobili ve Varnsdorfu aneb i český policista hoří!

4. září 2011 v 9:09
Jak již bylo avízováno v minulém článku, nespokojení a hrdí Čechové se tento víkend opět sešli na válečné stezce v severních Čechách a pokračovali v zabíjení cikánů tak, jak jim to nařizuje dekret císaře Karla VI. z 20. června 1721, ve kterém tento osvícený císař prohlásil cikány za psance včetně žen, tudíž všichni cikáni mohli být legálně vražděni (a také vražděni byli). Tento dekret nebyl nikdy zrušen, je tedy zřejmé, že platí dodnes, čehož jsou si severočechové dobře vědomi a svým jednáním v podstatě neporušují žádné zákony.

Opačný názor na celou věc však mají uslintaní pokakánci, známí též jako Policie ČR, kteří se na sever Čech vydali podpořit cikánskou menšinu. Policistů bylo pouze 300, kdežto nespokojených bojovných Čechů dorazilo okolo dvou tisíc, takže není divu, že zlobiví slintalové z řad Policie ČR dostali od Čechů co proto. Češi na sobotní demonstraci propašovali v dámských kabelkách suroviny potřebné k výrobě Molotovových koktejlů, v průběhu demonstrace tyto jednoduché bomby zkompletovali a vzápětí je použili k rozehřátí ztuhlých pitomců z týmu Policie ČR.

Ano, dámy a pánové, je tomu skutečně tak, policisté hoří! Jsou zkonstruováni z hořlavého materiálu, který vzplane jakmile je zasažen obsahem Molotovova koktejlu a to je přeci skvělé, vždyť takový hořící policejní trouba - to je nejkrásnější pohled na světě! Proto se, prosím, nyní i vy pokochejte hořícím varnsdorfským strážmistrem Hynkem Dutým, který v sobotu ve Varnsdorfu vzplál a prosvítil už tak dost osluněný sváteční den. Zapalování policistů je zcela běžnou zábavou demonstrantů ve všech částech Evropy a je proto skvělé, že už i v rozvojové České republice jsou policisté stejně zapálení jako jejich zahraniční kolegové. V podstatě každý policista chce být zapálen a od demonstrantů by bylo ošklivé až sobecké nesplnit policistům jejich přání. Příští víkend budou proto hořet téměř všichni zasahující policisté na severu Čech proto, aby se vysílení demonstranti mohli na další pochod posílit chlebem se škvarkama. A pneumatiky policejních vozů budou propíchány nůžkami s ostrou špičkou!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 ginda ginda | 21. prosince 2011 v 22:53 | Reagovat

Je to smutné, že Polície neví kde je jějí místo. Proto to jsou svrabi a měli by jste si je pamatovat. Vyrovnání jse blíži.

2 vestec vestec | Web | 13. ledna 2012 v 6:17 | Reagovat

Dobry clanek, hezky blog, podivas se na muj webik?

3 goro goro | 13. ledna 2012 v 14:26 | Reagovat

že se nestydí zmetci tupí za pár korun žoldu, chránit naplavenou sebranku před českým obyvatelstvem!
kdybych byl policistou, odmítl bych plnit takovéto úkoly - to by mě musela hanba fackovat do konce života.

stát nechce nic řešit, tak jak to je jim to maximálně vyhovuje.
když začne atmosféra houstnout, dovedou ji akorát ukliďnit k přijatelnému normálu policejní silou.

paradoxní je, že ti místní lidé tam si platí prostřednictvím daní tyhlety policejné šašky, kteří za jejich peníze proti nim nakonec zakročí...  

s tím se musí něco dělat, takto to dál nejde!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama