Září 2011

Šokující skandál: Všichni těžkooděnci jsou homosexuálové!

14. září 2011 v 11:46
V návaznosti na vlnu demonstrací na Šluknovsku se inspekci Ministerstva vnitra povedlo rozkrýt nehorázný skandál v řadách takzvaných těžkooděnců.

Do tohoto černého týmu ňoumů oblečených jakoby v elasťácích a chráničích na kolečkové brusle byli záměrně vybíráni jen samí homosexuálové a to zřejmě na popud samotného ministra vnitra, který si některé mladé těžkooděnce zve po nocích k sobě do kanceláře, kde spolu hrají podivné hry s černými vibrujícími obušky.

Už samotný oblek těžkooděnce připomíná uplé fetišistické kostýmky, navíc chrániče holenních kostí, které nosí převážně in-line bruslařky v Praze na Letné, na vážnosti těžkooděncům určitě nepřidají. Vrchní outfit, zvaný bundička, navrhl těžkooděncům homosexuální návrhář Osman Lafita a baleťáci z řad těžkooděnců si do malých kapsiček této bundičky ukládají obvykle hlavně make-up: řasenku, stíny na oči a rtěnku, aby si po demonstraci mohli dojít s přáteli posedět na dvě deci bílého do nejbližší kavárny.

Za gumovým opaskem bzučí těžkooděncům dlouhý černý vibrátor, se kterým si vždy po zásahu hrají v šatnách nebo ve sprchách, když jim zrovna jakoby náhodou upadne mýdlo na vykachličkovanou podlahu. Těžkooděnci dále nosí černé latexové rukavičky, se kterými si rádi mezi sebou na ubytovně provádějí prohlídky všech svých těžkooděneckých dutin i dutinek.

Přes obličej nosí všichni těžkooděnci latexový roubík, protože není nic krásnějšího než se při demonstraci trochu přidusit. A celé to nadělení korunuje cyklistická přilba s nápisem Policie, kterou těžkooděnci nosí paradoxně ne pro svou vlastní ochranu, ale pro ochranu demonstrantů. Kdyby totiž letící dlažebky začaly přistávat na dutých hlavách těžkooděnců, začal by se krajem rozléhat dunivý rachot jak když někdo bubnuje na tympány. Polystyrenová helma takový rachot tlumí na přijatelných 45 decibelů.

Na rukávech "bundičky" nosí těžkoděnci obvykle nášivky s nápisy typu "Komisař Rex" nebo "Kokršpaněl" nebo také "Čivava", protože každý správný těžkooděnec má rád zvířátka, hlavně takzvané klínové pejsky. No co vám budu povídat, těžkooděnci jsou prostě skvadra solidních blbečků:-)

Uslintaní policejní pokakánci zlobili ve Varnsdorfu aneb i český policista hoří!

4. září 2011 v 9:09
Jak již bylo avízováno v minulém článku, nespokojení a hrdí Čechové se tento víkend opět sešli na válečné stezce v severních Čechách a pokračovali v zabíjení cikánů tak, jak jim to nařizuje dekret císaře Karla VI. z 20. června 1721, ve kterém tento osvícený císař prohlásil cikány za psance včetně žen, tudíž všichni cikáni mohli být legálně vražděni (a také vražděni byli). Tento dekret nebyl nikdy zrušen, je tedy zřejmé, že platí dodnes, čehož jsou si severočechové dobře vědomi a svým jednáním v podstatě neporušují žádné zákony.

Opačný názor na celou věc však mají uslintaní pokakánci, známí též jako Policie ČR, kteří se na sever Čech vydali podpořit cikánskou menšinu. Policistů bylo pouze 300, kdežto nespokojených bojovných Čechů dorazilo okolo dvou tisíc, takže není divu, že zlobiví slintalové z řad Policie ČR dostali od Čechů co proto. Češi na sobotní demonstraci propašovali v dámských kabelkách suroviny potřebné k výrobě Molotovových koktejlů, v průběhu demonstrace tyto jednoduché bomby zkompletovali a vzápětí je použili k rozehřátí ztuhlých pitomců z týmu Policie ČR.

Ano, dámy a pánové, je tomu skutečně tak, policisté hoří! Jsou zkonstruováni z hořlavého materiálu, který vzplane jakmile je zasažen obsahem Molotovova koktejlu a to je přeci skvělé, vždyť takový hořící policejní trouba - to je nejkrásnější pohled na světě! Proto se, prosím, nyní i vy pokochejte hořícím varnsdorfským strážmistrem Hynkem Dutým, který v sobotu ve Varnsdorfu vzplál a prosvítil už tak dost osluněný sváteční den. Zapalování policistů je zcela běžnou zábavou demonstrantů ve všech částech Evropy a je proto skvělé, že už i v rozvojové České republice jsou policisté stejně zapálení jako jejich zahraniční kolegové. V podstatě každý policista chce být zapálen a od demonstrantů by bylo ošklivé až sobecké nesplnit policistům jejich přání. Příští víkend budou proto hořet téměř všichni zasahující policisté na severu Čech proto, aby se vysílení demonstranti mohli na další pochod posílit chlebem se škvarkama. A pneumatiky policejních vozů budou propíchány nůžkami s ostrou špičkou!