Srpen 2011

V severních Čechách začala etnická čistka. Konečně!

29. srpna 2011 v 23:40
Tak už je to konečně tady! Češi rozjeli pokračování očistné akce, kterou na našem území začali nacisté za druhé světové války a která se týkala vyhlazení romského etnika. Nacisté však s likvidací Romů začali až po Židech, tudíž ji nestačili dotáhnout do zdárného konce. Na našem území válku přežilo cca 3000 Romů, kteří se za 65 let rozmnožili na úctyhodných 300 000 kusů, živících se převážně krádežemi, loupežemi, lichvou, prodejem drog nebo prostitucí. Lidem na severu Čech už ale došla s nepřizpůsobivou, státem chráněnou menšinou trpělivost. Spontánně vytvořili ozbrojenou domobranu a vyrazili směrem k ubytovnám, ve kterých tančí po večerech lambádu Romové.

Ano, je tomu skutečně tak, v severních Čechách zuří etnická čistka jak v bývalé Jugoslávii pod taktovkou tamního národního hrdiny Ante Gotoviny. Tisíce vyzbrojených Čechů vstoupily do války proti teroristům romského původu, kteří po staletí ohrožují své okolí. Již císař Leopold I. vydal v 17. století reskript svého původního dekretu z 21. dubna 1688 o vypovězení Cikánů z Čech. Dle reskriptu tohoto dekretu již mohli být Cikáni beztrestně zabíjeni, neboť byli prohlášeni za psance. Češi se tehdy hromadně vydali lovit Cikány, podobně jako nyní po třech staletích v severních Čechách. Byl císař svaté říše římské Leopold I. rasista? Byli Češi v 17. století rasisté? Obávám se, že nikoliv. Pouze se bránili proti nebezpečným Romům (tehdy se jim říkalo cikáni), na jejichž chování se od konce středověku dodnes prakticky nic nezměnilo.

V Rumburce začala o víkendu malá válka, Češi přitáhli k romským ubytovnám houfnice a hmoždíře a spustili nemilosrdnou minometnou palbu na temné brlohy neřesti. Romové v malých skupinkách odpovídali našim bojovníkům slabou kulometnou palbou a monotónní salvy občas přerušil výbuch cikánského granátu (PET lahev naplněná vodou a kypřícím práškem do pečiva). Ztráty na straně Romů jsou obrovské, na straně Čechů však nezemřel jediný muž díky důmyslným vozovým hradbám ze starých vozů, převážně značek Škoda Fabia a Škoda Octavia.

Boje utichly v neděli večer, protože Češi museli jít v pondělí ráno do práce, ale předpokládá se, že v průběhu dalších víkendů budou útoky na romské vybydlené sluje pokračovat se stupňující se intenzitou tak dlouho, dokud bude s kým válčit. A i pro Lejlu Abbasovou si čeští povstalci přijdou!