Škandál: Romové v Krupce se dali na modlení!

9. dubna 2011 v 21:44

Je tu duben a s příchodem jara přišel i velký šok. Cikáni se dali na modlení. Jednou se modlí s evangelíky, podruhé s pravoslavnými a potřetí dokonce s Vesmírnými lidmi za to, aby je Aštar Šeran odvezl se svou flotilou na planetu Panděra, kde má každý bez práce plné panděro.

Cikáni se dali na modlení díky Tomáši Vandasovi a jeho Dělnické straně sociální spravedlnosti, s níž nedávno navštívil Nový Bydžov a dnes i obec Krupka, kde loni došlo k brutálnímu napadení českého chlapce Patrika dvěma nebezpečnými Romy, kteří nebyli za svůj ohavný čin výrazněji potrestáni. Romové se však nemodlili k nadpřirozené bytosti zvané Bůh proto, aby jim tento chlapík se schopnostmi Supermana odpustil jejich hříchy, ale za to, aby jim hloupí pracující Čechové nepřestali vyplácet sociální dávky ze svých platů.

Nejskandálnější na celé bohoslužbě, kterou sloužil známý velmistr řádu Křižovníků se zeleným trojúhélníkem, Zbyhněv Špendlík (na fotce se svým ministrantem), bylo samotné kázání tohoto velmistra, který ze své satanské bible vyčetl toto: "...a osmého dne stvořil Bůh Cikána. To proto, že na světě bylo příliš bezpečno. Ale nestvořil ho už z Adamova žebra tak jako Evu, ale z Adamova trusu, proto je Cikán hnědý a odporně páchne." Poté si všichni přítomní Romové zazpívali první romskou operu Khamoro Mio a odebrali se škodit pokojným demonstrantům z řad DSSS.
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama