Radek John: Ať policejní zásah v Krupce zaplatí anarchisté a Romové

9. dubna 2011 v 22:39

Dosluhující ministr vnitra Radek John chce ještě před svým odchodem do politického důchodu strhnout veškerou pozornost médií na sebe. Například dnes vydal ostré a revoluční prohlášení o tom, že by policejní zásah v Krupce měli platit anarchisté a Romové, kteří bránili pokojným demonstrantům v jejich ohlášeném pochodu městem.

Policejní zásah stál dva miliony a v době stále se prohlubující ekonomické krize se Johnovi zželelo prostých pracujících občanů, z jejichž platů by byl obvykle zásah placen. "Anarchisté jsou zlatá mládež, která žije ve skleníkovém prostředí luxusních ranchů svých bohatých rodičů, kteří si nahrabali, když byli za komunismu u moci. Nevidím tedy důvod, proč by policejní zásah v Krupce nemohli zaplatit oni, štandopéde problémy nedělali příznivci DSSS, ale právě anarchisté společně s Romy", uvedl John.

Tak moudré rozhodnutí od tohoto politika nikdo nečekal, ale i politici a státníci mají jednou za život moudrou chvilku, jak nedávno předvedl i narcis Václav Klaus, když omilostnil majitele sběrných surovin z Ivančic, Karla Baštu, který byl neprávem poslán do vězení za to, že střílel po prchajících zločincích, kteří ho opakovaně okrádali.

Jak mohl Radek John najednou tak zmoudřet? Začal pít čaj z gingo biloby? Dopuje se pilulkami z žen-šenového kořenu? Odpověď je daleko prostší - John je velice podobný zpěvákovi Waldemaru Matuškovi, čehož si všimli členové kapely Walda Gang a oslovili Johna, zda by s nimi nechtěl koncertovat. John souhlasil, začal se učit texty, přičemž začal používat mozek a geniální nápad s přenesením platby výloh za policejní zásah v Krupce na anarchisty byl na světě!
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 mrtin makl mrtin makl | E-mail | 13. dubna 2011 v 16:48 | Reagovat

picooooooooooooooooo

2 Hugh Keays-Byrne Hugh Keays-Byrne | 6. října 2011 v 19:38 | Reagovat

drsnej článek,jestli toto opravdu řekl,tak klobouk dolů,ale pochybuju o tom..Jinak super články a super blog!!!!!Jen tak dál!!!!!!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama