Do Krupky dorazila i nová extrémistická organizace Tmavěbéžová sobota!

9. dubna 2011 v 22:02

Na dnešní demonstraci do Krupky přijelo mnoho organizací hájících především ty své zájmy a mezi nimi je i organizace Tmavěbéžová sobota, která vznikla teprve nedávno, v sobotu 29. února 2008 a od té doby se její členská základna rozrůstá raketovým tempem. Dnes již má tato protirómská a protižidovská organizace 6 členů a další ještě jistě brzo přijdou.

Neohrožení bojovníci krytí jen neprůstřelnými brýlemi a maskovaní falešnými dlouhými vlasy se sešli v Krupce před brankou místního statku čp. 17, kde rozvinuli svůj transparent s nápisem: ROMOVÉ ZNAMENÁ ŽIDI.

Můžeme si jen domýšlet, co tímto heslem nová extrémistická skupina chtěla říct. Zřejmě jde odkaz na Hitlerovo konečné řešení cikánské otázky, kdy měli být všichni Romové zavřeni do prasečáku v obci Lety na Písecku a udušeni smradem z chovu vepřů. Jaké však bylo Hitlerovo překvapení, když otevřel po čtrnácti dnech vrata vepřína a spatřil všechny Romy živé, zdravé a veselé. Bohužel všechna prasata tam tehdy chcípla smradem z Romů.

Chce tedy extrémistická skupina Tmavěbéžová sobota uskutečnit efektnější vyhlazovací akci zaměřenou na romské etnikum po vzoru nacistické likvidace Židů v plynových komorách? A jak je vůbec možné, že takováto extrémistická organizace může v naší lidově-demokratické republice existovat? Snad jde jen o další lacinou provokaci ministra vnitra Radka Johna.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Hugh Keays-Byrne Hugh Keays-Byrne | 6. října 2011 v 19:31 | Reagovat

já seru....:-DDDDDD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama