Duben 2011

Radek John: Ať policejní zásah v Krupce zaplatí anarchisté a Romové

9. dubna 2011 v 22:39

Dosluhující ministr vnitra Radek John chce ještě před svým odchodem do politického důchodu strhnout veškerou pozornost médií na sebe. Například dnes vydal ostré a revoluční prohlášení o tom, že by policejní zásah v Krupce měli platit anarchisté a Romové, kteří bránili pokojným demonstrantům v jejich ohlášeném pochodu městem.

Policejní zásah stál dva miliony a v době stále se prohlubující ekonomické krize se Johnovi zželelo prostých pracujících občanů, z jejichž platů by byl obvykle zásah placen. "Anarchisté jsou zlatá mládež, která žije ve skleníkovém prostředí luxusních ranchů svých bohatých rodičů, kteří si nahrabali, když byli za komunismu u moci. Nevidím tedy důvod, proč by policejní zásah v Krupce nemohli zaplatit oni, štandopéde problémy nedělali příznivci DSSS, ale právě anarchisté společně s Romy", uvedl John.

Tak moudré rozhodnutí od tohoto politika nikdo nečekal, ale i politici a státníci mají jednou za život moudrou chvilku, jak nedávno předvedl i narcis Václav Klaus, když omilostnil majitele sběrných surovin z Ivančic, Karla Baštu, který byl neprávem poslán do vězení za to, že střílel po prchajících zločincích, kteří ho opakovaně okrádali.

Jak mohl Radek John najednou tak zmoudřet? Začal pít čaj z gingo biloby? Dopuje se pilulkami z žen-šenového kořenu? Odpověď je daleko prostší - John je velice podobný zpěvákovi Waldemaru Matuškovi, čehož si všimli členové kapely Walda Gang a oslovili Johna, zda by s nimi nechtěl koncertovat. John souhlasil, začal se učit texty, přičemž začal používat mozek a geniální nápad s přenesením platby výloh za policejní zásah v Krupce na anarchisty byl na světě!

Do Krupky dorazila i nová extrémistická organizace Tmavěbéžová sobota!

9. dubna 2011 v 22:02

Na dnešní demonstraci do Krupky přijelo mnoho organizací hájících především ty své zájmy a mezi nimi je i organizace Tmavěbéžová sobota, která vznikla teprve nedávno, v sobotu 29. února 2008 a od té doby se její členská základna rozrůstá raketovým tempem. Dnes již má tato protirómská a protižidovská organizace 6 členů a další ještě jistě brzo přijdou.

Neohrožení bojovníci krytí jen neprůstřelnými brýlemi a maskovaní falešnými dlouhými vlasy se sešli v Krupce před brankou místního statku čp. 17, kde rozvinuli svůj transparent s nápisem: ROMOVÉ ZNAMENÁ ŽIDI.

Můžeme si jen domýšlet, co tímto heslem nová extrémistická skupina chtěla říct. Zřejmě jde odkaz na Hitlerovo konečné řešení cikánské otázky, kdy měli být všichni Romové zavřeni do prasečáku v obci Lety na Písecku a udušeni smradem z chovu vepřů. Jaké však bylo Hitlerovo překvapení, když otevřel po čtrnácti dnech vrata vepřína a spatřil všechny Romy živé, zdravé a veselé. Bohužel všechna prasata tam tehdy chcípla smradem z Romů.

Chce tedy extrémistická skupina Tmavěbéžová sobota uskutečnit efektnější vyhlazovací akci zaměřenou na romské etnikum po vzoru nacistické likvidace Židů v plynových komorách? A jak je vůbec možné, že takováto extrémistická organizace může v naší lidově-demokratické republice existovat? Snad jde jen o další lacinou provokaci ministra vnitra Radka Johna.

Škandál: Romové v Krupce se dali na modlení!

9. dubna 2011 v 21:44

Je tu duben a s příchodem jara přišel i velký šok. Cikáni se dali na modlení. Jednou se modlí s evangelíky, podruhé s pravoslavnými a potřetí dokonce s Vesmírnými lidmi za to, aby je Aštar Šeran odvezl se svou flotilou na planetu Panděra, kde má každý bez práce plné panděro.

Cikáni se dali na modlení díky Tomáši Vandasovi a jeho Dělnické straně sociální spravedlnosti, s níž nedávno navštívil Nový Bydžov a dnes i obec Krupka, kde loni došlo k brutálnímu napadení českého chlapce Patrika dvěma nebezpečnými Romy, kteří nebyli za svůj ohavný čin výrazněji potrestáni. Romové se však nemodlili k nadpřirozené bytosti zvané Bůh proto, aby jim tento chlapík se schopnostmi Supermana odpustil jejich hříchy, ale za to, aby jim hloupí pracující Čechové nepřestali vyplácet sociální dávky ze svých platů.

Nejskandálnější na celé bohoslužbě, kterou sloužil známý velmistr řádu Křižovníků se zeleným trojúhélníkem, Zbyhněv Špendlík (na fotce se svým ministrantem), bylo samotné kázání tohoto velmistra, který ze své satanské bible vyčetl toto: "...a osmého dne stvořil Bůh Cikána. To proto, že na světě bylo příliš bezpečno. Ale nestvořil ho už z Adamova žebra tak jako Evu, ale z Adamova trusu, proto je Cikán hnědý a odporně páchne." Poté si všichni přítomní Romové zazpívali první romskou operu Khamoro Mio a odebrali se škodit pokojným demonstrantům z řad DSSS.