Žhářům z Vítkova byly potvrzeny výše trestů

18. března 2011 v 13:38
Dnes tiskem proběhla zpráva o tom, že skupince žhářů z Vítkova byly potvrzeny jejich extrémně a nepřípustně vysoké tresty. Připomeňme si, co se ve Vítkově stalo v dubnu 2009. Romská rodina tam neoprávněně obývala cizí dům, který měl být prázdný. Rodina terorizovala okolí, vykrádala automobily, v domě se našlo větší množství nakradených autorádií, elektroniky a dalších předmětů. Žháři zapálili toto skladiště kradených předmětů, přičemž netušili, že v něm někdo bydlí, poněvadž tam opravdu nikdo bydlet neměl.

Dům se ocitl v plamenech, romové začali z domu vynášet nakradenou elektroniku, uvnitř však "zapomněli" malou Natálku, která utrpěla vážné popáleniny a stala se díky nim maskotem mediálního honu na čarodějnice. Matka malé Natálky i její otec, odsouzený kriminálník a recidivista, který se vyhýbal nástupu trestu, se stali přes noc mediálními hvězdami první kategorie. Matka malé Natálky začala v televizi předvádět výkony a dojemné scény, za které byla nakonec nominována na Českého lva. Českého lva za nejlepší citový výlev jí předal pomatený hereček Jan Budař, který se v Čechách proslavil svou tesknou písničkou Brožurka. Rodina Sivákových dostala nový dům. Ostatní romové začali houfně zapalovat své domy a do televize promlouvali o tom, že jim je zapálili rasisté. Nikdo z nich už ale miliony na nové bydlení od hloupých Čechů nedostal.

Žháři, kteří jeli jen zapálit skladiště nakradených věcí a omylem přitom sežehli i malou nevinnou holčičku, se stali terčem mediálních onanií. Každý novinář, politik i herec je odsoudil, všichni jim před novináři stloukali šibenice, aby si přihřáli polívčičku své slávy. Postavit se na stranu romů, kteří kradou a nepracují je dnes hypermoderní. Žháři, mladí kluci, kteří předtím nebyli nikdy trestáni, byli krajských soudem v Ostravě posláni na dvacet let za mříže. Soudce krajského soudu v Ostravě, který žháře za mříže poslal, se jmenuje Miloslav Studnička. Dnes byly žhářům jejich tresty potvrzeny vrchním soudem v Olomouci a soudce, který tresty potvrdil, se jmenuje Milan Kaderka.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 FKD FKD | 29. března 2011 v 13:13 | Reagovat

Jj je potřeba zapamatovat si jména nejenom soudců ale i jiných přisluhovačů.Jednou příde den...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama