Pokus o rasovou vraždu vynesl Romskému útočníkovi směšných 5 let za mřížemi!!!

18. března 2011 v 14:05
Něco naprosto neuvěřitelného, neslýchaného a nehorázného se stalo skutečností. Cikán (dnes Rom), který jako člen organizované cikánské tlupy napadl loni v dubnu dvanáctiletého českého chlapce, si odsedí ve vězení jen 5 let, pardon, jen 2,5 roku. Co se v dubnu 2010 stalo v obci Krupka? Dva Romové z rasových důvodů zaútočili na bezbranného 12-tiletého českého chlapce, který jim předtím nic neudělal. Vybrali si ho náhodně s úmyslem ho usmrtit jen proto, že je bílý. Ptali se ho, jestli ví, co dělal Hitler s cikány, poté ho surově lynčovali až téměř do bezvědomí a nakonec ho znásilnili. Chlapec jménem Patrik však nezdechnul jako to zvíře podle očekávání romských sadistů, ale z posledních sil se doplazil mezi slušné lidi, kteří mu zavolali pomoc a tím mu zachránili život.

Za připomenutí stojí i fakt, že slavná česká média se snažila celou otřesnou rasistickou kauzu utajit, což se jim téměř povedlo. Informace o celém odporném rasistickém pokusu o vraždu vyplavaly na povrch díky sociální síti Facebook a teprve několik týdnů po incidentu se česká média pod tíhou tlaku zhnusené veřejnosti rozhodla o celé rasistické kauze informovat, ale jen částečně, lživě a rozhodně ne na prvních stránkách jako tomu bylo u podobného případu popálené Natálky z Vítkova.

Média, politici, herci i soudci se celý případ snažili a snaží ututlávat, zjednodušovat a zametat pod koberec. Nikdo ze známých osobností se nepostavil na stranu téměř zabitého Patrika, který si po incidentu ponese doživotní následky. Narozdíl od malé Natálky si ale vše bude do detailu pamatovat. Nikoho to nezajímá.

Romským sadistům a rasistům nebylo ještě 18 let, proto by bývali nebyli odsouzeni vůbec. Díky tlaku veřejnosti se ale jejich případem nakonec musel soud zabývat. Potrestán byl však jen jeden z útočníků, a to deseti lety žaláře. Dnes mu byl trest snížen na pouhých směšných 5 let za mřížemi, ze kterých si útočník nakonec odsedí polovinu a půjde vraždit znovu. Pro srovnání - žhářům z Vítkova, kteří neútočili přímo na člověka, ale jen na dům, byly uloženy tresty 20 let a vyšší! Toto je jasným důkazem obráceného rasismu v Čechách a zvýhodňování romské menšiny. Soudce vrchního soudu, který trest romskému vrahovi snížil, si nepřál zveřejnit své jméno.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 D. D. | 25. května 2011 v 9:27 | Reagovat

Je to nejvetsi humus.. Nerad preji nekomu cokoliv zleho, ale tomu soudci by snad opravdu prospela nejaka blizsi zkusenost s touto komunitou...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama