Co by udělali teroristé, kdyby v Čechách nějací byli?

18. března 2011 v 14:40
Tak to vidíte, parta mladých Čechů zapálí skladiště kradených věcí, ve kterém nikdo nemá být a dostanou za to 20 let za mřížemi, kdežto parta romských vrahounů, útočících přímo na konkrétního bezbranného chlapce, odejde od soudu téměř bez trestu. Nabízí se otázka, jestli jsou naši soudci nepříčetní? Berou drogy? Podléhají tlaku médií? Jsou to bývalí komunisté, kteří posílali na smrt nevinné občany? Na všechny otázky je možné odpovědět si ANO.

Slušný občan putuje v Čechách za mříže, kdežto kriminálník je omilostněn nebo se stává přes noc mediální hvězdou. Majitel sběrny z Ivančic, Karel Bašta, byl několikrát vykraden, proto při dalším nájezdu zločinců neváhal použít svou legálně drženou zbraň. Za to, že ohrozil život nebezpečných zločinců, byl poslán do vězení na šest let. Kriminálníci, kteří ho okrádali, jsou našimi soudci blahořečeni. Stejně tak romští útočníci, kteří téměř zabili "bílého" Patrika jen kvůli tomu, že je "bílý".

Co by udělali takzvaní teroristé, kdyby u nás nějací žili? Předně by unesli soudce, zodpovědné za poslání nevinných lidí do vězení, natočili by s nimi krátká videa, ve kterých by vyděšení soudci prosili, aby byli všichni neprávem odsouzení vězni propuštěni. Média by rázem měla o čem psát, policie, justice a politici by ukázali, že se teroristům nevychází vstříc a vězně by nepropustili. Teroristé by tedy natočili popravy těch několika pomatených soudců a poté by unesli několik nekompetentních politiků a celé by se to opakovalo znovu dokola. Pokud by toto k ničemu nevedlo, následovaly by bombové útoky na justiční paláce v krajských městech, na náhodně vybrané policejní stanice a na soukromé rezidence nenažraných politiků, soudců a novinářů. Běžní občané by najednou viděli, že spravedlnost u nás přece jen existuje a začali by podporovat takzvané teroristy, někteří by se k nim dokonce přidali. Tlak teroristů by nakonec byl neúnosný a neprávem věznění slušní čeští občané by byli propuštěni na svobodu. Nakonec by se roztáhly černé mraky a sluníčko by zaplavilo svými žlutavými paprsky českou kokotlinu:-))

Na závěr se sluší dodat, že tento článek nikoho k ničemu nenavádí, jde jen o slohové cvičení na téma: co by, kdyby...
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 FKD FKD | 29. března 2011 v 13:18 | Reagovat

Dobré. :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama