Březen 2011

Co by udělali teroristé, kdyby v Čechách nějací byli?

18. března 2011 v 14:40
Tak to vidíte, parta mladých Čechů zapálí skladiště kradených věcí, ve kterém nikdo nemá být a dostanou za to 20 let za mřížemi, kdežto parta romských vrahounů, útočících přímo na konkrétního bezbranného chlapce, odejde od soudu téměř bez trestu. Nabízí se otázka, jestli jsou naši soudci nepříčetní? Berou drogy? Podléhají tlaku médií? Jsou to bývalí komunisté, kteří posílali na smrt nevinné občany? Na všechny otázky je možné odpovědět si ANO.

Slušný občan putuje v Čechách za mříže, kdežto kriminálník je omilostněn nebo se stává přes noc mediální hvězdou. Majitel sběrny z Ivančic, Karel Bašta, byl několikrát vykraden, proto při dalším nájezdu zločinců neváhal použít svou legálně drženou zbraň. Za to, že ohrozil život nebezpečných zločinců, byl poslán do vězení na šest let. Kriminálníci, kteří ho okrádali, jsou našimi soudci blahořečeni. Stejně tak romští útočníci, kteří téměř zabili "bílého" Patrika jen kvůli tomu, že je "bílý".

Co by udělali takzvaní teroristé, kdyby u nás nějací žili? Předně by unesli soudce, zodpovědné za poslání nevinných lidí do vězení, natočili by s nimi krátká videa, ve kterých by vyděšení soudci prosili, aby byli všichni neprávem odsouzení vězni propuštěni. Média by rázem měla o čem psát, policie, justice a politici by ukázali, že se teroristům nevychází vstříc a vězně by nepropustili. Teroristé by tedy natočili popravy těch několika pomatených soudců a poté by unesli několik nekompetentních politiků a celé by se to opakovalo znovu dokola. Pokud by toto k ničemu nevedlo, následovaly by bombové útoky na justiční paláce v krajských městech, na náhodně vybrané policejní stanice a na soukromé rezidence nenažraných politiků, soudců a novinářů. Běžní občané by najednou viděli, že spravedlnost u nás přece jen existuje a začali by podporovat takzvané teroristy, někteří by se k nim dokonce přidali. Tlak teroristů by nakonec byl neúnosný a neprávem věznění slušní čeští občané by byli propuštěni na svobodu. Nakonec by se roztáhly černé mraky a sluníčko by zaplavilo svými žlutavými paprsky českou kokotlinu:-))

Na závěr se sluší dodat, že tento článek nikoho k ničemu nenavádí, jde jen o slohové cvičení na téma: co by, kdyby...

Pokus o rasovou vraždu vynesl Romskému útočníkovi směšných 5 let za mřížemi!!!

18. března 2011 v 14:05
Něco naprosto neuvěřitelného, neslýchaného a nehorázného se stalo skutečností. Cikán (dnes Rom), který jako člen organizované cikánské tlupy napadl loni v dubnu dvanáctiletého českého chlapce, si odsedí ve vězení jen 5 let, pardon, jen 2,5 roku. Co se v dubnu 2010 stalo v obci Krupka? Dva Romové z rasových důvodů zaútočili na bezbranného 12-tiletého českého chlapce, který jim předtím nic neudělal. Vybrali si ho náhodně s úmyslem ho usmrtit jen proto, že je bílý. Ptali se ho, jestli ví, co dělal Hitler s cikány, poté ho surově lynčovali až téměř do bezvědomí a nakonec ho znásilnili. Chlapec jménem Patrik však nezdechnul jako to zvíře podle očekávání romských sadistů, ale z posledních sil se doplazil mezi slušné lidi, kteří mu zavolali pomoc a tím mu zachránili život.

Za připomenutí stojí i fakt, že slavná česká média se snažila celou otřesnou rasistickou kauzu utajit, což se jim téměř povedlo. Informace o celém odporném rasistickém pokusu o vraždu vyplavaly na povrch díky sociální síti Facebook a teprve několik týdnů po incidentu se česká média pod tíhou tlaku zhnusené veřejnosti rozhodla o celé rasistické kauze informovat, ale jen částečně, lživě a rozhodně ne na prvních stránkách jako tomu bylo u podobného případu popálené Natálky z Vítkova.

Média, politici, herci i soudci se celý případ snažili a snaží ututlávat, zjednodušovat a zametat pod koberec. Nikdo ze známých osobností se nepostavil na stranu téměř zabitého Patrika, který si po incidentu ponese doživotní následky. Narozdíl od malé Natálky si ale vše bude do detailu pamatovat. Nikoho to nezajímá.

Romským sadistům a rasistům nebylo ještě 18 let, proto by bývali nebyli odsouzeni vůbec. Díky tlaku veřejnosti se ale jejich případem nakonec musel soud zabývat. Potrestán byl však jen jeden z útočníků, a to deseti lety žaláře. Dnes mu byl trest snížen na pouhých směšných 5 let za mřížemi, ze kterých si útočník nakonec odsedí polovinu a půjde vraždit znovu. Pro srovnání - žhářům z Vítkova, kteří neútočili přímo na člověka, ale jen na dům, byly uloženy tresty 20 let a vyšší! Toto je jasným důkazem obráceného rasismu v Čechách a zvýhodňování romské menšiny. Soudce vrchního soudu, který trest romskému vrahovi snížil, si nepřál zveřejnit své jméno.

Žhářům z Vítkova byly potvrzeny výše trestů

18. března 2011 v 13:38
Dnes tiskem proběhla zpráva o tom, že skupince žhářů z Vítkova byly potvrzeny jejich extrémně a nepřípustně vysoké tresty. Připomeňme si, co se ve Vítkově stalo v dubnu 2009. Romská rodina tam neoprávněně obývala cizí dům, který měl být prázdný. Rodina terorizovala okolí, vykrádala automobily, v domě se našlo větší množství nakradených autorádií, elektroniky a dalších předmětů. Žháři zapálili toto skladiště kradených předmětů, přičemž netušili, že v něm někdo bydlí, poněvadž tam opravdu nikdo bydlet neměl.

Dům se ocitl v plamenech, romové začali z domu vynášet nakradenou elektroniku, uvnitř však "zapomněli" malou Natálku, která utrpěla vážné popáleniny a stala se díky nim maskotem mediálního honu na čarodějnice. Matka malé Natálky i její otec, odsouzený kriminálník a recidivista, který se vyhýbal nástupu trestu, se stali přes noc mediálními hvězdami první kategorie. Matka malé Natálky začala v televizi předvádět výkony a dojemné scény, za které byla nakonec nominována na Českého lva. Českého lva za nejlepší citový výlev jí předal pomatený hereček Jan Budař, který se v Čechách proslavil svou tesknou písničkou Brožurka. Rodina Sivákových dostala nový dům. Ostatní romové začali houfně zapalovat své domy a do televize promlouvali o tom, že jim je zapálili rasisté. Nikdo z nich už ale miliony na nové bydlení od hloupých Čechů nedostal.

Žháři, kteří jeli jen zapálit skladiště nakradených věcí a omylem přitom sežehli i malou nevinnou holčičku, se stali terčem mediálních onanií. Každý novinář, politik i herec je odsoudil, všichni jim před novináři stloukali šibenice, aby si přihřáli polívčičku své slávy. Postavit se na stranu romů, kteří kradou a nepracují je dnes hypermoderní. Žháři, mladí kluci, kteří předtím nebyli nikdy trestáni, byli krajských soudem v Ostravě posláni na dvacet let za mříže. Soudce krajského soudu v Ostravě, který žháře za mříže poslal, se jmenuje Miloslav Studnička. Dnes byly žhářům jejich tresty potvrzeny vrchním soudem v Olomouci a soudce, který tresty potvrdil, se jmenuje Milan Kaderka.

Jak založit teroristickou organizaci? Odpověď přináší film DER BAADER-MEINHOF KOMPLEX

18. března 2011 v 12:52
Na začátku roku 2009 v tichosti proletěl českými kiny vynikající německý film Der Baader-Meinhof Komplex, pojednávající o důvodech vzniku a o činnosti německé takzvaně teroristické organizace Frakce Rudé armády (známá pod zkratkou RAF), která úspěšně fungovala téměř 30 let. Šlo o levicově orientovanou skupinu, což je pochopitelné, neboť tato organizace vznikla po druhé světové válce jako hnutí odporu mládeže. Film trvá něco přes dvě hodiny a ukazuje, jak správně založit fungující teroristickou organizaci a je v podstatě jedno, jestli levicovou, pravicovou nebo jinou.

Každá teroristická skupina musí mít svůj směr a cíle a taky nějaké to vedení, o které se v případě Frakce Rudé armády staral Andreas Baader. Zprávy pro tisk a pro širokou veřejnost sepisovala známá novinářka Ulrike Meinhofová, proto je celá organizace známá i jako Skupina Baader-Meinhofová (Der Baader-Meinhof Komplex). Každá teroristická organizace si také musí svými násilnými činy získat sympatie a podporu široké veřejnosti, to znamená, že musí provádět takové činy, které chce provádět každý občan, ale nemá na to sám odvahu. Frakce Rudé armády si získala ohromnou podporu německé veřejnosti, téměř každý s nimi sympatizoval, pouze prorežimní média a představitelé státu byly proti nim, jak už to tak bývá.

Členové fungující teroristické organizace musejí projít vojenským výcvikem, musejí umět obsluhovat střelné zbraně, vyrábět výbušniny, bojovat zblízka. To se členové RAF naučili ve výcvikovém táboře palestinské organizace Fatah a potom už jim nic nebránilo v jejich činnosti. Přepadením bank si obstarali potřebné finance na nákup zbraní a bombovými útoky zastrašovali nebo rovnou zabíjeli nenáviděné politiky, soudce a novináře. Veřejné mínění bylo na jejich straně, ale policie jim šla tvrdě po krku. Všichni hlavní členové byli buď zabiti nebo zatčeni a odsouzeni na desítky let do vězení, kde byli popraveni tak, aby jejich smrt vypadala jako sebevražda. Politici a policisté si mysleli, že popravami vůdců organizace všechen teror skončí, jenže násilí se naopak začalo stupňovat, vznikaly nové a nové buňky Frakce Rudé armády, které už natvrdo unášely a popravovaly špatné státníky a soudce. Po necelých třiceti letech malé občanské války ukončila Frakce Rudé armády svou činnost v roce 1998. Zajímavostí je, že se v řadách téhle "teroristické" organizace objevilo ohromné množství mladých dívek a žen.