Listopad 2010

Luboš Lacina, agresivní řidič z dálnice D1, patří za mříže!

19. listopadu 2010 v 14:12
Letos v březnu se na internetu objevilo video, na kterém se agresivní řidič Luboš Lacina snažil zavraždit posádku vozu, který jel na jeho vkus příliš pomalu. Rychlost vozu vytlačeného Lacinou z dálnice D1 znalci odhadují v době střetu obou vozidel na 105-130 km/h. Jen zázrakem vyvázli oba cestující ze zničeného auta živí.

Nebezpečný agresor Lacina poté, co nehodu spáchal, volal na linku 112, kde suše oznámil, že nějaké auto vylétlo ze silnice. V audiozáznamu nezaznělo jedinkrát to podstatné, a to sice, že auto vytlačil on nebo že nehodu způsobil on, žádný projev lítosti, jen suché oznámení jakoby v polosmíchu. Nešel posádce sestřeleného vozu ani na pomoc, zřejmě ve skrytu duše doufal, že posádka havarovaného auta bude mrtvá.

Luboš Lacina, agresivní zrůda zcela postrádající emoce, působil jako vysoce postavený manažer ve společnosti Prazdroj, tudíž je zřejmé, že má styky na těch nejvyšších místech, proto mu nehrozí za jeho zločin žádný trest. Připomeňme si kauzu takzvaných žhářů z Vítkova, kteří jen zapálili dům, který měl být prázdný, a za to dostali výjimečné tresty. V Lacinově případě jde o jasný pokus o vraždu dvou osob, takže by měl jít do vězení na dobu delší než žháři z Vítkova. Video z dálniční kamery ho usvědčuje-velmi prudce strhl své auto doprava na vozidlo, za kterým předtím musel jet předpisovou rychlostí, která ho zdržovala. Navíc ještě před incidentem stihl ukázat na posádku vytlačeného vozidla vztyčený prostředníček. Záběry z kamery hovoří jasně, bohužel naši dopravní experti na nich nic zvláštního nevidí. Jakoby náhle oslepli, možná je oslepily Lacinovy peníze. Za peníze se dá přece v České republice koupit všechno včetně dopravních expertů, chudých psychologů, psychiatrů i špatně placených soudců. Po nehodě zaslal vrah Lacina posádce vytlačeného vozidla 70 000 Kč, zřejmě aby oběma nešťastníkům zacpal ústa.

Každý obyvatel České republiky ví, jakým stylem se prohánějí beztrestní manažeři po dálnici D1. Dopravní předpisy pro ně neexistují, dosluhující policejní vozidla nestačí jejich luxusním nejnovějším kárám a 200 km/h pro ně není žádná rychlost. Žijeme v zemi, kde se dávají exemplární tresty, proto by měl agresor Lacina dostat také exemplární trest minimálně 25 let tvrdého žaláře za zločin, který vědomě a úmyslně spáchal. Lacina se obhajuje, že 16 let jezdil bez nehody. Je to směšné - asi jako kdyby vrah u soudu začal vyprávět, že 35 let před touhle vraždou nikoho nezabil a tudíž je nevinný. Jak již všichni dlouho víme, česká justice je nejen slepá, ale i těžce mentálně retardovaná a zkorumpovaná, proto věřím, že vrah Luboš Lacina odejde od soudu maximálně s několikatisícovou pokutou, která pro boháče jeho typu nebude nic znamenat. Příště možná tenhle šílenec vytlačí svým Superbem z dálnice vás. A podobných Lacinů jezdí po našich silnicích tisíce.