Říjen 2010

Byl to politický monstrproces, ať chcete nebo ne!

23. října 2010 v 15:45
Téměř každý den řádí na území našeho státu vrazi. Tu někdo rozseká sekerou hlavu své manželce, tam někdo vystřílí své příbuzné kvůli pár stokorunám, jinde zase někdo pošle pár podnikatelů v sudech na dno přehrady. Takhle by se ve výčtu mordů dalo pokračovat donekonečna. Brutalita a agresivita vrahů nezná mezí. ALE-viděli jste někdy v televizi přímý přenos od soudu s nějakým bestiálním vraždícím psychopatem? Vaše odpověď bude jasná-NE. Jak je možné, že jste neviděli v televizi žádný přímý přenos od soudu s vraždící bestií? Na tuto otázku pravděpodobně neznáte odpověď. Vždyť by to bylo jistě zajímavé a přínosné pro společnost, lidé by potom míň vraždili své blízké, když by viděli v televizi minutu po minutě, jak dopadnou, pokud trestný čin vraždy spáchají.

Potom je tu partička čtyř kluků, kteří se jednou domluvili, že zapálí barák. Možná proto, aby vyděsili zločince, kteří v něm bydleli, možná z jiného důvodu. Nikdo při tomto žhářském útoku nebyl zabit, nikomu nebyla rozsekána hlava sekerou, nikdo nebyl rozčtvrcen ani utopen v Orlické přehradě. Přesto ale televize zařadila do vysílání přímý přenos od soudu s těmito mladíky. Proč? Opět neznáte odpověď? Teď už vám to ale musí připadat přinejmenším zvláštní. Bestiálním brutálním vrahům nevěnuje nikdo pozornost, jsou za své řádění v tichosti odsouzeni a nikdo ani vlastně neví, na jak dlouho. Co takový heparinový vrah? Byl jeho proces v televizi minutu po minutě? Nebyl.

Byl vlastně někdy v televizi přenos od soudu minutu po minutě? V naší historii snad jen jednou v padesátých letech, když byla odsouzena k trestu smrti JUDr.Milada Horáková. Její popravu tehdy schvalovali všichni představitelé státu, všichni tehdejší Nečasové, Johnové, Schwarzenbergové, Sobotkové a Zaorálkové. Všichni byli tehdy pro trest smrti pro JUDr. Horákovou. Nemusela se jim ani zdát vinna, ale strach z vlastního názoru a tudíž strach z politické sebevraždy je nutil ke schválení jejího trestu. I dnes je pro politika lepší říct, že souhlasí s trestem pro žháře z Vítkova, protože jinak by byl médii označen za rasistu a ve vrcholové politice by přes noc skončil.

Proces se žháři z Vítkova byl proces mediálně-politický, což je ta nejhorší kombinace. Média nám, čtenářům, posílají desítky fotek, na kterých matka popálené Natálky, Anna Siváková, svou dceru láskyplně líbá, přitom ale při požáru vynášela z domu nejdřív televizi a malou Natálku nechala chladnokrevně v plamenech. Média umí konstruovat svou vlastní realitu. Pokud média stvoří dostatečně zajímavý "případ", je zde obrovská šance pro každého politika, aby se díky tomuto "případu" zviditelnil a nebo na něm rovnou udělal kariéru. Malá Natálka jakožto člověk ale nezajímá nikoho, politiky ani reportéry, ve skutečnosti je jim všem ukradená a slouží jim jen jako maskot, kterého ždímají pro vlastní užitek a potěšení. Až z celé kauzy vyždímají maximum, tak si na malou Natálku už nikdo ani nevzpomene. Česká republika je neustále ze Západu kritizována za svůj přístup k Romům, tudíž trest pro žháře z Vítkova musel být extrémně tvrdý, aby Západ viděl, jak tady u nás s takovými výtržníky umíme zatočit. Všichni jsou dnes spokojení-média, politici, Západ i rodina malé Natálky. Žháři dostali mimořádné tresty. Ale jsou tyto jejich tresty spravedlivé ve srovnání s tresty, které dostávají brutální vraždící monstra?


V tomhle domě bydlí ta protivná a zlobivá holčička Natálka? Tak jo, kluci, jdeme jí zapálit!

23. října 2010 v 15:01
Zřejmě každého obyvatele České republiky překvapila výše trestu, který byl uložen čtyřem předtím netrestaným mladíkům, kteří podpálili dům ve Vítkově, ve kterém se načerno zdržovala Romská rodina odsouzeného recidivisty Kudrika. Čin čtyř neonacistů byl kvalifikován jako vražda ve stadiu pokusu dle § 140, odst. 3, písmeno c) zákona č. 40/2009 Sb., Trestní zákoník ve znění pozdějších předpisů.

Plánovali ale odsouzení pánové skutečně vraždu? Přišli ke squattu, ve kterém přebývali Kudrikovi, a řekli si: Tak konečně už víme, kde bydlí ta zlobivá malá Natálka, tak jí zapálíme!? Myslím, že tohle si ti výtečníci neřekli. Kdyby chtěli vraždit, mohli si na obyvatele domu počkat venku nebo za nimi mohli vlézt dovnitř do domu a jednoho po druhém je mohli vyvraždit a svůj trest si tím zasloužit. Oni ale jen zapálili dům, což je jasné poškození cizí věci a všichni čtyři obvinění měli být tím pádem odsouzeni podle § 228 výše uvedeného zákona. Navíc svým konáním pachatelé naplnili skutkovou podstatu trestného činu "Těžké ublížení na zdraví" - § 145 výše uvedeného zákona.

Všechny skutky, které pachatelé vědomě spáchali, jsou neomluvitelné, ale v žádném případě nešlo o pokus o vraždu a pokud odvolací soud výtržníkům nevyhoví, půjdou tito hoši do kriminálu za trestný čin, jehož skutkovou podstatu nenaplnili a byli tudíž za něj odsouzeni neprávem. Mediální a politický tlak je ale v tomto případě na soudce tak ohromný, že zřejmě nemohou soudit tak, jak by soudili, kdyby nešlo o tolik politicky a mediálně sledovanou kauzu.


Cikán dostal za vraždu své dcery 14,5 roku, čtyři Češi dostali za zapálení domu 22 let!

23. října 2010 v 11:23
Že je spravedlnost v Čechách nejen slepá, ale i mentálně retardovaná, to již každý ví, ale co je moc, to je moc! V úterý 19. října 2010 jsme měli možnost vidět v tisku droboučkou zprávičku o tom, že Cikán, který zavraždil svou dvouměsíční dcerku-něco jako další malou roztomilou Natálku-dostal za svůj ohavný čin pouhých směšných 14,5 roku vězení!

Ve středu 20. října 2010 přinesly noviny, televize, satelity, internet, rádia a další sdělovací prostředky bombastickou zprávu o tom, že čtyři výtečníci z kauzy Vítkov dostali mimořádné, řekněme až extrémní tresty 22 let odnětí svobody! Za co tyto tresty dostali? Za to, že hodili zápalné lahve na starý rozbořený dům, ve kterém nelegálně bydlela rodina několikrát soudně trestaného recidivisty, ukrývajícího se v tomto domě před zákonem. V domě však kromě recidivisty a značného množství kradené elektroniky, byla i malá Natálka, která utrpěla závažné popálení, na které však nezemřela. Tudíž 4 kluci-žháři jsou špatní a odsouzeníhodní, ale trest, který jim byl udělen, je přehnaně vysoký ve srovnání s trestem za VRAŽDU vlastního dítěte, který o den dříve dostal Cikán, takzvaný Róm, Milan Pohlodko. Pořád se v naší malé zemi vášnivě hovoří o rasismu, ale není právě toto rasismus? Zvýhodňování Rómského vraha a přehnané trestání Nerómských žhářů, kteří paradoxně pomohli napadené rodině ke slávě, bohatství a luxusu? Proto bojujme všichni společně proti rasismu!

Žháři z Vítkova paradoxně ZLEPŠILI kvalitu života popálené Natálky

23. října 2010 v 11:06
Ač to zní neuvěřitelně, je tomu skutečně tak. O odsouzených žhářích z Vítkova se píše mnohé, mimo jiné i to, že malé popálené Natálce zničili život, což ovšem není ani v nejmenším pravda. Malá popálená Natálka totiž své dětství před žhářským útokem trávila se svou rodinou v rozpadlém domě, nebo by se spíše hodilo označení ve squattu-nelegálně obsazeném starém vybydleném domě. Její otec byl v té době několikrát soudně stíhaný recidivista, vyhýbající se nastoupení trestu, ukrývající se před spravedlností. Ano, je to krutá pravda, otec té malé slavné Natálky byl zločinec, který vykrádal slušným lidem auta a domy. Ve Vítkovském squattu bylo nalezeno množství nakradených věcí. Bohužel o tomto faktu novináři veřejnost účelově neinformují, protože by to kazilo mediální obraz rodiny Kudrikovy.

Po Žhářském útoku ale došlo v Nátálčině životě k obratu k lepšímu. Její otec-kriminálník byl ihned po útoku veřejně omilostněn samotným prezidentem republiky a na popálenou rodinu se rozjela veřejná sbírka. Nyní je malá Natálka společně se svou matkou i svým otcem-kriminálníkem mediální hvězda první velikosti, celá rodina má luxusní bydlení a Natálka má tolik hraček, kolik nikdy neměla. To vše je ale zásluha čtyř kluků, kteří hodili na Vítkovský squatt zápalné láhve. Za to, že zlepšili kvalitu života nejen samotné Natálky, ale i celé její veliké rodiny, byli odsouzeni k mimořádným trestům.