Jedna doutnající Natálka a tisíce politických vězňů

21. května 2010 v 10:03
Věřím, že většina obyvatel České republiky je již naprosto zhnusena politickou kauzou "Natálka z kmene Mikešů", o které nás média informují minimálně sedmadvaceti články denně. Kdo je ta malá Natálka? Je to dcera 14-krát trestaného nepoučitelného recidivisty, který se v době žhářského útoku skrýval ve squatu před nastoupením do věznice. Squat je nemovistost, využívaná bez právního nároku k jejímu užívání, v tomto případě jde o ten legendární vypálený dům ve Vítkově. Aby toho nebylo málo, tak dědeček popálené Natálky je 12-krát trestaný recidivista a ve vypáleném domě bylo po požáru objeveno skladiště nakradených věcí, např. autorádií. Takže si to zrekapitulujme-na jedné straně je rodina nenapravitelných kriminálních živlů, zdržující se v neoprávněně obsazeném domě plném kradených věcí. Malá Natálka spí zanedbaná a skoro nahá pohozená někde na zemi pod oknem.

A na druhé straně je parta nikdy netrestaných nespokojených mladíků, kteří neútočí cíleně na malou Natálku, ale na dům velmi nebezpečných zločinců, kteří terorizují své okolí a náš stát si s nimi nedokáže poradit ani je napravit. Bohužel zásah zápalnou lahví dostane zanedbaná Natálka, což způsobí obrovskou vlnu emocí mezi hloupoučkými českými pseudohumanisty, kteří ihned volají po potrestání jakýchkoliv viníků tím nejtvrdším trestem. Případ se hodí i politikům, kteří ze sebe mohou v rámci předvolebního boje udělat v médiích velké bojovníky proti rasismu. Navíc se celá kauza dá použít proti čím dál oblíbenější Dělnické straně, i když tato strana nemá s útokem naprosto nic společného.

Proč radši politici a média nebojují společnými silami proti vrahům z řad komunistů, kteří sedí v Poslanecké sněmovně a vysmívají se někdejším politickým vězňům, kteří přežili komunistické koncentrační tábory? Protože těch pár politických vězňů, kteří dnes ještě žijí, nikoho nezajímá, není to zkrátka to správné politické téma. Jedna doutnající Natálka z rodiny kriminálníků je dnes důležitější než tisíce politických vězňů, kteří byli popraveni nebo týrání stále legálně vládnoucími komunisty.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Power to cover Power to cover | E-mail | 30. května 2010 v 15:41 | Reagovat

smutná pravda....

2 Moravák Moravák | 20. října 2010 v 22:28 | Reagovat

souhlasím...

3 Honza Honza | E-mail | 21. října 2010 v 9:29 | Reagovat

Jenmoze jestli nebyla taky ta malá holka zanedbávaná..bůch ví jak to vsecko bylo..

4 Milan Milan | E-mail | 27. června 2013 v 19:09 | Reagovat

Dobrý budu reagovat jasně a stručně jediné štěstí má ten zasraný cikán co ubližovla patrikovi kdybych byl jeho táta tka si ho najdu a zastřelím nemilosredně hledla bych ho celý život a to samé bych udělal s ním a to tak, že bych s edomluvil se známými svázal toho cikána naložil do auta zajel někam do elsa k potku a to samé by dělal co patrik do slipů a začla byhc ho mučit zastřelit to je moc rychlá smrt. hezky mučit tka 3 hodiny kopat atd.... :-P bohužel bude muset člověk vzít zákon do svých rukou.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama