Česká média pracují na politickou objednávku. A teď už je to jasné všem.

21. května 2010 v 14:00
Každý den nám mainsteamová média servírují ty nejmenší detaily z politického procesu se žháři z Vítkova. Masmédia přinášejí přepisy výpovědí obžalovaných i svědků tak, jak byly proneseny, minutu po minutě. Něco takového nemá v Českých dějinách obdoby. Pardon, má. V padesátých letech při procesu s JUDr. Horákovou. Jak je možné, že je kauza Vítkov pod takovým drobnohledem a na druhou stranu-jak je možné, že masmédia zamlčí jiný rasový útok, při kterém byli útočníci Romové?

Je to proto, že česká média pracují na politickou objednávku a tím se dnes konečně potvrdilo to, co Liquidator blog tvrdí už dlouhá léta. V Čechách stále vládne komunismus, tvrdá cenzura a nesvoboda. Cenzoři na začátku května úspěšně zametli pod koberec otřesný rasově motivovaný útok, při kterém Romové skoro zabili českého mladíka jen proto, že u sebe neměl žádné peníze, které by mu mohli ukrást. Informace o tomto hrůzném a opovrženíhodném činu se ale naštěstí šířily mezi českou veřejností tajně a díky internetu velmi účinně. Před sametovou revolucí stejným způsobem část národa tajně získávala objektivní informace při poslechu rádiového vysílání Hlasu Ameriky.

Nakonec se stalo něco naprosto nečekaného a nevídaného, česká média podlehla tlaku veřejnosti. Naše média už dál nemohla skrývat pravdu o tom strašlivém rasovém útoku, který se odehrál na samém začátku května 2010, a po třech týdnech vyšla s pravdou ven. Ovšem se značně pokřivenou pravdou doplněnou ubohými výroky typu-na událost pilně upozorňují neonacistické organizace a jejich weby. Alespoň se našel někdo, kdo na to zvěrstvo upozornil v době, kdy oficiální české sdělovací prostředky dělaly, že se nic nestalo. Snad konečně dnešním dnem dojde alespoň části české veřejnosti, jak hrubě s ní média, potažmo vládnoucí politici, manipulují.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Zach Zach | E-mail | Web | 16. listopadu 2011 v 11:09 | Reagovat

Díky za info, hledám informace, poněvadž co se v mládí naučíš, ve stáří jako když najdeš.:-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama