Květen 2010

Na konto popálené Natálky jste poslali milion korun. Kolik pošlete na konto zmláceného Patrika?

21. května 2010 v 14:38
Po žhářském útoku ve Vítkově se strhla nekontrolovatelná hysterie mezi českými pseudohumanisty, kteří na jednu stranu litovali malou popálenou Natálku a hned druhým dechem žádali trest smrti pro pachatele. Po útoku agresivních Romů na českého chlapce Patrika je ticho po pěšině. Žádná mediální kampaň se nekoná, kdo na ubohého Patrika upozorní, je ihned označen za rasistu a deportován do lágru. Charitativně založení Češi poslali na konto popálené Natálky k milionu korun. Na konto zbitého Patrika dorazilo necelých 20 tisíc korun. Rozdíl vidí snad naprosto každý. Nemá cenu se tady nějak rozepisovat o nějakém zvýhodňování, protože je to na první pohled jasné. Jasné a smutné.

Situace ihned využila vypočítavá romská organizace Romea, která do tisku nechala naservírovat zprávu, že rodině těžce zraněného chlapce bezplatně zajistí právníky. Je to jen plané gesto a snaha se zviditelnit. Viníci nebudou na rozdíl od kauzy Vítkov potrestáni, protože jsou příliš mladí a budou tak mít příležitost krást a mrzačit lidi dál. Tomuhle se říká rasismus naruby, spravedlnost po česku.

Česká média pracují na politickou objednávku. A teď už je to jasné všem.

21. května 2010 v 14:00
Každý den nám mainsteamová média servírují ty nejmenší detaily z politického procesu se žháři z Vítkova. Masmédia přinášejí přepisy výpovědí obžalovaných i svědků tak, jak byly proneseny, minutu po minutě. Něco takového nemá v Českých dějinách obdoby. Pardon, má. V padesátých letech při procesu s JUDr. Horákovou. Jak je možné, že je kauza Vítkov pod takovým drobnohledem a na druhou stranu-jak je možné, že masmédia zamlčí jiný rasový útok, při kterém byli útočníci Romové?

Je to proto, že česká média pracují na politickou objednávku a tím se dnes konečně potvrdilo to, co Liquidator blog tvrdí už dlouhá léta. V Čechách stále vládne komunismus, tvrdá cenzura a nesvoboda. Cenzoři na začátku května úspěšně zametli pod koberec otřesný rasově motivovaný útok, při kterém Romové skoro zabili českého mladíka jen proto, že u sebe neměl žádné peníze, které by mu mohli ukrást. Informace o tomto hrůzném a opovrženíhodném činu se ale naštěstí šířily mezi českou veřejností tajně a díky internetu velmi účinně. Před sametovou revolucí stejným způsobem část národa tajně získávala objektivní informace při poslechu rádiového vysílání Hlasu Ameriky.

Nakonec se stalo něco naprosto nečekaného a nevídaného, česká média podlehla tlaku veřejnosti. Naše média už dál nemohla skrývat pravdu o tom strašlivém rasovém útoku, který se odehrál na samém začátku května 2010, a po třech týdnech vyšla s pravdou ven. Ovšem se značně pokřivenou pravdou doplněnou ubohými výroky typu-na událost pilně upozorňují neonacistické organizace a jejich weby. Alespoň se našel někdo, kdo na to zvěrstvo upozornil v době, kdy oficiální české sdělovací prostředky dělaly, že se nic nestalo. Snad konečně dnešním dnem dojde alespoň části české veřejnosti, jak hrubě s ní média, potažmo vládnoucí politici, manipulují.

Volte DĚLNICKOU STRANU sociální spravedlnosti! Na protest. A taky proto, že je to zcela legální.

21. května 2010 v 11:17
Už je to víc než 20 let od toho slavného sametového převlékání kabátů, kdy se z komunistů stali během jedné noci jako mávnutím kouzelného proutku ti největší demokrati. Od té doby se však na české politické scéně téměř nic nezměnilo, staří komunističtí vrazi nám vládnou dál, někteří dokonce i v původní zabijácké straně, jiní se přejmenovali a do názvu svých nových stran si dali různé tvary slova "demokracie", aby byli hůř identifikovatelní. Tito bývalí tyrani a vrazi z komunistických koncentračních táborů, které jsou na rozdíl od těch nacistických zcela zapomenuty, se navíc snaží likvidovat svou politickou opozici. Toto postihlo například Dělnickou stranu-první stranu v Čechách, která byla zakázána za chování svých příznivců.

Komunisté vraždili, zakázáni nebyli, členové ODS a ČSSD rozkradli co mohli a společnými silami přivedli náš stát na pokraj bankrotu, zakázáni nebyli. Kam se v Čechách poděla demokracie a byla tu vůbec někdy nějaká? Těžko říct, jisté ale je, že za vlády současných politických stran začal ve velkém vzkvétat obrácený rasismus a zvýhodňování nepřizpůsobivých občanů na úkor slušné přizpůsobivé většiny. Proto je nyní nutné, aby každý, kdo má nohy, šel k volbám a volil jakoukoliv jinou stranu, jen ne strany, které nyní vládnou. Jako solidní alternativa nejen pro mladé občany je zde Dělnická strana sociální spravedlnosti (DSSS), která tolik nahání hrůzu vládnoucím komunistům a neokomunistům. Volit DSSS je zároveň i jistá forma protestu proti současnému stavu. A nejlepší na tom je, že je to legální! DSSS se navíc ve svém volebním programu veřejně distancuje od jakýchkoliv zavrženíhodných ideologií včetně komunismu nebo nacismu. Nevěřte proto českým médiím, která pracují na politickou objednávku, DSSS skutečně není extrémistická strana;-) Více se dočtete zde: http://www.dsss.cz/programova-listina

Dva Romové skoro zabili českého chlapce. Co na to média? NEZÁJEM!

21. května 2010 v 10:32
Tak co, milí bojovníci proti rasismu, jestlipak víte o otřesném rasově motivovaném útoku ze začátku tohoto měsíce? Myslím, že víte hovno. Z kraje měsíce května 2010 došlo v obci Bohosudov poblíž Teplic k brutálnímu napadení 13-tiletého českého chlapce dvěma výrostky z Romské komunity. Agresivní Romové přepadli toho nebohého českého chlapce a chtěli po něm jeho peníze. Mladý Čech však u sebe žádné neměl, což byl pro Romy důvod k tomu, aby chlapce skoro zabili. Začali ho surově mlátit a kopat. Zde se nabízí srovnání s kauzou popálené Natálky z kmene Mikešů-v jejím případě nešlo útočníkům o to někoho úmyslně zranit nebo zabít, chtěli jen vystrašit známé kriminální živly. Kdežto v případě napadeného českého mladíka měli útočníci jasný záměr-okrást chlapce, případně ho zabít, což se jim naštěstí nepovedlo.


Romští agresoří kopali a mlátili do českého mladíka, který se provinil tím, že u sebe neměl žádné peníze, o kterého by ho mohli okrást. Při jejich zběsilém řádění způsobili napadenému Čechovi pneumotorax a natrhli mu slezinu. Polomrtvý mladík se z posledních sil doplazil jako zvíře na blízké nádraží, kde mu spoluobčané přivolali pomoc. Po třech dnech na jednotce intenzivní péče svůj boj o život mladík naštěstí vyhrál. Romští útočníci nebudou potrestáni-jednak jsou mladí a také by to byl rasismus. A teď se vás, milí bojovníci proti rasismu, ještě jednou zeptám-jak je možné, že jste o tomhle případu vůbec neslyšeli? Odpověď je jednoduchá-politikům ani médiím se to nehodí do krámu. Není dobré ukazovat v televizi to, že politici naprosto nezvládají ukočírovat takzvaně nepřizpůsobivé občany v problémových lokalitách republiky. V České republice by měly začít platit zákony pro všechny občany stejně bez rozdílu, proto je potřeba vyměnit politiky.

Jedna doutnající Natálka a tisíce politických vězňů

21. května 2010 v 10:03
Věřím, že většina obyvatel České republiky je již naprosto zhnusena politickou kauzou "Natálka z kmene Mikešů", o které nás média informují minimálně sedmadvaceti články denně. Kdo je ta malá Natálka? Je to dcera 14-krát trestaného nepoučitelného recidivisty, který se v době žhářského útoku skrýval ve squatu před nastoupením do věznice. Squat je nemovistost, využívaná bez právního nároku k jejímu užívání, v tomto případě jde o ten legendární vypálený dům ve Vítkově. Aby toho nebylo málo, tak dědeček popálené Natálky je 12-krát trestaný recidivista a ve vypáleném domě bylo po požáru objeveno skladiště nakradených věcí, např. autorádií. Takže si to zrekapitulujme-na jedné straně je rodina nenapravitelných kriminálních živlů, zdržující se v neoprávněně obsazeném domě plném kradených věcí. Malá Natálka spí zanedbaná a skoro nahá pohozená někde na zemi pod oknem.

A na druhé straně je parta nikdy netrestaných nespokojených mladíků, kteří neútočí cíleně na malou Natálku, ale na dům velmi nebezpečných zločinců, kteří terorizují své okolí a náš stát si s nimi nedokáže poradit ani je napravit. Bohužel zásah zápalnou lahví dostane zanedbaná Natálka, což způsobí obrovskou vlnu emocí mezi hloupoučkými českými pseudohumanisty, kteří ihned volají po potrestání jakýchkoliv viníků tím nejtvrdším trestem. Případ se hodí i politikům, kteří ze sebe mohou v rámci předvolebního boje udělat v médiích velké bojovníky proti rasismu. Navíc se celá kauza dá použít proti čím dál oblíbenější Dělnické straně, i když tato strana nemá s útokem naprosto nic společného.

Proč radši politici a média nebojují společnými silami proti vrahům z řad komunistů, kteří sedí v Poslanecké sněmovně a vysmívají se někdejším politickým vězňům, kteří přežili komunistické koncentrační tábory? Protože těch pár politických vězňů, kteří dnes ještě žijí, nikoho nezajímá, není to zkrátka to správné politické téma. Jedna doutnající Natálka z rodiny kriminálníků je dnes důležitější než tisíce politických vězňů, kteří byli popraveni nebo týrání stále legálně vládnoucími komunisty.