Největší politický monstr-proces od dob JUDr. Milady Horákové

13. ledna 2010 v 12:28
V současné době jsme všichni svědky obřího politického monstr-procesu, který se navždy nesmazatelně zapíše do dějin naší malé středoevropské země. Podobně jako kdysi JUDr. Milada Horákové obhajovala svou opoziční Národně socialistickou stranu, obhajuje v těchto dnech Tomáš Vandas svou opoziční Dělnickou stranu. Jak dopadla JUDr. Horáková všichni víme. Moc státního aparátu je neomezená. Jak dopadne Vandas se snad dozvíme už na konci tohoto týdne; pravděpodobně však bude celá kauza odročena.

Jedno je však jisté již dnes-neuvěřitelné a nemyslitelné se stalo opět skutečným. Všemocný státní aparát, tvořený vládnoucími stranami, začíná opět likvidovat svou dosud legální opozici, která zvolna nachází podporu u čím dál větší skupiny občanů. Do politického boje se pustila i česká masmédia, která vždy věrně slouží právě té straně, která je u moci. Dělnická strana je v našich médiích prezentovaná jako ztělesnění zla, jako strana tvořená neonacisty. Podle zástupce vlády a několikanásobného právníka roku v jedné osobě, Tomáše Sokola, je členem Dělnické strany alespoň jeden bývalý neonacista, což je prý jasný důkaz toho, že je celá strana nacistická.

Podle stejné logiky však můžeme odsoudit snad všechny české politické strany, vždyť například v čele ČSSD stojí muž, který se paktuje s mafií kolem rodiny pana Kočky, tudíž je celá strana mafiánská. V čele ODS stojí muž, který pro změnu jezdí na dovolenou s lobbisty a tuneláři, kteří kradou státní peníze, to znamená peníze nás všech. Takže ODS je pro změnu stranou zlodějů a tunelářů. Komunistický poslanec Vondruška byl před rokem 1989 bachařem, který mučil oponenty zločineckého komunistického režimu. Proto prosím JUDr. Tomáše Sokola, aby podal návrh na zákaz ODS, ČSSD a KSČM, protože tyto strany jsou společensky daleko nebezpečnější než malá Dělnická strana.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Domča Domča | 13. ledna 2010 v 12:34 | Reagovat

Ahoj..máš krásný blog..potřdebuju od tebe pomoci..dala by si mi tady prosím 5 hlasů?děkuji..moc mi to pomůže… http://www.karaoketexty.cz/soutezni-text/mamika-mam-narozeniny-pta-2980

2 Chacha Chacha | 25. ledna 2010 v 21:52 | Reagovat

[1]: Chachaaa. Tak tenhle stupidní komentář naprosto sedí na tenhle ještě stupidnější blog :) Mezi blogem pubertální slečny a tímto nevidím rozdíl :)

3 sfasf sfasf | E-mail | 30. května 2010 v 15:45 | Reagovat

stejně jako nevidíme my rozdíl mezi tvým mozkem a chráničem na koule

4 LuCinKa LuCinKa | 9. října 2010 v 17:59 | Reagovat

[2]: Tak to nečti a jdi pryč. Nebo pokud to čteš, drž aspoň hubu když s tím nesouhlasíš.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama