Leden 2010

Největší politický monstr-proces od dob JUDr. Milady Horákové

13. ledna 2010 v 12:28
V současné době jsme všichni svědky obřího politického monstr-procesu, který se navždy nesmazatelně zapíše do dějin naší malé středoevropské země. Podobně jako kdysi JUDr. Milada Horákové obhajovala svou opoziční Národně socialistickou stranu, obhajuje v těchto dnech Tomáš Vandas svou opoziční Dělnickou stranu. Jak dopadla JUDr. Horáková všichni víme. Moc státního aparátu je neomezená. Jak dopadne Vandas se snad dozvíme už na konci tohoto týdne; pravděpodobně však bude celá kauza odročena.

Jedno je však jisté již dnes-neuvěřitelné a nemyslitelné se stalo opět skutečným. Všemocný státní aparát, tvořený vládnoucími stranami, začíná opět likvidovat svou dosud legální opozici, která zvolna nachází podporu u čím dál větší skupiny občanů. Do politického boje se pustila i česká masmédia, která vždy věrně slouží právě té straně, která je u moci. Dělnická strana je v našich médiích prezentovaná jako ztělesnění zla, jako strana tvořená neonacisty. Podle zástupce vlády a několikanásobného právníka roku v jedné osobě, Tomáše Sokola, je členem Dělnické strany alespoň jeden bývalý neonacista, což je prý jasný důkaz toho, že je celá strana nacistická.

Podle stejné logiky však můžeme odsoudit snad všechny české politické strany, vždyť například v čele ČSSD stojí muž, který se paktuje s mafií kolem rodiny pana Kočky, tudíž je celá strana mafiánská. V čele ODS stojí muž, který pro změnu jezdí na dovolenou s lobbisty a tuneláři, kteří kradou státní peníze, to znamená peníze nás všech. Takže ODS je pro změnu stranou zlodějů a tunelářů. Komunistický poslanec Vondruška byl před rokem 1989 bachařem, který mučil oponenty zločineckého komunistického režimu. Proto prosím JUDr. Tomáše Sokola, aby podal návrh na zákaz ODS, ČSSD a KSČM, protože tyto strany jsou společensky daleko nebezpečnější než malá Dělnická strana.

Deník MF DNES zaměstnává neonacisty!!!

13. ledna 2010 v 11:54
Novinové nebo internetové články o novém třídním nepříteli naší neokomunistické lidově-demokratické republiky, o tzv. neonacistech, jsou mezi čtenáři velmi populární. Obrovským překvapením pro mnohé čtenáře však jistě bude fakt, že hlavním autorem těchto článků v deníku MF DNES nebo v jeho internetové podobě iDNES.cz, je bývalý hajlující nácek, Pavel Eichler, který se pod své články někdy podepisuje pouze zkratkou "pei". Fotografii tohoto hajlujícího ex-nacisty si můžete prohlédnout vedle tohoto článku. Hajlující Pavel Eichler je zaměstnán v MF DNES jakožto externí redaktor.

Od dob vzniku fotografie, umístěné vedle tohoto článku, udělal Pavel Eichler obrat o 180°. Nechal si narůst delší vlasy, bývá často vídán ve společnosti levicových extrémistů, je fanouškem taneční scény, pro kterou je tolik typické užívání lehkých drog. Pavel Eichler byl jedním ze zatčených squatterů, kteří neoprávněně obsadili dům na rohu Apolinářské ulice a ulice Na Slupi v Praze 2. V době, kdy dostane řidič tramvaje padáka jen za to, že si na palubnmí desku odloží šálu s nápisem "Dělnická strana" je pro mě absolutně nepochopitelné, že si MF DNES ve svých řadách vydržuje hajlujícího ex-nácka. To nedovedu pochopit!

Bohužel situace je podobná i v případě jiných českých médií. Jistě jste si v televizním zpravodajství všimli takzvaných expertů na extremismus, kteří mají všichni společné to, že se specializují pouze na extrémismus pravicový, což nahrává spekulacím, že jsou sami příznivci ultralevice. Jde například o Ondřeje Cakla, Miroslava Mareše nebo Michala Mazela. Nejsměšnější ale pro většinu inteligentních lidí musejí být televizní rošády dlouholetého vůdce levicových extrémistů, Ondřeje Slačálka, za jehož jménem bývá v televizi napsáno strohé: politolog. Je opravdu nepochopitelné, že se naše masmédia špiní s takto všeobecně známými levicovými extrémisty.