Veřejná bezpečnost zatkla členy White Justice. Nyní je na řadě Antifa

11. listopadu 2009 v 10:50
Veřejná bezpečnost (VB) za pomoci Sboru národní bezpečnosti (SNB) uspořádala zátah na neonacistickou teroristickou buňku, zvanou White Justice. Zatčeno bylo nepřeberné množství výrostků, uličníků a jiných vyvedáků. Prý plánovali únosy politiků a chtěli vyhodit do povětří všechno, co jen do povětří vyhodit lze. Chtěli? Opravdu?

Byli zatčeni na základě důkazů pořízených z internetové diskuze na jejich stránkách, kde si povídali o tom, že by bylo super vyhodit něco do povětří nebo někoho unést. Pokud zrovna neseděli u svých kompjůtrů, běhali po lese s airsoftovými zbraněmi a hráli si na vojáky pod vedením skutečného vojáka. Co z toho plyne? Airsofťáci, dávejte si bacha, můžete být kdykoliv obviněni z neonacismu a vaše hry na válku v lesích můžou být kdykoliv označeny za výcvik k teroristickým útokům.

Zatčeným neonacistům je také vytýkáno, že si zřídili seznam svých nepřátel, který nazvali Redwatch (v překladu něco jako "monitoring levičáků") a umístili ho na internet. Stejný registr svých ideových nepřátel však vede i ultralevicová extrémistická mládežnická organizace Antifa, hojně financovaná a podporovaná oficiálními českými médii. Dříve byl registr volně přístupný na webových stránkách http://antifa.cz/monit.php , nyní je ze stránek stažen a zůstaly zde jen fotografie údajných neonacistů. Kdo ze členů Antifa registr ideových nepřátel spravuje, je ve hvězdách, ale věřím, že Veřejná bezpečnost pachatele najde a brzo se v tisku objeví informace o zatýkání ultralevicových extrémistů, kteří chtějí svrhnout rádoby-demokratický režim a nastolit anarchii.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Asgard Asgard | 18. listopadu 2009 v 1:58 | Reagovat

White Justice...forever...fandime vam vsichni...cigose,negri,rusaky,ukrajince...veskere imigranty a podobnou pakaz+odporny zidy vyhodit a zlikvidovat z tehle male republiky....

2 survival terrorist survival terrorist | 10. května 2012 v 18:20 | Reagovat

normální dementi,mají malí pindíky tak si to vynahrazujou takhle. nemají ani páru co to je skutečný odboj. nechápu jak je někdo může srovnávat s RAF. plácat hovna za kompem umí každej, a hrát si na vojáky v lese taky...gnwp

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama