Rozvratné imperialistické živly za komunismu, pravicoví extrémisté dnes

15. srpna 2009 v 21:54
Není žádným tajemstvím, že média vždy slouží režimu. Režimu, který právě panuje. To znamená, že pokud panuje komunismus, jsou všechna média (noviny, televize, internet, ...) pro-komunistická, pokud panuje nacismus, jsou všechna média pro-nacistická. Média mají za úkol strašit lidi a tím je držet na uzdě. Je v zájmu každého režimu, aby lidé v tichosti pracovali a pravidelně odváděli daně, ze kterých režim funguje. V minulosti nás média strašila ukrutnými západními imperialistickými živly, které chtějí rozvrátit naši lidově-demokratickou republiku. Samozřejmě, že žádná hrozba nebyla na obzoru. Šlo jen o to, štvát lid proti všemu západnímu a tudíž špatnému.

Dnes žijeme v režimu neokomunistickém. Vládnou nám ti samí lidé jako za starého komunismu, jen si dnes říkají "demokraté". O skutečné demokracii si ale Česká republika může jen nechat zdát. A i dnes mají za úkol všechna pro-režimní média strašit lidi proto, aby byli poslušní a řádně a pravidelně platili daně, ze kterých dnešní zločinecký režim funguje. Strašit lidi západními imperialisty by bylo neúčinné a směšné, proto si režim vymyslel nového strašáka. Pravicového extrémistu. A proto-lidi, bojte se!!! Všude na vás číhají krvelační pravicoví extrémisté, kteří chtějí rozvrátit naši lidově-demokratickou republiku!!!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 morgarath morgarath | 23. srpna 2009 v 19:07 | Reagovat

pravda,pravda,bohuzel...

2 pepa pepa | 21. října 2009 v 17:31 | Reagovat

skinheadi jenom mlati bezbrane a slapsi,nedovno sem slysel od bratra jak zmlatili jeho 14tiletou kamosku 4 skinehaedi protoze se bavila z dredarem

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama