Srpen 2009

Otřesné: Zpěvačka PINK se přiznala ke žhářskému útoku ve Vítkově prostřednictvím písně FUNHOUSE

21. srpna 2009 v 7:42
Tak tohle tady ještě nebylo a bude to pravděpodobně ještě větší skandál než odsouzení producenta The Ramones, Phila Spectora, za zavraždění jeho manželky. Třicetiletá zpěvačka Pink se totiž prostřednictvím své písně Funhouse přiznala ke spáchání otřesného případu žhářství ve Vítkově! Spekuluje se o tom, že jí k tomu dohnala vychytralá taktika českých policistů, kteří záměrně vypustili do éteru, že již zatkli pachatele tohoto strašného činu. Policisté nemohli dlouho chytit onoho skutečného žháře, proto sáhli ke staré osvědčené taktice a čekali, že se skutečný žhář přizná sám, aby jeho slávu nemohli sklízet jiní. A opravdu se tak stalo.

Pink, která se nedávno přiznala k tomu, že je na holky, se nyní přiznala i k tomu, že zapálila Strakatošovic barák ve Vítkově, široko daleko známý jako Funhouse (Srandadům). Podívejme se na refrén písně Funhouse: This used to be a Funhouse, But now it's full of evil clowns, It's time to start the countdown, I'm gonna burn it down, down, down, I'm gonna burn it down. Nyní si představte vykutálenou zpěvačku, kterak stojí v noci se zápalkami v ruce před domem vítkovských Rómů a zpívá si v překladu tento refrén: Tohle byl srandadům, ale teď je plný zlých klaunů, je na čase začít odpočet, jdu ho spálit, spálit, spálit, spálím ho!

Ufff, tak z toho je špatně nejen mně, ale patrně i samotným kriminalistům, kteří tento případ vyšetřují a na které nyní čeká povýšení za odhalení opiercingovaných bradavek zpěvačky Pink (viz. foto). Ano, zpěvačka Pink je odhalena a v nejbližší době bude i potrestána. Potrestána samotným Nejvyšším, jeho velkolepou existencí, ministrem vnitra Pecinou, který se sám nabídl zlobivé holčičce Pink naplácat svou mohutnou rukou zákona na její holou prdélku. A píseň Funhouse (Srandadům) se ode dneška ocitá na seznamu zakázaných písní vedle Krylovy Karavany vraků, pojednávající o provozu na dálnici D1.

Česká média se snaží rozpoutat rasovou válku

19. srpna 2009 v 9:11
Stalo se přesně to, co se dalo již předem očekávat. Česká policie nedokázala odhalit skutečného pachatele žhářského útoku na dům vítkovských Rómů, proto byli zatčeni alespoň náhradní nevinní chlapci českého původu s nevelkým vzděláním. Dle našich informací, pocházejících přímo od člena elitního policejního vyšetřovacího týmu, byla doznání od zatčených mladíků vynucena fyzickým mučením a hrozbou zatýkání jejich příbuzných. Při mučení byly prý použity i slavné "Grebeníčkovy boty", do kterých je zaveden elektrický proud a které byly tak hojně využívány komunistickými vyšetřovateli a dozorci.

"Při použití Grebeníčkových bot se přizná naprosto každý a to úplně ke všemu, i k tomu, co nikdy neudělal. Je to ohromná bolest, člověku lezou oči z důlků, teče mu krev z uší i nosu, proto se radši přizná, aby ukončil to utrpení", uvedl elitní policista. Všichni obyvatelé Bruntálu, kteří zatčené mladíky znají, se o nich vyjadřují jako o hodných, slušných a bezproblémových lidech. Obvinění mladíci zatím nebyli odsouzeni, česká média však již zveřejnila jejich jména a adresy s jediným cílem-vyprovokovat všechny české i zahraniční Rómy k pomstě. Jak známo, Rómové jsou velmi emocionálně založení tvorové, proto se předpokládá, že vyvraždí rodiny všech zadržených a česká média budou mít tím pádem o čem psát. Dnešním dnem začala v Čechách díky našim médiím rasová válka.

Popálenému Čechovi by se nikdy nedostalo takové péče jako popálené Ementálce z Vítkova

17. srpna 2009 v 17:01
Každého řádného plátce zdravotního pojištění, kterým mimochodem dle našich informací není nikdo z podpálených vítkovských Rómů, jistě zarazila zpráva o tom, jak nadstandardně je pečováno o malou sežehnutou Rómku z Vítkova. Péče o ní stála zatím něco kolem 5-ti milionů korun, byla jí transplantována umělá kůže a dle sdělení lékařů popáleninového centra ostravské fakultní nemocnice byly tímto způsobem léčeny zatím jen čtyři děti, shodou podivných náhod všechny rómského původu.

"Nemůžeme si dovolit léčit takto drahou metodou české děti právě z důvodů finanční nákladnosti dané metody. A zároveň si nemůžeme dovolit, aby v naší nemocnici zemřel Róm, byli bychom ihned odsouzeni za rasismus", uvádějí ostravští lékaři. "Mrtvý Čech nikoho nezajímá, je to jako když v rybníku lekne ryba. Mrtvý Róm ale plní titulní strany novin jako třeba ten falešný Rómský princ z Rumunska", doplňují specialisté na léčbu popálenin.

Stav popálené Ementálky se každým dnem zlepšuje, dívenka už komunikuje očima, prý se dokonce naučila mrkat morseovku. Čeká ji však ještě dlouhá a drahá léčba, kterou solidárně zaplatí všichni pojištěnci Revírní bratrské pokladny. Popálené české děti ale skutečně nikoho nezajímají, protože jsou zkrátka příliš české a tudíž obyčejné. Nevyvolává právě takovýto dvojí přístup k Rómům a Čechům pocity rasismu v České společnosti? Ministerstvo vnitra a Česká policie by se do budoucna měli zaměřit více na prevenci rasismu než na pouhou násilnou represi, která nikdy nic nevyřeší. Jako první krok k prevenci by mělo být velmi výrazné snížení sociálních dávek pro chronicky nezaměstnané jedince, tvrdý postup proti neplatičům nájemného a ještě tvrdší postup proti kapsářům a vykradačům aut a domů. Potom by určitě ubylo rasistických nálad v řadách slušných pracujících Čechů.

Žháře z Vítkova čeká exemplární trest smrti

17. srpna 2009 v 16:39
Česká policie dopadla žháře, kteří zapálili honosné sídlo neplatičů Strakatošových ve Vítkově. Podle levicově smýšlejících odborníků na pravicový extrémismus a podle rómských aktivistů, kteří neumějí číst ani mluvit česky, se prý zcela jistě jedná o členy Dělnické strany. Ministr vnitra Pecina, sympatizant Komunistické strany Čech a Moravy, se proto na základě domněnek mentálně vyšinutých aktivistů rozhodl dopadené podezřelé exemplárně potrestat trestem nejvyšším, čímž se stylizoval do role Boha, kterým bezesporu je.

Exemplární trest má za úkol odradit všechny občany České republiky od toho, aby volili jakoukoliv pravicovou stranu, neboť dle Peciny je jediná správná strana ta Komunistická. Vítkovští žháři byli Českou policií označeni jako pravicoví extrémisté, protože u nich byly při domovních prohlídkách nalezeny německo-české a česko-německé slovníky, což je prý jasný důkaz pravicového extrémismu, radikalismu a neonacismu. Všichni čtyři dopadení budou proto veřejně popraveni v pražské Sazka Aréně, jejich těla budou dle středověké tradice rozčtvrcena a pro výstrahu vyvěšena na všech příjezdových komunikacích do Bruntálu a Ostravy, neboť tato města jsou opravdovými baštami neonacistů. Poprava obviněných bude vykonána v pražské Sazka Aréně proto, aby se na vstupném vydělal pořádný balík pro nezaměstnatelné Rómy z Vítkova, živící se doposud drobnými krádežemi. Škoda jen, že naše slavné ministerstvo vnitra nepostupuje stejně tvrdě proti všem kapsářům, vykradačům aut a domů a proti všem lidem, kteří zneužívají sociální dávky, jistě by potom ubylo i těch takzvaných pravicových extrémistů.

Noviny plné Cikánů

15. srpna 2009 v 22:15
Něco se děje-toho si už musel všimnout úplně každý. Naše média jsou denně plná Rómů (dříve se pro ně používal pojem Cikáni-minimálně od dob rasisty Karla IV.). Média však neinformují o Rómech, kteří vykrádají auta gadžů, ani otěch, kteří kradou měděné kabely od železničních přejezdů, dokonce ani o těch z Ústí nad Labem, kteří tam denně okrádají a mlátí nerómské děti a stařenky, což by se dalo chápat jako trestný čin s rasistickým podtextem. Ne! Naše média informují o Rómech, kteří jsou v roli obětí nás, gadžů. My všichni jim ubližujeme a jsme na ně zlí, přitom oni jsou tak strašně hodní. Sice s námi žijí už několik století, ale chovají se po celou tu dobu stejně bezohledně k národu, na jehož území jsou hosty.

A tak si koupíme noviny a z titulní strany na nás zírá zuhelnatělá cikánská holčička Ementálka z Vítkova, která pro objektiv reportéra nahodila ten nejútrpnější výraz. Vždyť takový útrpný výraz malé připečené holčičky musí obměkčit každého gadžu, dokonce i toho největšího tvrďáka, který neuronil ani jednu slzu při filmu Titanic. Fotka malé Ementálky se v novinách vyjímá daleko lépe než fotka jejího otce, několikanásobného recidivisty, který se vyhýbal nástupu trestu a poté byl radši omilostněn naším sebestředným prezidentem. Listujeme novinami a po pár stránkách je to tu zas-ufňukaní Cikáni pohřbívají svého prince, který ve skutečnosti není žádným princem. Cikáni si historku o princovi vymysleli, aby oblbli dementní Čechy. A věřím, že se jim to skvěle povedlo a mnoho hloupých Čechů je na jejich straně, přestože mají na hlavě máslo. Do budoucna pro nás Evropská unie chystá novou strategii integrace sociálně nepřizpůsobivých. Budou jich plné noviny-všechny zprávy budou jen o nich, o tom, jací to jsou chudáčkové a ubožáčkové. Jediné oko hloupých Čechů nezůstane suché a všichni budou houfně posílat peníze těm utiskovaným Rómům, kteří na našem území žijí minimálně 600 let, ale za tu dobu se vůbec nezměnili.

Rozvratné imperialistické živly za komunismu, pravicoví extrémisté dnes

15. srpna 2009 v 21:54
Není žádným tajemstvím, že média vždy slouží režimu. Režimu, který právě panuje. To znamená, že pokud panuje komunismus, jsou všechna média (noviny, televize, internet, ...) pro-komunistická, pokud panuje nacismus, jsou všechna média pro-nacistická. Média mají za úkol strašit lidi a tím je držet na uzdě. Je v zájmu každého režimu, aby lidé v tichosti pracovali a pravidelně odváděli daně, ze kterých režim funguje. V minulosti nás média strašila ukrutnými západními imperialistickými živly, které chtějí rozvrátit naši lidově-demokratickou republiku. Samozřejmě, že žádná hrozba nebyla na obzoru. Šlo jen o to, štvát lid proti všemu západnímu a tudíž špatnému.

Dnes žijeme v režimu neokomunistickém. Vládnou nám ti samí lidé jako za starého komunismu, jen si dnes říkají "demokraté". O skutečné demokracii si ale Česká republika může jen nechat zdát. A i dnes mají za úkol všechna pro-režimní média strašit lidi proto, aby byli poslušní a řádně a pravidelně platili daně, ze kterých dnešní zločinecký režim funguje. Strašit lidi západními imperialisty by bylo neúčinné a směšné, proto si režim vymyslel nového strašáka. Pravicového extrémistu. A proto-lidi, bojte se!!! Všude na vás číhají krvelační pravicoví extrémisté, kteří chtějí rozvrátit naši lidově-demokratickou republiku!!!

Adolf Hitler zbožňoval Michaela Jacksona

15. srpna 2009 v 21:33
Jak již všichni víme, Adolf Hitler žije na Slovensku ve městě Zvolen v místní části Biely Potok (více info ZDE). A také všichni víme, že natáhnul bačkory strašák malých dětí a nejuznávanější pedofil světa, Michael Jackson. Jaká je spojitost mezi těmito známými a kontroverzními muži světových dějin? Oba si byli vzájemně sympatičtí. Hitler vždy poslouchal klasickou hudbu a právě tu produkoval Michael Jackson. Jackson zase v Hitlerovi viděl svůj vzor, něco jako svého tatínka. Chtěl se za ním do Zvolena vypravit a zazpívat mu na jeho narozeninové oslavě nějakou pěknou písničku. Bohužel si však dovolil příliš-zemřel ještě před svým vystoupením, což samozřejmě führera pořádně vytočilo. Hitlerův vztek a celý proslov k Jacksonově smrti naleznete na přiloženém videu s českými titulky (Hitler, přestože žije na Slovensku dobrých 60 let, stále upřednostňuje svou mateřštinu, obzvlášť v emočně vypjatých situacích).

Za jednoho Róma jednu Dacii aneb Češi jsou zas za blbečky

4. srpna 2009 v 13:38
Celá Česká republika už týden sleduje, jak mocní a bohatí olašští Rómové z Rumunska v čele s jejich králem kempují v Praze a v přilehlých vesnicích. Zákazy vjezdu pro ně neplatí, zákony České republiky pro ně neplatí, nemusejí mít peníze, protože český stát jim vše zaplatí. No, ve skutečnosti to zaplatíme my, daňoví poplatníci, protože my jsme stát. Ale co-děláme to přece rádi, jsme velmi charitativně založený národ. My makáme a Rómové si užívají bezstarostného života z našich peněz. A občas nám taky vykradou naše gadžovská auta, která ani v nejmenším nedosahují kvalit nejnovějších romských Mercedesů, Audi nebo BMW.

Olaši z Rumunska se usadili v Praze kvůli jejich přitopenému olašskému princi, který strávil týden v nemocnici než zemřel. Přestože to byl princ, neplatil si zdravotní pojištění, a tak nás, české daňové poplatníky, vyjde jeho pobyt v nemocnici na necelý milion korun. My to však rádi a tiše zaplatíme. Složíme se na toho mocného prince. Jsme tak vychovaní. Mlčet, sklopit hlavu a být pokorní. Po Pákistáncích jsme my, Češi, snad nejposlušnějším národem, co existuje.

Olašský princ je mrtev. Jeho tělo by bylo možné pohřbít v Čechách za rozumnou cenu. To se ale nelíbí samotnému Olašskému králi, který chce tělo mrtvého prince převézt do Rumunska. Převoz bude stát asi 100 000 korun, které samotný velkolepý Romský král se svou družinou v luxusních limuzínách údajně nemají. Stačilo by prodat jedno BMW a peníze by byly na světě. Naštěstí jsme tady ale my, Češi! My se na Rómskou královskou rodinu složíme a převoz těla prince rádi zaplatíme. A Cikáni se nám zas budou smát, jak jsme blbí. Vždyť nám denně vykrádají auta a my jim za to ještě platíme. Proslýchá se však, že ještě letos uzavře naše republika s Rumunskem dohodu o repatriaci rumunských občanů Rómského původu. Za každého Róma, kterého do Rumunska pošle jakýkoliv občan ČR, bude odesílateli obratem z Rumunska zdarma zaslána Dacia Sandero! A to je přeci báječné!