Aktuality o zapálených Rómech z Vítkova

7. července 2009 v 12:09
V dubnu 2009 lehnul popelem dům rodiny Strakatošů z Vítkova a jejich dceru Ementálku se hasičům skoro nepodařilo uhasit jak byla rozpálená. Policie tehdy veřejně hlásala, že viník bude dopaden během května. Je tady červenec a policie stále tápe. Média měla jasno už v den, kdy o údajném žhářském útoku na Strakatoše informovala. Prý za činem stojí extrémisté, rasisté a taky pyromani z Ku-Klux-Klanu, který má v Čechách asi 3 milióny členů.

Starý fotr Strakatoš, odsouzený recidivista, byl po dohoření domu prezidentem Klausem ze zcela neznámých důvodů omilostněn a média začala informovat veřejnost o tom, že celá rómská rodinka byla naoprosto bezproblémová. Obyvatelé Vítkova mají ale na celou věc jiný názor. Podle jejich vyprávění je prý starý Strakatoš v okolí známá firma a navíc byl již v minulosti několikrát soudně trestaný. Několikrát soudně trestaný recidivista je tedy podle českých médií slušný člověk a zaslouží si prezidentskou milost. Přátelé, tak v jaké zemi to žijeme? Recidivisté jsou prezidentem chráněni a slušní lidé jsou zavíráni do vězení. Něco tady v Čechách očividně není v pořádku.

Hasiči, zasahující při požáru ve Vítkově, našli v troskách domu zbytky kanystrů s benzínem, několik autorádií a množství počítačů a jiné elektroniky. Romové z Vítkova zřejmě nebyli takoví svatoušci jak o nich básní naše prolhaná média. Zřejmě vysávali benzín z nádrží aut gadžů, kradli jim autorádia a vykrádali jim domy. Nakradený benzín se vítkovským Rómům zřejmě stal osudným a celá ta pohádka o žhářském útoku je jen výtvor médií. Viník, žhář který vlastně ve skutečnosti vůbec neexistuje, nebude dopaden a celý případ vyšumí do ztracena. Strakatošové dostanou nový dům z peněz, vybraných od hloupých emocionálně založených gadžů a omilostněný recidivista bude moct zase beztrestně krást benzín, autorádia a další elektroniku.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Hombre Hombre | 31. července 2009 v 9:54 | Reagovat

Grrr, mam vztek.

2 morgarath morgarath | 24. srpna 2009 v 0:46 | Reagovat

jo to ja taky. zasrani negri. nejlepsi je, jak se potrebuju vyspat do skoly bo vstavam v pet a ty kurvy si tam venku udelaj mejdan.kraval, krik, rev, ,,zpev"...a policajti uz to prestali resit...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama