Krvavá strana Čech a Moravy

24. června 2009 v 8:57
V médiích se objevila zpráva o tom, že pár mladých lidí zapálilo před sídlem ČSSD svíčky za oběti komunismu. Za akcí prý stojí sdružení Krvavá strana Čech a Moravy, které chce upozornit na to, že se na vládě v České republice podílí komunističtí vrazi. Mezi námi, není to žádná novinka a každý to ví. Vrazi z řad Komunistické strany nám vládnou hlavně proto, že mají své lidi ještě z dob takzvaně minulého režimu na vysokých pozicích u policie, na úřadech a u soudů. A také mají spojence v podobě politické strany ČSSD, proto jim nic nehrozí.

Sdružení Krvavá strana Čech a Moravy dále požaduje, aby se Komunistická strana Čech a Moravy přejmenovala, čímž prý se český národ definitivně vypořádá se svou minulostí. Přejmenování Komunistické strany by bylo více než vhodné, ale vypořádání s minulostí je možné jedině tím, že budou komunisté tvrdě a nekompromisně potrestání, k čemuž je potřeba vytvořit kvalitní legislativu. Ideální by bylo komunisty trestat dle jejich provinění-ten, kdo vraždil nebo mučil lidi, by měl jít sedět natvrdo minimálně na 15 let. Další komunisté, kteří sice nevraždili, ale škodili nekomunistům jinak, by měli být potrestáni ztrátou převážné části majetku. Dále by všichni bývalí i současní komunisté měli být sesazeni z vysokých funkcí, které stále zastávají. Jedině tak by se náš ubohý národ vypořádal se svou minulostí.

Je to obrovská ostuda České republiky, že v ní stále legálně vládne Komunistická strana, která je přímou nástupnickou organizací předlistopadové KSČ a která stále používá stejné symboly jako předlistopadová Komunistická strana. Nejznámější symboly KSČ i KSČM jsou rudé třešně a rudá pěticípá hvězda. Rudá pěticípá hvězda je analogií nacistického hákového kříže, který je v Čechách, narozdíl od rudé pěticípé hvězdy, zakázaný. Zeptali jsme se bývalého experta na extrémismus Miroslava Mareše, proč se v Čechách netrestá propagace komunismu? Miroslav Mareš nebyl schopný slova, jen mlčky stál, divně se kýval a potom se počůral. A tak budeme i nadále žít v zemi, ve které jsou za mříže posíláni nedospělí mladíci za to, že zvednou ruku do větší než malé výšky a komunističtí vrazi zde budou beztrestně vládnout dál.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 lucka lucka | 27. listopadu 2009 v 15:48 | Reagovat

jsem první kráska na světě miluji matese pravdu a sem kráva jako vy slepice ukváakaný

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama