Červen 2009

A zase ty Čecháčci aneb Jak přežít na Moravě?

25. června 2009 v 8:06
Po letech mají naši zpravodajci na stole zase zábavné téma-povodně. Konečně je v okurkové sezóně o čem psát a točit reportáže a všichni rozumní lidé, kteří nebydlí u řeky nebo potoka, se mohou z tepla svého domova koukat na studené a mokré záběry ze zatopených míst a přitom popíjet svařáka.

A Moravané, kteří jsou povodněmi zřejmě nejvíce zasaženi, mohou opět nadávat na ty hnusné a odporné Čecháčky, kteří na ně jistojistě povodně seslali. Když totiž přijedete na Moravu, dozvíte se o existenci takzvaných Čecháčků, o kterých jste nikdy předtím neslyšeli. Jde samozřejmě o moravské označení pro Čechy, které by mělo být hanlivé a vtipné zároveň, nicméně moravský smysl pro humor je suchý jak vína ze Znojma. Je naprosto jedno, do kterého koutu Moravy se dostanete, všude se totiž zpívá stejná písnička o tom, že nebozí Moravané žijí v útlaku, že musejí pracovat a vydělávat na Čecháčky a že na nich stojí ekonomika České republiky. Těžko říct, jestli je to pravda nebo jestli jen Moravané čtou své zaručeně pravdivé informace z křišťálové koule. Na Moravě se také od každého kolemjdoucího dozvíte, že Čecháčci neposlali po ničivých povodních z roku 1997 na Moravu ani korunu na opravu vzniklých škod, ale když přišly povodně v roce 2002 na Prahu, peněz bylo dost. Moravané uplatňují na všechny Čechy princip kolektivní viny. Je jedno, že vy konkrétně za nic nemůžete, pokud se dostanete do hospody plné opilých Moravanů, jste Čecháček a Moravané to na vás poznají (a to si pište, že to poznají-už proto, že na sobě nemáte moravský lidový kroj), hrozí vám nebezpečí úrazu nebo smrti.

Proto se snažte předstírat, že jste Moravan, a to hlavně svým mluveným projevem. Ihned přestaňte používat slovo "viď", protože právě tohle slovo působí na Moravany jako červený hadr na býka. Místo slova "viď" říkejte za každou větou moravské "že". Věty začínejte vždy slovem "tož", případně "tož strécu" nebo proneste typické moravské "tož včil". Snažte se mluvit co nejspisovněji: místo "voda" říkejte "oda", místo "vosa" použijte slušnější "osa", neříkejte "ty vole", ale "ty ole" nebo rovnou "ty býku". Hlavně ale nikdy za žádných okolností nemluvte před Moravany o povodních, protože to je velmi citlivé téma a Moravané věří, že Čecháčci je chtějí těmi svými věčnými povodněmi spláchnout do propadliště dějin. Tož Moravě zdar, že?!

Krvavá strana Čech a Moravy

24. června 2009 v 8:57
V médiích se objevila zpráva o tom, že pár mladých lidí zapálilo před sídlem ČSSD svíčky za oběti komunismu. Za akcí prý stojí sdružení Krvavá strana Čech a Moravy, které chce upozornit na to, že se na vládě v České republice podílí komunističtí vrazi. Mezi námi, není to žádná novinka a každý to ví. Vrazi z řad Komunistické strany nám vládnou hlavně proto, že mají své lidi ještě z dob takzvaně minulého režimu na vysokých pozicích u policie, na úřadech a u soudů. A také mají spojence v podobě politické strany ČSSD, proto jim nic nehrozí.

Sdružení Krvavá strana Čech a Moravy dále požaduje, aby se Komunistická strana Čech a Moravy přejmenovala, čímž prý se český národ definitivně vypořádá se svou minulostí. Přejmenování Komunistické strany by bylo více než vhodné, ale vypořádání s minulostí je možné jedině tím, že budou komunisté tvrdě a nekompromisně potrestání, k čemuž je potřeba vytvořit kvalitní legislativu. Ideální by bylo komunisty trestat dle jejich provinění-ten, kdo vraždil nebo mučil lidi, by měl jít sedět natvrdo minimálně na 15 let. Další komunisté, kteří sice nevraždili, ale škodili nekomunistům jinak, by měli být potrestáni ztrátou převážné části majetku. Dále by všichni bývalí i současní komunisté měli být sesazeni z vysokých funkcí, které stále zastávají. Jedině tak by se náš ubohý národ vypořádal se svou minulostí.

Je to obrovská ostuda České republiky, že v ní stále legálně vládne Komunistická strana, která je přímou nástupnickou organizací předlistopadové KSČ a která stále používá stejné symboly jako předlistopadová Komunistická strana. Nejznámější symboly KSČ i KSČM jsou rudé třešně a rudá pěticípá hvězda. Rudá pěticípá hvězda je analogií nacistického hákového kříže, který je v Čechách, narozdíl od rudé pěticípé hvězdy, zakázaný. Zeptali jsme se bývalého experta na extrémismus Miroslava Mareše, proč se v Čechách netrestá propagace komunismu? Miroslav Mareš nebyl schopný slova, jen mlčky stál, divně se kýval a potom se počůral. A tak budeme i nadále žít v zemi, ve které jsou za mříže posíláni nedospělí mladíci za to, že zvednou ruku do větší než malé výšky a komunističtí vrazi zde budou beztrestně vládnout dál.

Daniel Landa - Nigredo. Nigredo znamená zčernání

19. června 2009 v 19:49
Tak jsme se konečně dočkali. Neoficiální prezident České republiky, Daniel Landa vydal 8.6.2009 svojí třináctou desku a šlo mu to prej ztuhá, páč třináctá deska neni druhá. Druhá Landova deska byla totiž Demise! od Orlíku a tehdy se ještě mohlo svobodně zpívat kdeco. Dneska v době tuhé cenzury je nutné texty písní šifrovat minimálně na stroji Enigma. Šifrou pro mnohé je i samotný název alba, který zní poměrně tajemně-Nigredo. Nigredo je alchymický pojem a dle některých zdrojů jeho překlad z latiny do češtiny zní "zčernání". Naráží snad Landa názvem svého alba na to, že Česká republika závratnou rychlostí černá? Nebo bychom si měli pojem Nigredo přeložit spíš jako "sebepoznání" nebo "duševní zatemnění"? Jen autor sám ví, co přesně se v názvu jeho alba skrývá.

Po prvním poslechu celé desky se mi do paměti hluboce zaryly songy: Malá díra v hlavě, Nad Afgánistánem, Waltr a spol. a taky zdánlivě šílená písnička Eurosong. Malá díra v hlavě zřejmě popisuje Landův reálný strach z toho, že ho jednou někdo sejme-podobný motiv se objevuje i na jeho albu Chcíply dobrý víly v závěrečné písni Včera mě někdo... Eurosong může většině posluchačů připadat na první poslech dost uboze, ale to jen do doby, než každému dojde, že se jedná o velmi zdařilou parodii na mainstreamové uskupení Gipsy.cz, které na soutěži Eurosong totálně propadlo. Landova naschvál slabá angličtina poukazuje na to, že jsme už všichni uniformní Euroobčané, kteří jednou budou muset mluvit povinně anglicky v rámci "sjednocování" Evropy, které začíná rušením původní měny přistupujících států a povinným zavedením Eura.

Waltr, Tommy, Ute & Mary, s výrazným až brutálním refrénem po hudební i textové stránce, vypráví o pilotech válečných letounů a o jejich láskách. U písně Odplivnutí je posluchač nucen přemýšlet, komu je asi tenhle hate-song adresován. Jiřímu X. Doležalovi? Všem Landovým kritikům? Těžko říct, jasné je ale to, že v téhle skladbě se perfektně snoubí Landova agrese s jeho vtipným nadhledem, přesto ale negativní nádech převažuje a píseň zní až strašidelným dojmem. Landa v ní perfektním způsobem podal slovo "národ", které zazní jakoby marťanskou řečí až z toho člověku přeběhne děda mráz po zádech! Za vyzdvihnutí stojí ještě píseň 1968, která podobně jako jeho někdejší skladba 1938 vypráví o tom, jak Čechové bez jakékoliv obrany vydali svou zem napospas okupačním vojskům. Jediné oko pamětníků nezůstane suché. Na závěr se ještě hodí dodat, že v úvodním Prologu Landa představuje svou desku v písničkářském duchu, ale to už si fakt poslechněte sami-celé album stojí za to!!!Výstava lidských ostatků Bodies Revealed versus Dr. Josef Mengele

19. června 2009 v 11:08
Co má společného právě probíhající výstava vypreparovaných lidských ostatků nazvaná Bodies Revealed s nacistickým doktorem Mengelem? Odpověď na tuto otázku naleznete v následujícím textu. Výstava Bodies Revealed probíhá v Brně ve svatostánku konzumu, zvaném Obchodní centrum Olympia, takže až si tam koupíte rohlíky, můžete se stavit omrknout nějaké ty mrtvoly. Je to jistě lepší než koukat na americké horory nebo akční filmy, protože v Brně jsou narozdíl od filmů k vidění mrtvoly opravdové. Brněnské OC Olympia se tak od 2.6.2009 stalo oblíbeným výletním místem českých i zahraničních nekrofilů, kteří přijíždějí například i z Rakouska (Fritzlreich).

Autorem preparátů, v médiích zvaných "moderní umění", je Němec Gunther von Hagens. Lidské ostatky, které pro výstavu Hagens zpracoval metodou plastinace, patří s největší pravděpodobností čínským politickým vězňům, kteří byli popraveni za svůj protikomunistický názor. Z českého prostředí by tak Hagens mohl vypreparovat třeba tělo umučeného anti-komunisty Pavla Wonky nebo popravené JUDr. Milady Horákové. Čínské mrtvoly však pocházejí z velké dálky, jsou to těla pro nás bezejmenných lidí.

Dalším známým německým "umělcem", který se zabýval podobnou tématikou jako Hagens, byl Dr. Josef Mengele, který své exponáty zpracovával ještě v průběhu jejich života nejen v koncentračním táboře Osvětim. Pokud by dnes Dr. Mengele žil, byl by zřejmě stejně uznávanou celebritou jako autor výstavy Bodies, Gunther von Hagens. Dr. Mengele vytipované lidské exempláře například pitval zaživa, čímž jistě obohatil medicínský obor o nové poznatky, nabízí se však otázka-bylo to etické? A je etická výstava Bodies? Na obě otázky si dnešní veřejnost jistě odpoví kladně, doba už je taková a jde přece hlavně o to vědecké poznání, že? Snad se jednou dočkáme doby, kdy budou pachatelé tzv. orlických vražd prohlášeni za uznávané umělce. Vždyť taková mrtvola v sudu na dně přehrady je skoro stejně senzační jako mrtvý souložící pár Gunthera von Hagense (viz. foto).

Česká republika schvaluje zločiny komunismu

9. června 2009 v 17:04
Měsíc červen roku 2009 se navždy nesmazatelně zapíše do dějin České euro-republiky, neboť právě tento měsíc je obdobím velkých politických změn. Členové Komunistické strany Čech a Moravy (KSČM) se konečně dočkali-vláda české republiky vydala zákon č.48/2009 o podpoře zločinů komunismu. "Vždyť se za komárů zas tak moc nestalo", prohlásil nový ministr vnitra a s úsměvem ještě dodal: "Čo bolo, to bolo, terazky je třeba zatočit s neškodnými neonacisty tak, jak nás to naučili soudruzi z Moskvy!".

Ano, za čtyřicetileté nadvlády jedné strany (komunistické, jejíž členové se i dnes podílí na vládě), se opravdu tak moc nestalo. Vždyť ty tisíce popravených, umučených nebo zastřelených českých občanů jsou dnes jen smutnou vzpomínkou a za pár let už si na ty mrtvé ubožáky nikdo ani nevzpomene. Nevadí, že se v Čechách na vládě podílí vrazi, to totiž nikoho nezajímá. Dnes je na mušce nový třídní nepřítel-takzvaný neonacista. Je to absurdní situace, protože náš stát stíhá zcela nevinné lidi a skutečné vrahy nechává beztrestně vládnout. Žijeme v zemi, jejíž vláda otevřeně schvaluje a podporuje zločiny komunismu.

Vláda stahuje z trhu prací prášek Merkur bílá síla.

9. června 2009 v 16:48
Dnešní den se zapíše radostnou rudou barvou do deníčků všech komunistů neboť právě dnes začaly tolik očekávané etnické čistky, na jejichž spuštění neměl předchozí premiér dost odvahy (lidově řečeno "neměl na to koule"). Vládní návrh počítá s tím, že bude popraveno zhruba 1,5 miliónu Čechů se světlými vlasy a modrýma očima pro jejich jasnou vizuální spojitost s nacistickým hnutím.

Co je však daleko horší, dnešním dnem vstoupilo v platnost nařízení vlády č.88/2009, ve kterém je seznam výrobků evokujících jakýmkoliv způsobem nacismus nebo jiné myšlenky. Na seznamu výrobků určených k okamžitému stažení z trhu se kromě všech vozidel značky Volkswagen objevil i prací prášek Merkur bílá síla (viz. foto). Tento bílý prášek prý vyrábí nebezpečná neonacistická frakce, která jeho prodejem profituje a z vydělaných peněz financuje blíže nespecifikované rozvratné aktivity. Mimo jiné budou staženy z trhu i všechny mléčné výrobky, protože jsou příliš bílé a jsou jasným projevem neonacismu.

Nová česká vláda spustila etnické čistky!

9. června 2009 v 16:19
Nová česká vláda rozjela od dnešního dne ve spolupráci s ministerstvem vnitra ČR projekt nazvaný Konečné řešení neonacistické otázky. Nový český premiér židovkého původu Adoschem Levi Fischer se ve svém ohnivém projevu o akci vyjádřil takto: "Je třeba najít všechny obyvatele české republiky, kteří mají tzv. árijské rysy, to znamená, že mají modré oči a světlé vlasy. Tito obyvatelé budou speciálními vlaky svezeni do sběrných táborů, kde budou posléze sprchování ve vzduchotěsných komorách, čímž dosáhnou konečného očištění." Podle tiskové mluvčí ministra vnitra má jít o skoncování se všemi Čechy, kteří vypadají jako nacisté.

Zatýkání a deportace začaly dnes v 9:00 ráno v Praze a Brně, kde bylo zajištěno již něco přes 500 občanů označených nálepkou "neonacista". Oděv těchto kontrarevolučních živlů rozvracejících naši lidově-demokratickou republiku bude ještě před transportem označen nášivkou s modrým trojúhélníčkem, stejně jako jejich obydlí a obchody. Proslýchá se, že má jít o osobní pomstu českého premiéra židovského původu všem, kteří svým vzhledem jakkoliv připomínají nacisty bez ohledu na jejich názory, politickou nebo sexuální orientaci. Během zítřka budou zatýkání a deportace pokračovat i v dalších českých městech. Loutky zvané "muži zákona" si brzo přijdou i pro vás! "Pokud máte modré oči a světlé vlasy, tak už pro vás není v Čechách místo!", vzkázal nepovedeným občanům premiér Levi Fischer.